NelaMaty NelaMaty komentáře u knih

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Jednoznačně krásné čtení, pohlazení po duši.

26.02.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Moje první kniha od této autorky. Nemohla jsem přestat číst a konec mě opravdu překvapil. Nemůže jinak než dát 5 hvězdiček.

04.01.2021 5 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Musím dát hvězdičku dolů, ale to jen proto, že vesmírné scifi není můj oblíbený žánr a že většině fyzikálních a chemických věcí jsem vůbec nerozuměla. Jinak oceňuji děj, čtivost i vzdělanost autora v oboru.

16.10.2023 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha mě chytla hned po prvních pár stránkách a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Hlavní postavy jsem si brzo oblíbila. Napínavá a nepředvídatelná, až do samého konce. A konec... tak to byla jízda. Otevírám knihu Černé léto a doufám, že ji dám brzo také plný počet hvězdiček.

15.02.2021 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Úžasná kniha plná emocí. Konec jsem probrečela.

28.04.2024 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha je od začátku do konce napínavá. Za mě super a můžu jedině doporučit.

11.09.2020 4 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Naprosto skvělé! Moc dobře se četla, dej krásně utíkal.Užila jsem si ji stejně, jako knihu Ta přede mnou.

30.10.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi líbila a dobře se četla. Erika Fosterová mi byla ze začátku nesympatická, ale ke konci se to trochu zlepšilo. Snad si k ní najdu cestu v další knize.

23.08.2021 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Výborná kniha. Moc se mi líbila, skvěle se četla, zejména konec knihy. Ten jsem teda přímo hltala. Připomněla mi knihu Za zavřenými dveřmi.

14.03.2021 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Jeden den mi na knihu stačil. Po prvních pár stránkách jsem se nemohla od ní odtrhnout. Na konci knihy se mi zatajil dech a byla jsem naprosto nadšená.

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Kniha se mi moc líbila a konec neměl chybu.

11.09.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Za mě naprosto úžasná kniha. První kniha od této autorky, kterou jsem si ihned oblíbila a musela jsem přečíst i její další knihy. Doporučuji všem.

11.09.2020 5 z 5

Jako milovnice Harryho Pottera se mi pokračování moc líbilo a určitě by stálo za to ho zfilmovat :-)

21.02.2022 4 z 5

Hodinky Hodinky Veronika Jonešová

Krásný příběh, plný emocí a lásky. Moc hezky se kniha četla. Za mě tedy nemůžu jinak než dát plný počet.

03.02.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

První kniha od autorky, která mě úplně dojala. Opět nezklamala!

25.12.2020 5 z 5

Ukaž mi Ukaž mi Marcel Moss

Musím dát dolů jednu hvězdičku a to za konec knihy. Myslím, že bych ho napsala líp, ale je pravda, že byl opravdu nepředvídatelný.

24.11.2022 4 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Asi nenacházím ani slova, kterými knihu popsat. Famózní čtení!!!!

01.11.2022 5 z 5

Volným pádem Volným pádem Markéta Harasimová

Dokonalý a opravdu silný příběh ženy, která padne až na samé dno. První kniha od této autorky a jsem z ní úplně unešená, Určitě si přečtu i další knihy.

26.10.2022 5 z 5

Přede mnou se neschováš Přede mnou se neschováš Mary Higgins Clark

Jednoduché, rychle plynoucí, oddychové. Vraha jsem uhodla hned na začátku, ale přesto jsem si knihu užila až do konce.

22.06.2022 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Moje první kniha od této autorky a moc jsem si ji užila. Konec byl předvídatelný, ale to mi vůbec nevadilo. Kniha se naprosto hodila do výzvy: kniha s tématem nešťastné lásky. Myslím, že ani jedna z pěti nebyla šťastná. Určitě sáhnu po další knize této autorky.

14.03.2022 5 z 5