Mishka_a7 Mishka_a7 komentáře u knih

Můj život bez mříží Můj život bez mříží Jiří Kajínek

Kniha, která je v podstatě neupravená výpověď autora o kterém to celé je, se velmi špatně hodnotí nějakými hvězdami.
Jsem ráda, že jsem se dozvěděla o Jiřím Kajínkovi víc, o jeho Životě bez mříží! Těším se i na další knihu, kterou v závěru slíbil.
Jsem ráda, že se do takového projektu pustil a jen mě utvrdil v mém názoru na něj!

10.04.2014 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Podle mě pefektní završení příběhu Any a Christiana!

30.09.2013 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Moc krásný příběh! *Když něco opravdu chceš, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit.*

22.06.2013 5 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Pro mě naprostá hrůza! Dočetla jsem ji jen proto, že jsem neměla nic jiného po ruce a nuda byla velká. Nepovažuji tuto knihu určitě za román pro ženy ani oddychovku. Pokud by to byla knížka pro slečny 12-14 let, beru. Věty jsou psány otřesně a to, co každý tuší po přečtení pár stránek, autorka protahuje snad až do půlky knihy. Jednu hvězdu dávám za nápad (který, ale taky není nic závratného), víc si tato kniha podle mě nezaslouží.

26.05.2013 1 z 5

61 hodin 61 hodin Lee Child

Tak a mám svého nového oblíbeného autora, od kterého potřebuju přečíst všechny knihy! Jen škoda, že jsem začala tou nejnovější. :)

07.03.2013 5 z 5

13. komnata milenek 13. komnata milenek Tomáš Kristl

Knihu jsem přečetla jedním dechem, je zajímavá. Líbily se mi různé pohledy na vzniklou situaci a upřímnost ze všech stran. Jen mně pořád nejde do hlavy, jak někdo může vydělávat na tom, že ublížil spoustě lidem. Vím, takové věci se stávají, člověk se zamiluje do nesprávné osoby a vznikne příběh jako z této knihy, ale takových příběhů už bylo a lidé se tím neměli potřebu nijak věřejně chlubit. Pocity z této knihy mám proto velmi rozporuplné.

07.11.2012 3 z 5

Určitě velmi zajímavá kniha, která ukazuje život prostitutky z trochu jiného úhlu než jaký všichni známe.

07.11.2012 4 z 5

Gabra a Málinka: Povedené dcerky Gabra a Málinka: Povedené dcerky Amálie Kutinová

Kniha mého dětství, kterou jsem přečetla několikrát.

22.09.2012 5 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem a opravdu se mi líbila. S detaily jakými je psána mi fantazie a představivost pracovala na maximum. Film mě zklamal.

17.09.2012 5 z 5

Byl jsem Saddámovým synem Byl jsem Saddámovým synem Latíf Jahjá

Neskutečná kniha! Člověk ani nechce věřit, že se všechny ty hrůzy staly, o to je to horší.

15.09.2012 5 z 5

Díky této knize, která je opravdu skvěle a vtipně napsaná, lze spoustu věcí pochopit. Věřím, že se v ní vidí naprosto každý pár. :D

18.11.2013 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

"Láska dodrží slib! " ... Nádherná knížka, kterou nelze přečíst jinak, než jedním dechem. A druhá v životě u které jsem přes slzy neviděla na písmenka.

10.11.2013 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Moc krásná kniha, něco v člověku zanechá.

23.08.2013 5 z 5

Oběť. Nový pohled na smrt Marilyn Monroe Oběť. Nový pohled na smrt Marilyn Monroe Matthew Smith

Kdo nevěří, že smrt Marilyn Monroe byla sebevražda, ale vražda, rozhodně by si měl přečíst tuto knihu. Vražda Marilyn a její okolnosti jsou zde celkem jasně popsány.

30.06.2013 5 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Lee Child

Úžasná kniha, přečtena prakticky jedním dechem. Jen mě naštvalo, že Reacher Julii omylem zabil. :/

26.05.2013 5 z 5

Můj horizontální život - Muži na jednu noc Můj horizontální život - Muži na jednu noc Chelsea Handler

Perfektní a vtipně napsaná oddechovka. Určitě doporučuju pro klidný večer. :)

02.05.2013 4 z 5

Jennifer Jennifer Sean Smith

Kniha byla fajn, jen jsem čekala, že tam bude víc Jennifer. Popisy životních příběhů (byť zkrácených) ostatních herců a jejích známých mě moc nezajímal. Našlo se pár vyjímek, ale víceméně jsem tyto pasáže přeskakovala.

07.04.2013 3 z 5

Jsme zvyklí číst knihy a sledovat filmy, kde se ztratí dítě, spíš z pohledu nešťastných rodičů, ale nikdy ne z pohledu ztraceného dítěte. King takovou knihu napsal a mně se moc líbila!

02.01.2013 4 z 5

Vidím to, co vrah Vidím to, co vrah Jill Hathaway

Ze začátku mě kniha moc neoslovila díky stylu psaní, který mi opravdu připadal jako pro děti a mládež. Když jsem se, ale začetla nedokázala jsem přestat. Trochu mě zklamal závěr, čekala jsem něco malinko víc, každopádně zajímavý nápad!

17.12.2012 3 z 5

4 blondýnky 4 blondýnky Candace Bushnell

Mé čtenářské svědomí mi nedovolí dát více než dvě hvězdičky, přestože se kniha četla dobře a je to oddechovka, tak určitě nebudu mít nikdy důvod se k ní vracet a myslím, že na ni i brzo zapomenu.

14.12.2012 2 z 5