Princezna čarodějka

Princezna čarodějka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456198/bmid_princezna-carodejka-UUd-456198.jpg 5 63 13

Morgavsa a Morgana série

Pokračování oblíbených příhod dvou čarodějnic, Morgavsy malé Morganky, které znáte ze Čtyřlístku! Obě čarodějky doputují na sever Islandu, kam vyrazily s jediným cílem - vrátit zachráněného draka do jeho rodiště. Na severu Islandu žije Agáta, která shromažďuje draky z celého světa, zmrazuje je a pak z nich odsává magii. K dovršení jejího úsilí už jí schází poslední drak. Drak, kterého Morgavsa a Morgana vezou přímo do jámy lvové!... celý text

Marcik7
14.03.2024 5 z 5

Morganka se konečně dozvídá o svém královském původu. Miluju Krákalovo “ tak já to shrnu :).

Gibis
08.07.2022 5 z 5

Úžasný komiks! Zábavný, vtipný a se skvělou kresbou. Těším se na čtvrtý díl!

Stázka007
08.06.2022 5 z 5

Skvělí pokračování, jsu tam velice dobré zvraty.

hippiesak
11.01.2022 5 z 5

Dobře Petr Kopl! Dobře! Je to cool číst to uceleně a s tím vloženým dílem z Čtyřlístku 695 mazec ;) Jen tak dál... Doma se již ohřívá 4. kniha ;)

Nelíísek
12.10.2021 5 z 5

Petr Kopl je prostě génius miluji jeho styl kresby a když jsem viděla tuto knihu v knihovně vypůjčila jsem si ji jen kvůli tomu že je to právě od Petra Kopla. Jen tak dál v takovýchto projektech český komiks si zaslouží do světa a tento dvojnásob.

PS: nakonec jsem neodolala a celou sérii koupila do knihovny :)

KláraH.
15.05.2021 5 z 5

Jako u těchto čarodějek vždy, skláním se před vymazlenou grafikou, krásným příběhem, fantasticky břitkým humorem, laskavostí, respektujícím přístupem a ponaučením pro celou rodinu. Tímhle to prostě nesmí skončit, ani když mi dcera jasně vysvětlila, že "víc košťat se na ten hřbet knihy už fakt nevleze, mami". Musí pane Kople, prostě musí, prostě je tam někam, prosím narvěte! Kam se hrabe jakýkoliv jiný dětský komiks. Děkuji za ten obrovský přesah,který Morganka a Morgavsa mají. Milujeme je celá rodina, ale fakt komplet.

annes
12.05.2021 5 z 5

Ani v třetím díle mě rozhodně ty čarodějné holky neomerzely :-)) Kde jsou, mordydy, další příběhy?

PaniWiga
17.03.2021 5 z 5

Třetí díl nezklamal. Zábavné, vtipné, výborně nakreslené. A miluji Krákala. Ten když promluví, vždy mne pobaví.

GoodGames
16.02.2021 4 z 5

Morgavsa a Morgana 03: Princezna čarodějka je vydareným finále putovania na Island, kde chcú naše dve čarodejníčky a ich kamaráti prekaziť plány zlej červenej čarodejníčke Agáte, ktorá zmrazila všetkých drakov a čerpá z nich silu. Tretí diel je síce výrazne pomalší a tak trochu aj temnejší ako bujarý druhý diel, ktorý je zatiaľ hravým vrcholom série, ale vôbec to nevadí. Stále sa jedná o skvelé čítanie pre celú rodinu.

Kakajko
24.01.2021 5 z 5

Chytrý humor, poučení a nádherné ilustrace!

ADE138
18.01.2021 5 z 5

Skvělé zakončení. Bavila jsem se stejně jako u předchozích dílů. A smála se nahlas :) Vůbec by mi nevadilo kdyby přišlo další pokračování....

martin č.
05.01.2021 5 z 5

Perfektní zakončení, na které jsem se těšil víc než rok. Pak jsem ho dcerám přečetl ze dvou třetin ještě na Štědrý večer (tuto pohanskou ságu nám přinesl překvapivě Ježíšek :)) a dočetl (na jejich vyžádání) hned následující ráno.
Přesně, jak je tu už napsáno, je to nádherně nakreslené, propracované, roztomilé, neuvěřitelně vtipné i často poučné. Své si z toho bere dítě i dospělý. A Krákal je tak fantasticky kousavý, že bych mu přidal šestou hvězdu, kdyby to šlo.

ladyfromskye
01.01.2021 5 z 5

První díl mě bavil, zkusila jsem druhý, taky to šlo. Ale teď... teď jsem se do tohoto komiksu zamilovala.
Jeho největšími přednostmi jsou krásné ilustrace a propracovaný děj. Je také milý, vtipný a místy dokonce poučný. A zaručeně pobaví děti i dospělé.
Jen tak dál, už se těším na další dobrodružství!