Misa25 Misa25 komentáře u knih

Magie změny Magie změny Ilona Andrews

Jako vzdy skvely pribeh...a jako vzdy moc kratky...tesim se na dalsi dil.

09.06.2016 5 z 5

Labyrint z kostí Labyrint z kostí James Rollins (p)

Další skvělý a neuvěřitelný příběh, jen jsem si v žádné jiné knize od autora nevšimla, že by psal "o něco později"....tudíž nechává prostor fantazii, co se asi tak mohlo za tu dobu postavám přihodit a jestli budou další knížky, tak už je z této něco nastíněné...jsem zvědavá jak si s tím autor poradí :)

24.05.2016 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Je to skvělá kniha, autor je vynikající spisovatel a mnohokrát jsem jen zírala co vše je možné...film jsem viděla jen jednou ale kniha byla o 100% lepší :)

08.05.2016 5 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Další neskutečné dobrodružství...které se mi líbilo o trochu více než první díl :) jdu hned na další :)

14.04.2016 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha se cte prakticky sama, tema Alenky sice neni nove, ale pojeti autorky je neotrele a zabavne ;-) Morfeus je proste "bad boy" a o to vic to k nemu tahne ;-) Jdu na dalsi dil ;-)

02.04.2016 5 z 5

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

Jediné co mi na této knize trochu vadilo je, že autorka udělala hlavní hrdinku z jiné postavy z předchozí knížky, ale jinak byla kniha jako ta předchozí: SKVĚLÁ :D

10.03.2016 5 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Nový a neotřelý příběh, který mi stejně připomíná Hostitele :DDD líbí se mi a těším se na další díl :)

03.03.2016 5 z 5

Rebel Rebel Amy Tintera

Závěrečný díl, na který jsme si museli nějaký ten rok počkat, mě jen utvrdil o skvěle propracovaném příběhu, vývoji hlavních postav a kreativitě autorky. :))

14.01.2016 5 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

Skvělý závěr série....výborně vymyšlené a ještě lépe zpracované téma :))) můj best author....

16.11.2015 5 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Vždy je moc hezké si přečíst o vedlejších postavách, které si člověk oblíbí :))) Jen víc takových knih :))

05.11.2015 4 z 5

Proroctví ráje Proroctví ráje Graham Brown

Skvělé pokračování...napínavý příběh, který je spletený z jednotlivých vláken, která neomylně posílají hrdiny do nebezpečí :))))

28.10.2015 4 z 5

Věž - vzestup předchází pádu Věž - vzestup předchází pádu Simon Toyne

Závěr celé trilogie je moc povedený. Na začátku knihy jsem měla trochu problém se orientovat, jelikož jsem předchozí díl četla hodně dávno, ale nakonec jsem se do děje dostala a bylo to skvělé :))) víc takových to zamotaných a zapeklitých a časově nesourodých knih na pulty knihkupectví :)))

16.10.2015 5 z 5

Kosti zmizelých Kosti zmizelých Kathy Reichs

Wow....no tak to byl zase jednou mazec....nevím jak to autorka dělá, ale příběhy jsou čím dál tím lepší :)))))

02.10.2015 5 z 5

Kosti jsou věčné Kosti jsou věčné Kathy Reichs

Další skvělý díl :))) co jiného k tomu říct, spisovatelka se pro to narodila :)))

30.09.2015 5 z 5

Temné kosti Temné kosti Kathy Reichs

Jeden z nejkratších příběhů o Tempe, ale přesto má vše, co od ní čtenář čeká :D Jen se začínám pozastavovat nad tím, kolik toho ta holka bude ještě schopná snést...to není díl, aby se jí nepřihodila nějaká "nehoda"....ještě, že má kolem sebe tak schopné lidi, co si jí váží a vždy jsou ochotní jí pomoct :DDD

23.09.2015 5 z 5

Pavoučí kosti Pavoučí kosti Kathy Reichs

Další neskutečný příběh, který mě neskutečně bavil...Pavoučí síť je skvělé přirovnání...:)))

17.09.2015 5 z 5

Ve znamení Štíra Ve znamení Štíra Maggie Stiefvater

Skvělá kniha, skvělý příběh, prostě úžasné....autorka si mě získala už sérií Vlci z Mercy Falls, ale tato kniha byla stejně dobrá, koně jsou skvělí, a takovýto příběh je nový a neotřelý....:)))))

16.09.2015 5 z 5

206 kostí 206 kostí Kathy Reichs

Další skvělý díl od této autorky, od půlky knihy jsem měla povědomí o záporné postavě, a nakonec jsem zjistila, že jsem měla pravdu jen z poloviny...těším se na další díl :)))

15.09.2015 5 z 5

Ďáblovy kosti Ďáblovy kosti Kathy Reichs

Další skvělý a do poslední stránky napínavý příběh Tempe :DDD ta ženská je fakt neuvěřitelná, co vše dokáže přežít :))) jdu na další díl :DD

09.09.2015 5 z 5

Goliáš Goliáš Scott Westerfeld

Poslední díl mne nezklamal :) Celý příběh vygradoval do úžasného a chtěného konce :) Autor dokáže čtenáře strhnout a nepustí ho, dokud nedočtete poslední řádku :)))))

04.09.2015 5 z 5