misa1110 misa1110 komentáře u knih

Faja Faja Petra Stehlíková

Naprosto úchvatné!:) toto byla moje první česká fantasy a byla x krát lepší než zahraniční, kterou jsem doposud četla! Četbu jsem si neskutečně užila, nedalo se odtrhnout ani od jedné z knih. Neskutečné pocity a celkově skvěle propracovaný svět, oblíbila jsem si hodně postav z knihy a nemohu se dočkat dalšího dílu. Všem co váhají, zda si knihu přečíst, vzkazuji, že není nad čím!.)

18.01.2018 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Neskutečné čtení, hodnotím 5/5 a dala bych mnohem víc, kdyby to bylo možné! :)

18.01.2018 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Nádherná kniha, viděla jsem před pár lety film, ale příběh v knižní podobě byl prostě úchvatný! Kdo váháte zda číst, jako já - pusťte se do toho a ponořte se dobrodružství s Robym naplno :).

29.11.2019 5 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Jako matka 2leté dcerky v 7m těhotenství, prostě nemohu dočíst. Je to naprosto nemilosrdné vůči Agnes, tak moc bych ji objala. Jinak je kniha čtivá a má spád. Nicméně, aktuálně potřebuji něco více pozitivního, špatných příkladů mám kolem sebe až až.

15.11.2022 2 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Doporučuji

10.08.2022 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Bavil, mě až konec... poprvé jsem četla knihu, s mně nesympatickou hl. postavou..

06.11.2016 3 z 5

Deník jóga matky Deník jóga matky Šárka Vojáčková Konečná

Souzním, každý večer po náročném dni, ulehnu do postele k dcerce a čeká mě jedna kapitola. Úžasné uklidnění, že v "tom" nejste sami, často vede k hlubšímu zamyšlení. Za mě 5*. Bude mi chybět, možná si ji přečtu znovu. Děkuji a doporučuji.

17.01.2022 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Popravdě jsem byla celkem zklamaná, začátek byl zajímavý. Nicméně konec se dost vlekl, asi jsem zhýčkaná co se thrillerů týče a čekala jsem, že závěrečné scény budou o dost napínavější.

22.10.2019 2 z 5

Pán ledové zahrady 4 Pán ledové zahrady 4 Jarosław Grzędowicz

Po velmi dlouhé době Jsem se do čtení nutila. Nešlo to ani dočíst, je to škoda, první díl jsem zhltla za víkend. U 4. dílu jsem musela najít zkrácený obsah, abych vůbec věděla jak to dopadne. Nedoporučuji .

21.07.2020 2 z 5

Zázrak porodu Zázrak porodu Ina May Gaskin

Určitě doporučuji, moc hezké vyprávění porodních příběhů. Jsem o dost klidnější co se týče vnímání porodu.

03.06.2020 5 z 5