nikca3882 nikca3882 komentáře u knih

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Už dlouho se mě nestalo, že se mě knížku nechtělo odkládat! :) Přečteno jedním dechem. Za mě super, jdu se vrhnout na další díl.

27.04.2020 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Autorka mě opět nezklamala, zasmála jsem se u toho :D. Další super díl :)

18.08.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Těšila jsem se, až se k této knize dostanu. Nezklamala mě :). Teď už jen rychle sehnat další díly :D

10.08.2021 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Srdcovka :)

24.02.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Super, už se těším na další díl :D :)

28.06.2021 5 z 5

Knihu jsem stále posouvala po polici, až jsem se konečně odhodlala... Ale když jsem začala číst, než jsem se nadála, byl konec. Kniha mě velice bavila :)

22.08.2023 4 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Posadilo mě to na zadek... Takové příběhy strašně prožívám..., takže za mě klobouk dolů, určitě si přečtu další díly.

11.04.2022 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Četla jsem oba díly hned po sobě.. Knihy obě jsou super, více se mi líbil Vic :D . Ale asi jen z toho důvodu, že mi to úplně nepasovalo. Z prvního dílu jsem měla pocit, že Dean Millie opravdu miloval, podle těch pár scén, co tam popisovali. A v tomto dílu, že ji měl rád, že ji chtěl ochraňovat, ale víc nic..

30.04.2020 4 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Za mě super :)

13.08.2019 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Pro mě TOP série :)

22.05.2019 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Za sebe tedy musím říct, že se mi kniha velice líbila. Přečetla jsem všechny díly jedním dechem. Neříkám, že je to nejlepší knížka, kterou jsem četla. Ale určitě si sérii někdy znovu přečtu :)

29.08.2019 5 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Dlouho jsem se odhodlávala... Pokračování příběhu se mi líbilo, ale podle mě zbytečně natažené na skoro 800 stran. Klidně bych to o část zkrátila, některé pasáže mi přišly zbytečně natažené. Ale jinak super :)

10.07.2023 2 z 5

Molly Molly Agnieszka Lingas-Łoniewska

Byla to jízda :D, kniha mě rychle vtáhla do děje, nechtělo se mi knihu odkládat. Za mě super :)

22.09.2022 4 z 5

Záblesk vzpomínek Záblesk vzpomínek Nalini Singh

Celá tato série je neuvěřitelně čtivá, autorka opět nezklamala :) . Rychle další díl prosím :D.

29.12.2021 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Pěkné čtení, souhlasím s ostatními, že tento díl je lepší než předchozí :)

16.08.2021 5 z 5

Magie vítězí Magie vítězí Ilona Andrews

U knih přemýšlím, jak by ten příběh asi pokračoval.. u některých knih mi chybí na konci prolog. Ale autorka mě u této série mile překvapila, že příběh pokračuje a mají dítě. Super, za mě TOP.

27.01.2020 5 z 5

Zmije a křídla noci Zmije a křídla noci Carissa Broadbent

Neměla jsem žádná očekávání. Ale když jsem se do čtení pustila, nemohla jsem přestat číst. Stále mě to tahlo, co bude dal. A ten konec.. , donutí mě hlídat další díl.

04.03.2024 3 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Příběh se mi líbil, čím více jsem z knihy přečetla, tím více jsem Nestu dokázala snést :D

17.04.2023 4 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Příběh z jiného soudku fantasy. Trvalo než jsem ji začala číst, ale pak jsem ji nemohla odložit :D. Je to zase něco jiného než obvykle, neokoukané. Super :)

13.08.2021 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Nejsem si úplně jistá kolik hvězdiček dát. Bylo to zajímavé, určitě se to dobře četlo.., ale ke knížkám se ráda vracím, tady asi udělám výjimku.

07.06.2021 3 z 5