MišusWinner MišusWinner komentáře u knih

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Kniha je sice takova oddechová bez velkeho napětí, ale děj se mi zdál spíše více pesimistický než optimistický. Saskie byla labilní ale Ellen bych řekla že také nebyla úplně vyrovnaná. Zatím nejslabší kniha kterou jsem četla od Moriarty.

V pasti V pasti Josh Malerman

Knížka dost psycho. Pro mě to byla z části blbost ale na druhou stranu jsem byla napnuta jak to všechno dopadne a nemohla jsem knihu neprecist. Dvě dějství knihy - při jednom me to rozuzlení moc nepřekvapilo a při druhém jsem stále držela pěsti. Znovu bych knížku asi nečetla.

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Děj sice byl napínavý, ale ne nějak zajímavý. Tak jak jsem byla ze začátku nadšená ze to vypada na dobrou knihu,byla jsem zklamaná. Asi zatím nejslabší kniha od autorky.

Pod australským sluncem Pod australským sluncem Candice Proctor

Velice se mi líbil děj i když jsem už tušila jak nejspíš dopadne tak to bylo napínavý. Určitě si jí ještě někdy přečtu.

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Kniha mě pohltila, přečetla jsem ji během dvou dnu. Kniha byla napsána jednoduše a dobře se četla i když byla ve dvou dějích. Ke konci rozuzlení a samotný konec jsem nečekala.

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Velice hezká knížka, romantiky a humoru. Suzie se mi jako postava líbí a držela jsem ji pěsti ve všem. Taková oddechova knížka.

07.09.2022 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

První díl mě bavil mnohem více, tento díl mě přišel trochu chaoticky, méně propracovaný. Jsem zvědavá na pokračování.

13.11.2021 3 z 5

Sfinga Sfinga Robin Cook

Jediné co se mi libilo jak hlavní hrdinka pátrá co se stalo. Ale dění o Káhiře mě nějak neoslovilo. Znovu bych knihu nečetla.

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Příběh děsivý ale nápaditý. Stále mě víc a víc zajímalo jaka je v tom záhada. Rozuzlení a úplný konec nečekaný.

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Další kniha, která mě sice bavila ale na Sedmilharky to prostě fakt nemá. Děj byl sice hezký ale něco tomu chybělo.

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Od prvních stránek mě kniha pohltila a nemohla jsem přestat číst. Bylo to napínavé ale zároveň trochu předvídatelné.

16.04.2021 5 z 5

Vlk a sedm kůzlátek Vlk a sedm kůzlátek Fan Vavřincová (p)

Odpočinkové čtení. Napřed jsem si myslela ze vím jak to dopadne, ale závěr byl úplně jiný než jsem čekala.

21.05.2023 5 z 5

Jak se vraždí Zlatý slavík Jak se vraždí Zlatý slavík Vojtěch Steklač

Na tu dobu knížka povedená. Zápletky a finální rozuzlení se autorovi povedlo. Jen by mě zajímalo jak to dopadlo s Čestmírem, škoda že konec zůstal tak otevřen.

27.05.2022 5 z 5

Líbánky Líbánky James Patterson

Nikdy jsem nečetla knihu která by měla tolik kapitol aby to bylo vše rozdělené. Kniha nebo-li děj sám o sobě byl zajímavý, ale řekla bych až hodně jednoduchý. Taková oddechová knížka.

22.12.2021 4 z 5

Amélie v Paříži Amélie v Paříži Angie Westhoff

Taková ta pubertální knížka, něco co chce zažít každá mladá slečna. Ačkoliv už do té kategorie dávno nepatřím, bylo příjemné trochu se vrátit do mladí a přečíst si takovou oddechovou knížku. Jen ten děj mohl být za mě lépe zpracovaný.

27.11.2021 3 z 5

Skrýš na konci útesu Skrýš na konci útesu Laura Walden

Knížka že začátku nic moc, nerada čtu knihy se dvěma ději. Romantický bych řekla až přehnaně, všichni hned na první pohled potkávají své osudové lásky. Trochu jsem pak začala předvídat jak to vlastně bylo ale úplný konec obou dějů mě šokoval. Ale bohužel knihu hodnotím "jednou stačilo".

25.09.2021 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Slyšela jsem o knize už dřív a teď když to vyšlo do kina říkám si musím nejdřív přečíst knihu. Dala jsem se do čtení a bomba, měla jsem výbuchy smíchu a říkám si jak je to skvělá kniha. Ale najednou tak jak to rychle začalo tak i skončilo, po polovině knihy už to bylo spíš smutné a ne už tolik zábavné. Trochu mě to zklamalo. Celkem jsem zvědavá na filmové provedení.

04.08.2021 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Kniha sama o sobě není špatná, čte se to velice pěkně ale chybí tomu nějaká zápletka. Čekala jsem trochu více napětí. Více se mi od autorky líbila kniha Sedmilharky.

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Druhá kniha od Lutze a moc se mi líbila. Opravdu děsivý děj o tom jak postupně začíná brát Hedra identitu a celý život Allie.

Navždy po francouzsku Navždy po francouzsku Fiona Valpy

Myslela jsem si ze mě knížka bavit nebude, ale bavila. Chvílemi děj nic moc ale těch pár zápletek to vylepšilo. Když jsem několikrát si už říkala ze asi vím jak to dopadne tak to vždy bylo jinak.