Nelíísek Nelíísek komentáře u knih

Warcraft: Legendy. Svazek jedna Warcraft: Legendy. Svazek jedna Richard A. Knaak

Doufám že v češtin budou vycházet i další svazky, přečteno jedním dechem, prostě super.

29.01.2022 5 z 5

Děti vánice Děti vánice Tereza Matoušková

Už dlouho se na mě tato kniha vysmívala z knihovny a nakonec jsem se k ní dostala, a po přečtení jsem dokonce zjistila že je to serie! musím říct že příběh byl dobrý a i když se světem nejsem obeznámená je i srozumitelně napsaný pro prvočtenáře. Možná se i někdy dostanu k dalším dílům uvidíme.

29.01.2022 5 z 5

Batman: Tři Jokeři Batman: Tři Jokeři Geoff Johns

Super příběh, bombová kresba

29.01.2022 4 z 5

Mr. Holmes Mr. Holmes Cullin Mitch

Zajímavý náhled do života Holmse na pokraji jeho života, musím říct že místy se to četlo opravdu těžce ale oproti tomu byly momenty kdy stránka odsypávaly jedna báseň. Moc mi neseděla dějová rovina cestováni Sherlocka v Japonsku ale naopak děj v jeho sídle neměl chybu

28.01.2022 3 z 5

Blednoucí vzpomínky Blednoucí vzpomínky Bartosz Sztybor

Pěkná kresba ale příběh mě tedy moc nenadchnul

28.01.2022 3 z 5

Před bouří Před bouří Christie Golden

Velmi kvalitní zpracování ke konci jsem už četla jedním dechem, opravdu mnohem lépe zpracované než stíny povstávají.

15.12.2021 5 z 5

Legenda o nekonečnu Legenda o nekonečnu Nikkarin (p)

super jednohubka která se čte jedním dechem, jediné co mi nesedlo tak je kresba těch gumových rukou která mě úplně praštila do obličeje.

27.11.2021 4 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

V celku dobré zakončení serie

27.11.2021 4 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

(SPOILER) Čím dál čtu tím víc si myslím že měl děj skončit prostě 3 dílem protože to není nic jiného než jen nekonečná telenovela, schválně si tipnu co bude další knížce. Jace si bude hrát na ublíženého a vyhýbat se Clary jak to jen půjde. Clary z toho bude smutná v depresích a bude emocionální výlev na 3 stránky nakonec se bude muset zase někdo obětovat pro toho druhého zabijí Sebastiana a Happy end !

06.11.2021 3 z 5

Avengers: Rukavice nekonečna Avengers: Rukavice nekonečna Brian Clavinger

Opravdu nechápu jaká chytrá hlava mohla dát k tomuto komiksu 7+ a štítek PRO DĚTI, MŮJ PRVNÍ KOMIKS.. jako vážně ?! jako malé dítě nevím o co leží a běží v tomto komikse kdyby to byl opravdu můj první komiks, na sílu narvaný humor a který mě vůbec neoslovil.

06.11.2021 2 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Na to jak rychle odsípal a četl se jedna radost minulý díl, tento se vlekla vlek až jsem měla sto chutí knihu zahodit a ten konec?! no jsem už daleko tak tu serii budu muset dočíst na sílu

06.11.2021 2 z 5

Princezna čarodějka Princezna čarodějka Petr Kopl

Petr Kopl je prostě génius miluji jeho styl kresby a když jsem viděla tuto knihu v knihovně vypůjčila jsem si ji jen kvůli tomu že je to právě od Petra Kopla. Jen tak dál v takovýchto projektech český komiks si zaslouží do světa a tento dvojnásob.

Živelné měňavice Živelné měňavice Petr Kopl

Dračí chůvy Dračí chůvy Petr Kopl

Petr Kopl je prostě génius, miluji jeho styl kresby a když jsem viděla tuto knihu v knihovně vypůjčila jsem si ji jen kvůli tomu že je to právě od Petra Kopla. Jen tak dál v takovýchto projektech, český komiks si zaslouží do světa a tento dvojnásob!

PS: nakonec jsem neodolala a celou sérii koupila do knihovny :)

těším se na další úžasné pokračování

Velká hra Velká hra Steven Moffat

Jako vždy grandiózní, Sherlock nikdy nezklame.

24.09.2021 5 z 5

Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost Paul Tobin

Jako první komiks mě to moc nepřipadá, čekala jsem že to bude klasický spidermanovský origin kousnutí pavoukem, zabití strýčka Bena atd atd... ale je to jen jeden velkej bordel. Neříkám že příběhy které v něm jsou, jsou špatné to ne ale pro nováčky je to jen přeskakování od ničeho k ničemu, komiks počítá s tím že už víte kdo je spider-man, jinak by byli příběhy voleny jinak a celistvěji.

24.09.2021 3 z 5

Stíny povstávají Stíny povstávají Madeleine Roux

Po mega dlouhé době se Blizzard vzpamatoval a znovu dostáváme další příběh z tohoto úžasného světa v češtině.

Svět a příběh Warcraftu miluji a tuto knihu doručuji všem kteří stále mají tento svět v srdci. I když z herní stránky směřuje tento svět po hlavně do pr .. do kytek. Kniha se odehrává těsně před tím než Sylvanas roztrhla helm of domination. Děj je nacpaný k prasknutí a i když jsem se z prve bála jak to chtějí všechno narvat do jedné knihy, vše plynule navazuje na sebe a i když víte co se ve výsledku stane stránky utíkají jedna za druhou.

Nemohu se dočkat dalších knih co u nás mají vyjít ještě a doufám že to nebudou poslední. Tímto bych ještě chtěla poděkovat i nakladatelství Fantom print za překlad, jen tak dál.

18.09.2021 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Už jsem nad sérii chtěla zanevřít a vzdát to ale jsem ráda že jsem to neudělala 3. díl má spoustu suprových zápletek a čte se jedním dechem.

12.09.2021 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Už jsem v polovině 3. dílu takže tento komentář bude trochu zkreslený.

Děj mi ale připadá čím dál tím těžkopádnější a nepohltil mě jak v prvním dílu. Každopádně nejvíc mě na celém díle štve jedna postava a to je Simon protože se chová jak osina v ... no víte kde. Zbytečně překombinované a kvalitativně jde děj spíše dolů jedině kde knize nemohu upřít to že jsem četla od začátku do konce jedním dechem je finální souboj na konci ten byl famózní. Uvidím co přinese další díl ale zatím mě tato série neoslovila jak jsem čekala.

04.09.2021 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Po né moc zdařilé filmové adaptaci jsem viděla že si tuto serii vzal na parádu Netflix ale než se vrhnu do netflixového seriálu chci si nejdříve knihy přečíst.

Musím říct že jsem až sama sebe překvapila jak rychle jsem se do knihy začetla kapitola za kapitolou a ani se mi nezdálo že už jsem v půlce. Druhá polovina ale nebyla tam plynulá jak ta první a navíc ten překombinovaný konec mě tedy zrovna nenadchl.

Rozhodně kvůli konci na serii nezanevřu a jdu se vrhnout do dalšího dílu

07.08.2021 4 z 5