Nelin Nelin komentáře u knih

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Opět není co dodat, prostě dokonalé! :)

15.05.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Rozhodně to není nejlepší kniha ze série, tou je totiž Divergence. U Aliance jsem se chvílemi nudila, ale nebylo to tak strašné.
Konec knihy byl celkem depresivní a nejdříve jsem si říkala, že bych autorku za to něčím přetáhla, ale později mi došlo, že kdyby to udělala malinko jinak, bylo by to rozhodně lepší...
Ne, spoilery ne,... -_-

09.02.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Skvělé pokračování. :) Nebylo to tak dokonalé, jako Divergence, ale i přesto dávám plný počet hvězd. :)

14.01.2015 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Na tuhle knihu jsem se hodně těšila, ale hodně mě zklamala. Číst se to dalo, jenže do určité doby to, podle mě, bylo tak trochu bez děje a ani po tom jsem se zázraku nedočkala...

27.12.2014 2 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Byla jsem příjemně překvapena, ale zároveň rozpolcena koncem...
Tahle kniha byla zatím nejlepší, co jsem za tento rok četla a mohu ji doporučit všem věkovým kategoriím, klukům i hokám, ale i náročným čtenářům, protože tahle kniha je plná hádanek, na kterými když se zamyslíte, dokážete je odhalit ještě dřív, než je kniha prozradí, ale to mi vůbec nevadilo, spíše naopak... :) Myslím, že autor odvedl skvostnou práci. :)

23.10.2014 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Dokonalé oddechová knížka k zamyšlení. Myslím, že by si jí měl přečíst každý, aby lidé počítali i tou tvrdou realitou neříkali: "Tohle se mi nemůže stát.." Pravdou je, že stát se může stát cokoliv, tuhle pravdu právě tato kniha odhaluje. :)

05.10.2014 5 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Kniha hodna 10ti letému dítěti, tedy, alespoň dle mého názoru. Od knihy jsem nic neočekávala, proto mě ani nezklamala, ale tak nějak jsem doufala, že se Míša aspoň trochu pochlapí a napíše to lépe. :I
Číst se to však dalo, proto to doporučím čtenářům, kteří moc nad dějem nepřemýšlí a jsou prostě nenároční. :)

02.10.2014 2 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Úžasná kniha! Nemohu jinak, než doporučit dál. Měla jsem jí přečtenou během pár nočních hodin a potom jsem se vztekala, že už je konec a já musím čekat na další díl, což je a ještě bu pro mě utrpením! :)

30.05.2014 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Úžasná kniha. Doporučuji všem, protože tahle za to stojí. :)

27.05.2014 5 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Nemohu proti knize říct jediné špatné slovo, i přes to, že byla zklamáním. Všichni jsme čekali na legendární příběh, kterého jsme se také dočkali, Hledání Aljašky je úžasná kniha, ale očekávání bylo, že tato kniha bude ještě lepší, než Hvězdy nám nepřály. Bohužel tomu tak není. Hvězdy někdo jen těžko překoná.

21.01.2014 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Není to špatně napsané, ba naopak. Ale chybí tomu akce, zápletka a pořádný děj.

27.12.2013 3 z 5

Banka těl - Mladší Banka těl - Mladší Lissa Price

Úžasná dystopie. Skvěle promyšlený příběh plný smutku a drsného života. Doporučuji.

01.12.2013 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Už se asi neodhodlám číst dál, protože tento díl byl strašný.

11.10.2013 2 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Na začátku mě kniha moc nebavila. Jediné, co na tom bylo zajímavého, byl ten prolog. Zvláštní a záhadný. Vlastně jsem se z něj nedozvěděla nic. Od té páté kapitoly se děj začal rozjíždět a já jsem si náhle uvědomila, že už čtu epilog. Přečetla jsem to neskutečně rychle. Bohužel jsem se o prologu nedozvěděla více. Zatím jen doufám, že v druhém díle to autorka trochu rozuzlí, neboť jsem hrozně zvědavá.

29.09.2013 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Upíří? Tyto bytosti se nikdy nedočkali mého zájmu ani zalíbení. Až do osudného dne, kdy jsem ze zvědavosti a především z nudy začala číst Stmívání. Doslova jsem se do upírů zamilovala, stejně tak do knihy. Je to téměř neskutečné, jak Stephenie dokáže vystihnout city, lásku a vystínovat povahy postav do hloubky. Dokonalost.
Co se obálky týče, nelíbí se mi. Originál je nejlepší.

10.09.2013 5 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Nejkrásnější a nejsmutnější kniha, jakou jsem kdy četla. Je to dokonalé a úžasné dílo. Díky této knize jsem pochopila mnoho věcí. Moc se mi tam líbili moudra, kterými autor obohacoval děj. Nevím, co jiného napsat.
Prožijeme dnešek, jak nejlépe můžeme.

25.08.2013 5 z 5

Klářin sen Klářin sen Pia Hagmar

Je to celé napsané v přítomném čase, proto se mi to ze začátku zdálo divné, ale potom se mi to moc líbilo. Koně miluju už od malička a do této knihy jsem se s chutí pustila. Nemohla jsem od toho odtrhnout oči :)

11.05.2013

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Sice mi přijde, že je trochu ;slabší než KM, ale je to vážně svěkvělá knížka. :)) Přečetla jsem jí z a jeden věčer. :)) Je to tak trochu horor, ale děj nevázne a nudit se u toho nedá :D

02.03.2013 5 z 5

Ať žijí duchové Ať žijí duchové Jiří Melíšek

Nelíbilo se mi to. Opravdu film je lepší.

18.02.2013 odpad!

Já kůň Já kůň Colin Vogel

V této knize nic nechybí. Doporučuji, super příručka.

02.02.2013 5 z 5