Návrat do minulosti přehled

Návrat do minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460523/bmid_carter-reed-2-navrat-do-minulosti-FSD-460523.jpg 4 215 215

Carter Reed série

< 2. díl

Emma dostane příležitost k bližšímu poznání své rodiny, když se v jejím životě objeví povědomá tvář a s ní i spousty nových otázek, zatímco Carter, který se musel vykoupit z mafie, aby ji ochránil, stojí teď před rozhodnutím, zda se k rodině Mauriciů vrátí, či ne. Válka mezi dvěma znepřátelenými rodinami je zatím na spadnutí a život ženy, kterou miluje, v ohrožení.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Carter Reed 2

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat do minulosti. Přihlašte se a napište ho.

Ála1968
04.04.2024 4 z 5

První díl byl o kousek lepší,ale já mám pro ty mafiány prostě slabost.Celkově oba díly byly takové zmatenější,na jedné straně věčně opilá Teressa,Amanda,Noah a na druhé Emma a Carter, zvláštně se to prolínalo.No myslím, že Bennett Mafia nic nepřekoná

alzbeta2843
26.03.2024 4 z 5

Druhý diel bol o mnoho lepší než prvý, ale tiež sa tu vyskytovalo dosť hluchých miest. Ale Carter je úplne božský hlavný hrdina a ja som sa do neho jednoducho zamilovala. Trochu mi tu vadilo množstvo postáv a zrejme to bol zámer autorky vytvoriť zmätok a neodhaliť kto je ten zlý a kto je menej zlý. Ale zase oceňujem rozvíjanie postáv Noaha, Teressy a Amandy a veľmi rada by som si prečítala ich jednotlivé príbehy.

petraLI
26.04.2023 2 z 5

První díl mě bavil, byl zajímavě napsaný, bohužel u druhého dílu se to autorce moc nepovedlo. Tijan je dobrá autorka, ale tato série se nepovedla.

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021

Kniha Návrat do minulosti v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech8x

mafie láska zbraně rodina pomsta romantika dramata

Tijan (p)
americká