Na konci duhy

Na konci duhy https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/20054/bmid_na-konci-duhy-dQz-20054.jpg 4 59 16

Jazz Age série

Milostný román odehrávající se na počátku dvacátého století v Americe s detektivní zápletkou vypráví příběh samostatné Julie, která se po smrti matky musí starat sama o početnou rodinu. Jednoho dne se do ospalého městečka navrací Evan Johnson, syn místního opilce a zvrhlíka. Julii se mladý muž líbí, obává se však plánovat společnou budoucnost, zvlášť když zná Evanovu rodinu. Časem však zjistí, že Evan není jako jeho otec a bezhlavě se zamiluje. S příchodem hlavního hrdiny však klíčí v městečku zločinnost a dívka se najednou musí zabývat otázkou, kdo je zodpovědný za sérii znásilnění mladičkých dívek?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Edge of Town , 2001

Evaho73
23.12.2021 3 z 5

Veľmi jednoduchý príbeh o živote v malom meste a rodinnej súdržnosti.
Trochu mi to pripomenulo mladosť, lebo práve obdobné romantické príbehy som obľubovala.

archivářka115
16.12.2021 4 z 5

Nic jsem od této knížky nečekala. Překvapilo mě, že mě zaujala a líbila se mi. Už mám připravenou další knížku, kterou si chci přečíst.

mariva
24.05.2021 4 z 5

Na pozadí příjemné romantické četby se odvíjí temný příběh a zlo sahající do dávné minulosti. Pachatele jsem odhadovala jiného, ale jinak byl příběh dost předvídatelný. Přesto se dobře četl a ráda sáhnu i po dalších knihách autorky.

georginaa
31.01.2021 4 z 5

Moc poutavý příběh s dávnou minulostí. Městečko nezapomíná, ale je to opravdu vše tak jak jiní říkají? To je dilema Julie, která se zamiluje do Evana, kde jeho rodina má opravdu špatnou pověst. Jenže člověk by měl asi trochu věřit svým pocitům a rozumu.

Ivetaa
02.12.2020 5 z 5

Do poloviny knihy jsem měla problém zapamatovat si jména šesti sourozenců. Všechna začínala na písmeno "j". Příběh je jinak velmi čtivý a těším se na pokračování.

vladka16
10.07.2020 5 z 5

Milá,příjemná oddechovka,s trochou napětí a samozřejmě láska,co víc si přát.

medlovice
14.04.2018 5 z 5

Oddechovka. Romantika s napětím a láska, co všechno překoná. Kniha je trochu tlustější ale vůbec nenudí, naopak se dovídáme něco o životě farmařů v Americe dvacátého století.

ritz
12.07.2016 4 z 5

Hezká letní romantická oddechovka

Val
27.06.2016 4 z 5

Vyloženě letní oddechovka. Love story kořeněné nenávistí a zločinem, dávkované tak akorát. Na odreagování úžasné. Až budu potřebovat přijít na jiné myšlenky, tak po autorce určitě sáhnu znovu :-)

zdehan
02.06.2016 5 z 5

kniha se moc pěkně četla mě se moc líbila a dávám pět hězdiček

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Jsem ráda, že jsem po této knížce sáhla, není to slaboduchá romantická knížka, ale děj vás chytne za srdce. Rodina držící pohromadě a mající se ráda, opravdu místy překvapivý děj, řádky budete hltat.

adelinka
17.01.2015 4 z 5

zo začiatku som sa bála, že ide až moc o romantický príbeh, ale kniha ma vcelku prekvapila....rodina skrývala roky a roky tajomstvo, ale aj keď bolo v knihe dosť romantiky kniha mala dedektívnu zápletku pri odhaľovaní muža,ktorý roky znásilňoval dievčatá....čo ma tiež dosť rozčuľovalo boli mená detí.....všetkých šesť detí sa začínali na písmeno J...a dlho som mala v menách chaos.....

Kelynka
21.10.2013 5 z 5

Bezva čtení,jen ze začátku menší chaos ve jménech. Jinak vřele doporučuji :-) Na tuto knihu navazuje kniha Rozmarná řeka :-)

modranka
06.11.2012 3 z 5

Bola to moja prvá kniha tejto autorky, preto som pri hodnotení zvolila zlatú strednú cestu. Prvá hviezdička je fuč kvôli menám postáv, ktoré autorka zvolila. Jack, Jill, Justína, Julia, Joy, Joe, Jason, Jethro, Johnson, Jones, (zasmiala som sa na Jitrnici a Jelite - ešteže napokon sa tieto deti nestihli narodiť). No, a teraz si k týmto menám pridajte postavy. Nikdy som nevedela o kom čítam. Druhú hviezdičku som odobrala za detektívny príbeh, ktorý na mňa v príbehu pôsobil ako päsť na oko. Celá kniha mi pripadala, ako keby pôvodne išlo o lowestory rozšírená na viac strán, tak do príbehu bolo treba niečo vsunúť. Navyše sa mi nepáči, keď sa znásilňujú malé dievčatká a chlapci. A osemnásť znásilnených dievčatiek v dedine !!! bola na mňa naozaj silná káva.

kika 13
30.10.2012 4 z 5

Starat se o 6 sourozenců tak to je sílá.Jinak pěkné čtení.

lanusinka
25.10.2012 4 z 5

První z knih kterou jsem od Garlock četla. Celkem čtivá, pěkně popsaná společnost 20. let v Americe.

znásilnění 20. léta 20. století maloměsto

Dorothy Garlock
americká, 1919 - 2018
2006  81%Na konci duhy
2002  82%Hrdá a krásná
2002  83%S nadějí
2008  84%Rozmarná řeka
2004  87%Víc než vzpomínka

Kniha Na konci duhy je v