NicaCola NicaCola komentáře u knih

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

"Dříve byl život nudná samozřejmost. Teď nechce nic než přežít." Tak přesně takto zní slogan ke knize Bílý kůň. Nooo.. musím říct, že mě kniha zklamala. Čekala jsem, že to bude "vzrůšo", neboť mám ráda knihy s touto tématikou. Líbilo se mi, že byla kniha rozdělena na přítomnost i minulost. Také se mi líbily zajímavé metafory, kterých bylo v knize nespočetně moc. Přesto mi v knize něco chybělo... postavu Švýcara jsem nějak nepochopila, některé pasáže byly nepřehledné :( Ale druhý díl si koupit musím... :-)

22.03.2013 3 z 5

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

A je konec. To byla první věta, která mě napadla, když jsem knihu dočetla. Už nebude žádné dobrodružství s Eragonem a se Safirou.... kniha se mi nádherně četla, musím říct, že se mi tento díl líbil asi nejvíce ze všech čtyř :))

28.02.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tento díl se mi líbil o trošku více než díl první. Je velice téžké hodnotit "hvězdičkama", protože někdy mám chuť dát knize hvězdičku jednu a někdy pět. Přišlo mi, že kniha vždy naťukla nějaký zajímavý děj a pak...zase nic. Proto už se těším na třetí, poslední díl, kde (doufám) vše vypukne :-)

16.02.2013 5 z 5

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

První díl se mi líbil ze všech tří nejvíce :)) Dokonce i z filmového zpracování jsem byla nadšená. Musím dát pět hvězdiček, nedá se nic dělat :-)

28.01.2013

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Úžasná knížka, u které se nedá nebrečet :)) Můžu jen a jen doporučit ;-)

28.01.2013 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Kniha se mi četla velice dobře. Pravda, že začátek trošku kolísal, ale čím víc jsem četla, tím víc jsem byla zvědavá, jak kniha dopadne. A závěr? Opravdu mě překvapil a těším se, až budu číst druhý díl ;-)

20.12.2012 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Popíšu třemi slovy: Nádherná. Chytlavá. Čtivá... :-)) Můžu jen a jen doporučit ;-)

14.12.2012 5 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

Kniha se krásně četla, stejně, jako předchozí díly, ale... co ten konec?? :-o

14.12.2012 4 z 5

Les rukou a zubů Les rukou a zubů Carrie Ryan

Z knihy mám neurčitý pocit. Pět stránek mě bavilo, pět stránek mě nebavilo... Dočetla jsi ale do konce. Druhý díl byl 100% lepší ;-)

12.12.2012 3 z 5

Honba za Atlantidou Honba za Atlantidou Andy McDermott

Strašně krásně napsaná kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem a nemohla jsem se od jejího děje odpoutat :-)

23.05.2011 5 z 5

Proces Proces Franz Kafka

Bohužel jsem zjistila, že tato kniha není šálek mého čaje :-//

03.04.2011 1 z 5

Anna Karenina Anna Karenina Lev Nikolajevič Tolstoj

Klasika světové literatury...

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Kniha docela zajímavá, ale četla jsem už i lepší detektivku :))

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Musím říct, že jsem tuto knihu četla k povinné četbě na střední škole a moc jsem se na ni netěšila... po první kapitole jsem zjistila, že je kniha víc než zajímavá!! Vím jistě, že na ni nikdy nezapomenu :)

03.04.2011 5 z 5

Zkrocení zlé ženy / The Taming of the Shrew Zkrocení zlé ženy / The Taming of the Shrew William Shakespeare

Bohužel... tato kniha mě moc nezaujala :-//

03.04.2011 2 z 5

Sametový anděl Sametový anděl Jude Deveraux (p)

Čtvrtý díl této ságy musím říct, že mi vyrazil dech. Jedna z nejkrásnějších knížek, co jsem kdy četla. Už je to sice delší dobu, co jsem jej četla naposledy, ale děj knihy si vybavuji do teď... můžu jenom doporučit!! :-)

03.04.2011 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

Jeden z nejkrásnějších románů od J. D. :))

03.04.2011 5 z 5

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

Strašně zajímavý a moc dobře napsaný historický román. Líbilo se mi, že se v knize odehrává nápad, který jsem ještě v jiné knize nečetla :)) 100% ! :)

03.04.2011 5 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Druhý díl si myslím, že byl z čtyřdílné ságy nejméně zajímavý, ale stejně jsem jej přečetla se zatajeným dechem za jeden den :))

03.04.2011 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tak tato knížka mě dostala!! Navzdory množství stránek jsem ji přečetla za dva dny a bylo mi líto, když knížka skončila.. přála jsem si, aby příběh nikdy neskončil :-D