Nikol681 Nikol681 komentáře u knih

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Zuzanin dech je krásná knížka. Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem si navykla na styl psaní, ale pak.. pak mě knížka úplně pohltila a přečetla jsem jí na jeden zátah :)

23.02.2023 4 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

To čekání na další Keplerovku je strašný, o to víc mě pak mrzí, když jí přečtu na jeden zátah, stejně jako tuhle. Opět pecka! :) Nic tomu nechybělo, napětí, Joona, Saga i to, že mě některé postavy vytáčely (z řad policistů :D). Rozuzlení skvělý. Skvělá knížka. Skvělá.. SKVĚLÁ! Už aby byla další.... :)))

15.12.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Další skvělá knížka, pan Brynda opět nezklamal! Děj má spád, napínavé čtení. Jen, abych se přiznala, rozuzlení na mě bylo strašně rychlý, ale nevadí :) hned se pouštím do druhého případu Kate Marshallové :)

15.11.2022 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Ty brďo - tak tohle byla jízda od první do poslední stránky! Mám ráda knížky od pana Bryndzy, ale tohle jsem přečetla doslova jedním dechem. Tak napínavý, čtivý, paráda!

08.02.2023 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Další skvělá knížka od paní Klevisové :) knížka má spád, je napínavá, má prostě všechno, co správná detektivka má mít :)

03.03.2022 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Lars - moje srdcovka a opět neklamali. Svižné, čtivé, napínavé, zkrátka parádní od první do poslední stránky. Co se vraha týče, za mě totální šok, jak už to u Larse bývá :))

26.02.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další super čtení od pana Bryndzy. Trochu mne překvapilo, že byl odhalen vrah hned "z kraje", ale vlastně mi to nijak nebránilo knížku dočíst - možná naopak :)) Knížka je velmi čtivá a těším se další případ Eriky - snad Sparksovi natrhne prd*l :D :))

21.07.2021 4 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Na paní Klevisovou jsem slyšela chválu ze všech stran. Kroky vraha je moje první knížka od ní a... byla jsem nadšená !! :)) prostředí, postavy, rychle plynoucí děj, knížka se četla skoro sama.. co se vraha týče - asi jsem čekala trošku větší zvrat, ale i tak se mi knížka moc líbila :)) (už otvírám Zlodějku příběhů :))))

12.05.2021 4 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

..budu se zase opakovat - další skvělý dílo od paní Klevisové! Napínavé, čtivé, svižné. Určitě stojí za přečtení! Já hned sahám po další knížce :)

25.07.2022 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Parádní detektivka - paní Klevisová prostě umí :)) napínavý, rychlý spád. Jediné, co se nepovedlo byl film, na který jsem se hrozně těšila a bylo to něco příšerného, ale to pochopitelně není chyba autorky naopak je vidět, že knížky jsou prostě daleko lepší, než pak jejich filmové zpracování :)

07.03.2022 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Ty jo, další DO KO NA LÁ knížka od Helen Fields. Opět knížka, co má, za mě, parádní napínavý děj, rychlý spád. Těším se, až vezmu do ruky další dokonalou knížku od této autorky - nikdy nezklame :)

19.10.2021 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Zmizela v mlze, je trochu odbočka z Čech, ale opět velmi pěkně napsané, napínavé. Skvěle popsaná příroda, parádně vykreslené postavy. Knížka má spád a opět stojí za přečtení :)

18.08.2022 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Abych pravdu řekla, ze začátku jsem měla trochu problém se začít, ale pak.. Pak jsem se nemohla odtrhnout, napínavý, svižný, parádní ! :) Co se vraha týče, neměla jsem ani páru a za mě teda fakt šok.

16.03.2021 5 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

Za mě bohužel jen průměr, přišlo mi to místy dost zdlouhavé a občas až moc "přitažené za vlasy"..

22.12.2020 2 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Na knížku od paní Třeštíkové jsem se hrozně těšila, ale byla pro mě velkým zklamáním...Poprvé nevím, co přesně ke knížce říct, jak to vyjádřit.. Začetla jsem se do ní asi až po sté stránce, přišlo mi to hrozně neuspořádané, zmatené, ale tak to asi mělo být. Dočetla jsem jí jen s velkým přemlouváním, bohužel...

10.12.2020 1 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super knížka, děj měl spád a moc mě bavil.

22.06.2021 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Knížka se mi navzdory ne moc kladným recenzím líbila, i když byla občas příliš zdlouhavá, ale za mě pěkné čtení :)

24.07.2020 4 z 5

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Hodně povedená knížka, napínavý děj od začátku až do konce - nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout. Bergman je opět skvělý! :)

26.01.2023 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Pan Bryndza opět nezklamal - výborná detektivka, napínavá, četla se úplně sama :)

21.09.2022 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Knížku jsem přečetla jedním (často zatajeným) dechem. Tak krásná knížka, ale zároveň tak moc smutná.. rozhodně stojí za to, aby si jí každý přečetl.

09.09.2022 5 z 5