moudivlacek moudivlacek komentáře u knih

Čarovný princ Čarovný princ Julie Garwood

Honem, honem, už sáhněte po knížce, budete mile překvapeni vývojem děje, i když začátek je takový vlahý, najednou nebudete chtít knihu odložit, jen abyste věděli, jak to dopadne. Povedené.

Srdce bouře Srdce bouře Dorothy Garlock

Ze začátku jsem si myslela, že se budu nudit, ale opak byl pravdou, knihu jsem přečetla jedním dechem.

S nadějí S nadějí Dorothy Garlock

Byla jsem mile překvapena bohatostí děje, určitě můžete po knížce sáhnout, nudit se nebudete.

Otevřená náruč Otevřená náruč Dorothy Garlock

Romanticky laděná detektivka, řekla bych, docela povedená.

Osten lásky Osten lásky Dorothy Garlock

Ze začátku jsem moc litovala hrdinku, ale ta se ukáže nakonec jako žena, která se i přes nepřízeň osudu nepoddává a bojuje za svůj lepší osud. Neodsuzuje hned lidi, kteří na první pohled odsoudí okolí, ale hledá v člověku vždy to lepší. Za to má můj obdiv.

Pouta lásky Pouta lásky Dorothy Garlock

Sice nemám ráda pašeráky jakéhokoliv druhu, ale nakonec jsem se do knížky pustila, Jsem ráda, že jsem se do ní pustila a dočetla. Nic prostě není černé a nic není bílé, prostě jako v životě všeobecně.

Paprsky štěstí Paprsky štěstí Dorothy Garlock

Tento díl je nádherný, budete fandit hlavní hrdince, budete chtít s ní bojovat proti zlu a ukazovat ji, kde má hledat svou lásku, prvky detektivu.

Na konci duhy Na konci duhy Dorothy Garlock

Jsem ráda, že jsem po této knížce sáhla, není to slaboduchá romantická knížka, ale děj vás chytne za srdce. Rodina držící pohromadě a mající se ráda, opravdu místy překvapivý děj, řádky budete hltat.

Ze srdce Ze srdce Dorothy Garlock

Není to špatné, ale jsou lepší díly v sérii.

Hrdá a krásná Hrdá a krásná Dorothy Garlock

Určitě doporučuji přečíst, nebudete litovat.

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Tuto knihu mi doporučila kamarádka a byla jsem ráda, že jsem si ji přečetla, těším se na další díly této ságy ze středověku.

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Středověk mám v knihách ráda, plno zvratů, sice je tam spíš pletichaření a souboje mezi mužskými hrdiny, ale popis trestání "čarodějnic" a neustálý strach i na straně šlechty o svou moc a majetek. Jsem ráda, že hlavní hrdinové vše zatím přežili.

03.09.2015

Zrádce Zrádce Shannon Drake (p)

Období Severu a Jihu, toto období moc nemusím, ze začátku mě kniha moc nenadchla, ale časem jsem se do ní začetla, zamilovala se hrdiny a nakonec se těšila na další díly této série.

03.09.2015 4 z 5

Zajatkyně Zajatkyně Shannon Drake (p)

Nic moc, už jsem četla lepší knihy od této autorky.

03.09.2015 4 z 5

Vítězný rytíř Vítězný rytíř Shannon Drake (p)

Děj z období moru, do toho boj Skotů s Angličany, plno romantiky a krutosti té doby, stojí za to si vše přečíst.

03.09.2015 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Shannon Drake (p)

Skotským hrdinům fandím podvědomě víc než Angličanům, ze začátku nic moc, ale pak se děj rozjede. Slušné čtení.

03.09.2015 5 z 5

Válka srdcí Válka srdcí Shannon Drake (p)

Je to povedená knížka, doporučuji.

03.09.2015 5 z 5

Ustláno na růžích Ustláno na růžích Shannon Drake (p)

Určitě stojí za přečtení, moc jsem si tuto knížku užila, a určitě zas po ni v budoucnu vztáhnu ruku.

03.09.2015 4 z 5

Rytíř ohně Rytíř ohně Shannon Drake (p)

Přečetla jsem se, pobavila, ale od autorky se mi líbí víc jiné knížky. Přesto hodnotím děj kladně.

03.09.2015 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Moooc jsem se na knížku těšila a nebyla jsem zklamaná, napětí a romantika si zde nenásilnou formou podávají ruce.