moudivlacek moudivlacek komentáře u knih

Navždycky ... Navždycky ... Jude Deveraux (p)

Koho kromě romantiky láká i tajemno, lidi, kteří jsou schopni vnímat víc jak lidi, kteří jsou obdařeni a prokleti darem vidění, telepatie apod., tak si zde počtou. Moc hezké.

20.08.2015 3 z 5

Sladké lži Sladké lži Jude Deveraux (p)

Toto je romantika, tajemno, psychologie, prostě od každého trochu. Není to klasika, jsou tam řádky, nad kterými budete se bát a klepat se strachy, kniha vás svým vyprávěním vtáhne do děje a budete ji hltat a hltat. Skvělé. Prostě skvělé. Není to jen milování, ale také skutečná láska, která přetrvá věky. Vztah Mikyho a jeho postoj k Samantě a snaha ji pomoci, to je prostě něco, čeho si vážím. Takového přítele mít, bylo by na světě lépe.
Prostě jsem byla knihou velmi unesena.

20.08.2015 4 z 5

Ledové dvojče Ledové dvojče Jude Deveraux (p)

Pokračování Ohnivého dvojčete, také to nebylo špatné, jen mě mrzelo, že dost je z toho prostě opsáno z Ohnivého dvojčete. Ale je to zas pohled z druhé strany. O smích a romantiku ani zde není nouze.

20.08.2015 5 z 5

Ohnivé dvojče Ohnivé dvojče Jude Deveraux (p)

Nejdříve jsem myslela, že to číst nebudu, ale pak jsem se smála od začátku až do konce, bylo to vtipné, romantické, zábavné a mělo to spád. Je to knížka, která pobaví a ke které se člověk po čase rád vrátí.

20.08.2015 5 z 5

V sedmém nebi V sedmém nebi Catherine Coulter

No, nebylo to špatné, ale už jsem četla lepší knížky od této autorky.

Bohatá nevěsta Bohatá nevěsta Catherine Coulter

Tak tento díl jsem si opravdu hodně užila. Velice povedený.

Svůdnice Svůdnice Catherine Coulter

Bylo to hezké, prostě romantika pro oddech.

Tajemná nevěsta Tajemná nevěsta Catherine Coulter

Pěkná knížka, nasmála jsem se, odpočinkové čtení.

Bludiště Bludiště Catherine Coulter

Pěkná krimi, škoda, že to byl takový otevřený konec ve vztazích rodiny.

17.08.2015 5 z 5