Na konci duhy přehled

Na konci duhy
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20054/bmid_na-konci-duhy-dQz-20054.jpg 4 60 60

Jazz Age série

Milostný román odehrávající se na počátku dvacátého století v Americe s detektivní zápletkou vypráví příběh samostatné Julie, která se po smrti matky musí starat sama o početnou rodinu. Jednoho dne se do ospalého městečka navrací Evan Johnson, syn místního opilce a zvrhlíka. Julii se mladý muž líbí, obává se však plánovat společnou budoucnost, zvlášť když zná Evanovu rodinu. Časem však zjistí, že Evan není jako jeho otec a bezhlavě se zamiluje. S příchodem hlavního hrdiny však klíčí v městečku zločinnost a dívka se najednou musí zabývat otázkou, kdo je zodpovědný za sérii znásilnění mladičkých dívek?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Edge of Town , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na konci duhy. Přihlašte se a napište ho.

Evaho73
23.12.2021 3 z 5

Veľmi jednoduchý príbeh o živote v malom meste a rodinnej súdržnosti.
Trochu mi to pripomenulo mladosť, lebo práve obdobné romantické príbehy som obľubovala.

archivářka115
16.12.2021 4 z 5

Nic jsem od této knížky nečekala. Překvapilo mě, že mě zaujala a líbila se mi. Už mám připravenou další knížku, kterou si chci přečíst.

mariva
24.05.2021 4 z 5

Na pozadí příjemné romantické četby se odvíjí temný příběh a zlo sahající do dávné minulosti. Pachatele jsem odhadovala jiného, ale jinak byl příběh dost předvídatelný. Přesto se dobře četl a ráda sáhnu i po dalších knihách autorky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Na konci duhy v seznamech

v dalších seznamech2x

znásilnění 20. léta 20. století maloměsto