moma08 moma08 komentáře u knih

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Já tuhle autorky mám hodně ráda a každá její kniha je něčím jiná.
Tady jsem byla docela smutná kvůli hlavní hrdince, jak se ke všemu postavila a nechala do sebe kopat ze všech stran.
Hlavní hrdina fajn.
Nakonec vše dopadlo, jak dopadlo a já jsem ráda, že se kniha dobře četla a děj plynul.

29.07.2023 5 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Jako vždy super čtění, jelikož s touto autorko člověk šlápne vedle málokdy.
Ano, příběh není ničím originálním, ale tady to vůbec nevadí, protože Shen to umí prodat.
Díky poděkování jsem zjistila, že nás čekají i další příběhy dvou kamarádu, tak se budu těšit.

08.02.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Jako tahle kniha mi vyrazila dech!
To se tak dobře četlo a mělo to takový spát až tomu nemůžu uvěřit.
Ano autorku znám, mám už načtení od ní spoustu knih, ale tímto mě dostala.
Děj nebyl ničím úplně neobvyklým, ale i přesto mi to sedlo.
Těším se na další díl.

20.01.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

To jsem si tak včera řekla, že bych si mohla přečíst celou sérii, a jelikož jsem už měla tento díl a vybavovala jsem si to jen matně, tak jsem se do něj znovu pustila.
Byla to čtivé, nebylo to moc náročné, i když hlavní hrdinka to neměla určitě lehké, tak to zvládla skvělé.
Tak a hurá na další díly.

25.11.2022 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

U této autorky nemám problém, aby se mi stalo, že začnu její knihu číst a nevtáhne mě do děje...
Tento příběh byl podobný jiným, které jsem četla, kdy mafián donutí vzít si někoho za ženu a všichni víme, jak to většinou dopadne, ale nějakým způsobem mi to nevadilo...
Po dlouhé době se mi stalo, že jsem zase přečetla knihu rychle a neodkládala jí, což se mi v poslední době stává často...
Já jsem s knihou spokojená...

24.09.2023 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Přečetla jsem si jí podruhé a pořád z ní mám skvělý pocit.
Autorka píše svižně a dobře, i když je tahle kniha několik let stará, pořád je dobrá.
Zápletka není ani moc obvyklá, je to něco jiného než jsem zvyklá a to je plus.

28.01.2023 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tak tohle, tohle bylo prostě SUPER!!!
Měla jsem trošku strach, jestli třetím dílem už nebude příběh slabší, ale vůbec ne.
Je pravda, že druhý díl byl pro mě nejlepší, ale to bylo asi tím, že jsem se zamilovala do Tristana.
Dost jsem se nasmála, když byly popsané scény se zvířaty.
No a konečné překvapení, kdy se zjistí, kdo je malířka? Sice už jsem začala něco tušit 100 stránek před koncem, ale to nevadilo.
Snad se dočkáme brzy posledního dílu.

20.08.2022 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Tohle byl příběh, který mě po dlouhé době pohltil a bavil, ale pořád nechápu proč? Když jsi vezmu o čem to vlastně celé je, tak mi to hlava nebere, na druhou stranu je to celé fikce a o tom to je...
Těším se na další díl...

27.05.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Já jsem po dlouhé době zase začala číst a vzala do ruky tuhle knihu.
Musím říct, že první díl byl pro mě určitě lepší.. Nějak se mi to více táhlo..
Tady mi vůbec nesedlo chování Riley, za to Jack byl zlatíčko.

18.03.2023 3 z 5

Láska nadivoko Láska nadivoko Christina Lauren

Teda uf, vůbec netuším, jak tuto knihu ohodnotit. Dala jsem sice 3 hvězdy, ale pořád si říkám, že jsem asi mírná.
Trvalo mi jí přečíst celých 5 dní a to já čtu takové knihy během dne. Pořád jsem dělala vše okolo jen abych nemusela číst.
Určitě jsem od autorek zvyklá na lepší příběhy a tohle bylo zcela něco jiného.

17.02.2023 3 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

Jsem ráda, že jsem si tuhle knihu přečetla. Dokázala mě zcela pohltit a já si to užívala, i když byly chvíle, kdy jsem uvažovala, proč se Olivie chová na svůj věk takhle, ale omlouvá jí to, že se byla oddaná vědě a své svědomí měla někde hodně nízko. Za to Adam, to byl zlatíčko, plachý, ale ve finále hodně trpělivý.
Určitě si v budoucnu přečtu i ostatní knihy, které se u nás od autorky přeloží.

06.01.2023 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Ojojoj, tohle byl opravdu čtivý příběh a ač obálka není moc přitažlivá, tak vnitřek stojí za přečtení.
No, ale pořád uvažuji, jestli ten, kdo navrhoval obálku četl o čem to je.
Osobně se mi líbilo špičkování mezi hlavními hrdiny a jak je to k sobě táhlo.
V této knize mi ani nevadilo, že tam není nějaký velký zvrat, nepotřebovala jsem ho tam, přišlo mi to vše tak přirozené. Dokonce si myslím, že by to bylo reálné.

29.12.2022 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Když jsem začala knihu číst, tak mi bylo líto, že v třetím díle jsme se dozvěděli na konci velkou novinu, protože čtvrt knihy byla vlastně o tom, jak se poznali a já pořád čekala, kdy zjistí tu osudnou věc.
Tucker byl vážně miláček a tak moc trpělivý, že to snad není ani možné a Sabrina, tak ta byla teda pěkně tvrdohlavá a v některých věcech zbytečně. Občas mi tím lezla na nervy.
Určitě se mi tenhle díl líbil více než druhý a třetí, ale na první prostě za mě nemá.

30.11.2022 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tohle bylo něco...
Taková smršť emocí, které jsem u tohohle příběhu prožívala, kolikrát jsem brečela a cítila vztek.
Přečteno během 24 hodin, a kdybych nemusela do práce, tak to zvládnu i dříve, tak moc mě to vtáhlo.
Opravdu povedený příběh, ale to jsme u Colleen zvyklí.

13.03.2024 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Poslední kniha, kterou jsem v tomto roce přečetla a myslím, že jsem udělala dobře, když jsem si jí nechala na konec.
Četla se skvěle, autorka prostě píše čtivě a ano nebylo to jako předchozí 3 díly, ale i tak jsem si příběh téhle dvojice užila.
Mrzí mě, že tam nebyl žádný společný epilog, bylo by to určitě fajn, ale jsem ráda, že se tam bratři aspoň trošku mihli..

31.12.2023 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Tuto sérii mám moc ráda, a protože už je to nějaký ten pátek, kdy jsem jí četla, tak jsem se rozhodla, že si pár dílů přečtu zas.
Zjistila jsem, že poprvé jsem byla nadšena z této ústřední dvojce více než dnes, kdy už mám za sebou přečteno mnohem více knih, ale to ničemu nevadí.
Autorka píše neuvěřitelně čtivě a v ději se zaměřuje na těžší témata, takže není vše jen sluníčkové.

10.01.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Když byl začátek knihy, tak jsem si říkala: jo to bude dobrý, ale čím jsem byla ve čtení dále, tak tím mé nadšení nějak upadalo.
Nebylo to úplně špatné, líbil se mi pohled obou hrdinů, jenže já už mám v tomto směru přečteno s tou tématikou tolik, že mě to na zadek neposadilo.
Jsem ráda, že i u nás jsou tyto autorky a pokud je tohle prvotina, tak se budu těšit na další knihy autorky.

08.01.2023 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Knihu jsem četla naposledy před rokem a něco a pamatovala si jen útržky, takže jsem si řekla, že si jí opět přečtu a zase mě dostala svou čtivostí.
Začala jsem během odpoledne a skončila během večera.
Tento příběh se mi líbil a vím, že v této době je takových plno, ale pro mě měl své kouzlo.

19.11.2022 5 z 5

Recept na toho pravého Recept na toho pravého Anni Rose

Tenhle příběh se mi líbil, mělo to humor, nebyla v něm velká zápletka, hlavní postavy fajn a dobře se mi to četlo.
Prvně jsem se bála do toho jít, kvůli hodnocení, ale ve finále jsem ráda, protože to byl relax číst.

05.05.2023 4 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Já jsem naprosto spokojená s příběhem, který jsem právě dočetla.
Dle mého to bylo od každého něco, takže pro mě o to lepší a čtivější.
Určitě si s radostí přečtu další dvě knihy s těmito hrdiny.

20.02.2023 5 z 5