mysacka mysacka komentáře u knih

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

myslím, že předešlé díly byli o něco lepší

20.12.2016 4 z 5

Flořin úděl Flořin úděl Katie Fforde

Knihu jsem vypátrala v knihovně, moc se mi líbila :-) ke konci jsem páru kolem Flor, Edie a jejího manžela přeskočila.. jen abych se rychleji dostala k tomu zajímějšímu :-D moc pěkné romantické čtení

26.07.2016 4 z 5

První První Kiera Cass

Musím říct, že jsem trilogie trochu bála a že se to nebude dát číst, nakonec mě mile překvapila. ano, taky mě štvala Americi nerozhodnost hlavně v druhé knize, ale na druhou stranu ji chápu - prostě občas to tak je i v životě a člověku trvá, než ten boj v sobě urovná a uvědomí si, co by měl udělat.. sebrat tu odvahu :-) Nemělo by smysl hodnotit všechny knihy, ale shrnu to do jednoho... Dobrý nápad na příběh, postavy si zamilujete, protože většina jich je přátelská.. navíc musím říct, že jdnu chvíli,kdy odjela America do selekce, jsem upustila slzui :-D Dle mého se autorce podařilo docílit čeho chtěla - na začátku si zamilovat lásku mezi aspenem a americou, fandit jemu a ne princi a po čase si zamilovat i Maxona.. a nakonec fandit jim až do samého konce. Moc pěkné, škoda, že autorka v těchto postavách a jejich životě nepokračuje dále

07.06.2016 5 z 5

Odvážná a sexy Odvážná a sexy Jill Shalvis

Musím říct, že druhý díl byl o 100% lepší a zajímavější než první. Doufám, že se vydá i další díl.. u prvního jsem trochu pochybovala, proč jsem si kupovala, ale ted jsem za druhý díl ráda

24.05.2016 4 z 5

Chytrá a sexy Chytrá a sexy Jill Shalvis

Popravdě nevím co bych ke knize napsala za kladnou recenzi. Ze začátku mě sice vtáhla do děje ale pak mi přišlo, že už se vše opakuje.. taková hoňka za pokladem a pořád stejná, okořeněná sexem, i když.. nevím ani ten mi tam nesedl :-D Mezi odpad bych knihu neřadila, ale byla taková nudná, nestalo se mi u ní, že bych ji musela přečíst během chvilky, jak moc by mě zaujala. Docela mě zklamalo, že jsem si ji koupila, věřila jsem, že bude lepší. navíc děj byl strašně průhledný a hlavně to.. jo ted příjde určitě sex :-D doufám, že druhý díl bude lepší. každopodádně pokud bude třetí, doufám, že bude o Madii a Brodym, ti dva se mi začli líbit. I když Noah byl taky skvělý, Bailie mi přišla jako kačena a vůbec ne chytrá.

19.05.2016 2 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

První díl byl o něco lepší, v druhém díle mě štvalo, jaké dylema pořád Blaire řešila.. ale jinak nápad na příběh dobrý. Oddechový čtění..

16.05.2016 3 z 5

Když se lásce lepí smůla na paty Když se lásce lepí smůla na paty Carole Matthews

příběh se četl sám, skvělý nápad na zápletku a celkovy děj.. za to palec nahoru, konec pěkný :-) jediné co bych vytkla, tak zbytečné zdlouhé popisování některých úvah o svém životě so měla Sadie, přišlo mi zbytečné a zdlouhavé .. nemluvě pořád o zminovaných hercích.. některé stránky jsem v pulce knihy nečetla, jen přelítla očima a začla zase číst od dialogu.. nic zajímavého tam totiž nebylo, takže vám nic neuniklo ani když jste něco nepřečetli

05.05.2016 3 z 5

Slunné dny Slunné dny Kate Thompson

první polovina se docela táhla v porovnání z druhou, kde byl slet událostí již rychlejší.. ale jak jinak byste knihu s takovým příběhem chtěli napsat. Moc se mi líbil konec příběhu

03.05.2016 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Mě se příběh líbil moc, nečekala jsem, že mě tolik zaujmě příběh z války.. trochu ostrouhaný mi přišel ten z dnešní doby co se týká Paula a Liv.. ale pravda je ta, že v knize nejde ani ne tolik o ně, jak o vztah Liv k obrazu.. nevím... Každopádně autorčin styl psaní se mi líbí, kniha byla trochu slabší než jiné, ale nezklamala :-)

08.04.2016 4 z 5

Modrá krev Modrá krev Thomas Brezina

Mě se čtení líbilo, skvělá a jednoduchá oddychovka. Nejzajímavější byla od druhé poloviny..

10.03.2016 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

nejprv jsem měla z knihy obavy, asi pár stran, než jsem se do děje dostala (do postav).. nakonev super čtení, konec úžasný (taková ironie osudu).. i ve skutečném životě se bohužel takové konce dějí. Stačí se v daný okamžik rozmyslet trochu jinak a hned se osud ubírá jiným směrem, v tom souhlasím..někdy víme, která rozhodnutí jsou správná, ale ve většině případech nevědomky nakonec uděláme rozhodnutí špatné.. zbytečně si komplikujeme život. Těším se, až si od autorky přečtu další knihu.

10.03.2016 5 z 5

Precitnutie Precitnutie Danielle Steel

Původně jsem ji na čtení půjčila matce, ale nakonec jsem ji stáhla sama, protože jsem už neměla co číst a jsem za to ráda. Vzhledem k mé situaci jsem se v tom příběhu našla. Hodně inspirativní příběh, který neotevel oči jen hlavní hrdince. Spisovatelka skvěle vystihla charakteristiku postav. spisovatelka píše opravdu reálně, co se bohužel děje a jak člověkem někdo manipuluje a nechce to vidět nebo to bere jako normální.

16.02.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

od knihy jsem čekala trochu víc.. začátek mě moc nebavil a občas mě už štvala Rachel s tím chlastáním a celkově svojí povahou trosky, naivky, ale bez toho by ta kniha nebyla.

asi od pulky knihy, kdy se začlo něco konečně dít a kniha mě fakt chystla, jsem ale už tušila kdo je vrah.. takže žádný překvapení. Čtení pěkný (jako oddychovka), ale znovu bych ji nečetla, i když jsem nečekala, že bych u tohoto žánru vydržel až do konce knihy.

Jsem ráda, že jsem si knihu nekoupila, ale jen půjčila v knihovně :-D ušetřené peníze na nějakou jinou

05.02.2016 3 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

výborná oddechovka, autorka mě baví. Doporučuji. V originálu je zatím pět knih, tak jsem zvědavá kolik jich výjde u nás. Těším se

18.01.2016 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Opět jeden z poutavým příběhů skvělé party přátel. U dílu jsem si spíše pobrečela, ale příběh měl opět své kouzlo. Než výjde v polovině roku 5. díl, určitě si oživím všechny díly, protože se mi tato série moc líbí a postavy jsem si moc oblíbila. Dočetla jsem se , že série má 6 dílů, tak jsem zvědavá o kom bude ten další, napadá mě pouze Declan :-) Každopádně knihy od této autorky jsou výborné

03.01.2016

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Za mě asi nejlepší díl, u kterého jsem se bavila.. podle mě je srovnatelný s druhým dílem, co se týká kvality. TAto autorka mě baví a knihy od ní doporučuji

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Příjde mi, že tento díl byl o něco zase lepší než ten první. Dějem se mi líbil víc i charakteristikou postav

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Výborné čtení, skvělá oddychovka.. přečteno během chvíle. Určitě knihu zařadím do své knihovny a časem se k ní vrátím.

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Mě se kniha velmi líbila, pohodá oddechovka.. měla jsem přečteno během dvou dnů. Doporučuji. Jsem zvědavá na další díly, ale co jsem se dívala vše se pak bude asi točit kolem rodii Conteových.. mám ráda knihy jako dublin street, kde se ještě prolíná trochu život těch předešlých párů nebo se tam zmiňují, tak uvidíme, jestli tato série knih bude také taková. :-)

07.10.2015 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Výborná kniha, takový děj jsem vůbec nečekala. Doporučuji

26.09.2015 5 z 5