Nicole_picole Nicole_picole komentáře u knih

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Dost velké zklamání od tak skvělé autorky. Příběh psaný zajímavě, ale sám o sobě nezajímavý. Nestojí za to číst.

22.01.2021 2 z 5

Quo vadis? Quo vadis? Henryk Sienkiewicz

Dost velké zklamání. 300 stran o tom jak on ji chce a ona mu uniká. Pak se situace změní a začne pronásledování křesťanů...na 250 stranách.. Velice barvitý popis utrpení a mučení. Moc nechápu proč je kniha tak slavná.

21.01.2021 2 z 5

Výstup na vrchol korupce - Od obálek k národní prostituci Výstup na vrchol korupce - Od obálek k národní prostituci Ondřej Závodský

Kéž by si to přečetl každý v této zemi..a kéž by to mělo kýžený efekt.

29.12.2023 5 z 5

Kniha pro ženy Kniha pro ženy Olga Studničková Šípková

Psychogická kniha, která mě osobně nezaujala. Rozhodně se k ní znovu nevrátím, ale pro někoho může být přínosem. Nicméně mám raději knihy od pana Studničky.

05.08.2023 3 z 5

I v blázinci se dá žít I v blázinci se dá žít Marcela Mlynářová

Tak tohle jsem nečekala, to bylo něco tak nudného a nezajímavého...proč tohle někdo píše vůbec? O tom jak jede tam a tam a co tam vidí...jestli to měl být cestopis tak se to nepovedlo.

05.08.2023 odpad!

Ženy vidí za roh Ženy vidí za roh * antologie

Takový knižní brak...jeden příběh byl hezký.

20.07.2023 1 z 5

Koloušek Koloušek Jana Bernášková

Líbila se mi autorčina předmluva a doslov. Obsah knihy se mi v podstatě nelíbil a už od cca půlky knihy se mi zdálo, že kdyby teď kniha skončila, bylo by to akorát... zbytečné natahování a motání se... příliš propletenců a poněkud nečekaný konec, který možná ani nikdo ze čtenářů nechtěl.

16.06.2023 2 z 5

Nordickou blondýnu jsem nikdy nelízala Nordickou blondýnu jsem nikdy nelízala Svatava Antošová

ODPAD! HNUS! Pokud autorka nebyla pacientem psychiatrické léčebny, vřele jí to doporučuji. Fakt hnus tohleto. Nechápu, že to někdo vydal.

21.12.2022 odpad!

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Přečtena už dříve a protože si k ní nic nepamatuji, tak mě prostě nezaujala a nic mi nedala.

30.10.2022 3 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Hezké, smutné, ale v podstatě nespoutavé. Nic mi to nedalo.

30.10.2022 2 z 5

Jak se stát Pařížankou Jak se stát Pařížankou Sophie Mas

Vážně ne. Velká ztráta času. Nedalo mi to nic ani mě to nepobavilo.

23.05.2021 1 z 5

Co s doktorem 2 Co s doktorem 2 Vladimír Vogeltanz

Lepší než 1.díl, více zajímavých příběhů k zamyšlení...ale pořád nemám pocit, že mi ta kniha něco dala.

20.04.2021 2 z 5

U snědeného krámu U snědeného krámu Ignát Herrmann

Jedna z nejlepších knih, co jsem četla. Bavila mě od začátku do konce. Skvěle promyšlený příběh.

16.03.2021 5 z 5

Věštkyně Věštkyně Barbara Wood

Zajímavý příběh, napínavé. Znovu bych číst ale nemusela.

04.02.2021 3 z 5

Rok v Provenci Rok v Provenci Peter Mayle

Příšerné, nečtivé, nezajímavé. Hlavní hrdinové popisují svůj život v Provenci..jak je vše složité oproti Anglii odkud pocházejí..ale že je v Provenci všude dobré jídlo..a o to jediné jde. Vážně nevím čím tahle kniha zaujala tolik čtenářů.

04.02.2021 odpad!

Jsem žena! Ale jak to přežít? Jsem žena! Ale jak to přežít? Carmen Rico-Godoy

Dost průměrná kniha o obyčejném lidském životě, kdy hlavní hrdinka by chtěla být raději mužem.

28.01.2021 2 z 5

Blouznivci našich hor. Díl 1 Blouznivci našich hor. Díl 1 Antal Stašek (p)

Kniha je rozdělena na dva na sobě nezávislé příběhy. První je skvělý, napínavý..ukazuje že ne vždy věci vyjdou tak jak si myslíme. Druhý je chvílemi nezáživný, ale konec zas ukazuje, že lidé dokáží být i po nespravedlivém příkoří stále dobří. Hodně pěkná kniha.

27.01.2021 4 z 5

Případ Pavlína Případ Pavlína Martina Formanová

Hodně dobrá kniha, kterou napsal sám život.

22.01.2021 5 z 5

Zlatá žeň Zlatá žeň Jan Tomasz Gross

Popis lidského hyenismu, necitelnosti a touze po bohatství.

22.01.2021 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Není to typ knih, co se mi líbí. Nezaujala.

22.01.2021 1 z 5