Misa.K1 Misa.K1 komentáře u knih

Lež Lež C. L. Taylor

Misty trosku 'ujety' dej, ale cetlo se moc dobre, takze 4*.

19.08.2018 4 z 5

Ztracené holky Ztracené holky Alex Marwood

Skvěle napsané, originální námět. Trefný popis toho, jak můžou bulvární novináři měnit realitu jen kvůli prodeji co nejvíce výtisků. Knížka mě vtáhla, vyvolala pocity, tak to má být. :)

08.08.2018 5 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

5* ! Ne kazdy knizku pochopi, za me skvele napsany psychologicky roman o prozivani smrti milovane osoby a tomu, co nasleduje potom.

16.07.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Knizka se cetla sama, bavila me. Jen ubiram jednu hvezdicku za 'odhaleni' uplne na konci, to tam podle me nemuselo byt, proste mi tam prebyvalo. Jinak super.

17.06.2018 4 z 5

Láskavosť Láskavosť Darcey Bell

Bavilo mě, bez "hluchých" míst, kdy bych měla nutkání přeskočit stránky a dostat se na konec. Super.

03.06.2018 4 z 5

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Bohužel, pro mě ztráta času. Začátek slibný,pak mě knížka přestávala bavit, místy lezla na nervy. :) Skoro lituju času,který jsem mohla věnovat jiné knížce. Nemůžu doporučit, ale každý máme jiný vkus, a to je dobře. ;)

23.05.2018 1 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Původně jsem chtěla dát 5*, knížka mě bavila, ale po odhalení pachatele mi závěr přišel nesmyslný a trochu zkazil celkový dojem z knížky. Za mě 3*.

04.05.2018 3 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

To byla jízda! Opravdu knížka nemá jediné místo, kde by byla nudná nebo zbytečně zdlouhavá, vtáhne do děje. Jediná výtka: zápletka ke konci knihy mě víceméně zklamala, přišlo mi to až moc neuvěřitelné. První půlce knížky ale nemám co vytknout. 5*.

08.03.2018 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Cetla se moc dobre, pachatele jsem sice tusila celkem brzy (coz se mi tak casto nestava), ale to nicemu nevadilo. Skvela knizka.

14.02.2018 4 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

I já se připojím ke chvále knížky. Skvělé čtení, sice jsem zvrat v ději čekala, takže mě to nešokovalo :) , ale stejně knížka nezklamala. Moc mě bavilo i prostředí velšské samoty a příběh vyšetřovatelů. Moc ráda si od autorky přečtu něco dalšího.

04.02.2018 4 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Knížka se mi trefila do nálady, sedla mi, četla se dobře. Rozuzlení celkem překvapivé.

Úplně souhlasím s Leny.Wood ohledně slova "horečnatě" - neustále se opakuje a ke všemu ho překladatelka používá špatně, patrně měla na mysli slovo "horečně".
Bohužel špatný překlad dost kazil cekový dojem z knížky, za to ale autorka nemůže.

01.02.2018 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

První půlka knížky mě až tak nebavila, ale ke konci se to pořádně rozjelo! Za ty zvraty na konci dávám 4*. :)

09.01.2018 4 z 5

Hledá se Romeo Hledá se Romeo Alexandra Potter

Tenhle pribeh mi sednul, misto takove te az naivni romantiky byl pribeh vic ze zivota, zapletka celkem realna, vlastne me donutila k zamysleni. Takze knizka nastesti nezklamala, po precteni recenzi jsem mela celkem obavy.
Knizku jsem cetla anglicky, takze zminovane poznamky redaktora se mi vyhnuly. :-)

04.01.2018 3 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Na me moc prekombinovana zapletka, nebavilo me. Trochu moc jako hollywoodska telenovela. :)

31.12.2017 1 z 5

Veronika v Dubaji Veronika v Dubaji Veronika Klesnilová

Moc dobre se mi cetlo, blog jsem predtim neznala, takze pro me uplna novinka. Cetla jsem pri cestovani, takze asi o to vic bavilo, dobre popsane zakulisi prace, ktera i me jednu dobu lakala. Moc me pobavila kapitola o letech do Ciny. :)

10.12.2017 4 z 5

Šlehačková oblaka Šlehačková oblaka Tereza Salte

Mile cteni, blog jsem doted neznala, knizka me bavila. ;)

30.11.2017 4 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Od autorky me zatim zadna knizka nezklamala, i tahle se cetla moc dobre. Krome detektivni zapletky je podrobne vykresleno i mysleni hlavnich postav knizky, takze vas vtahne do deje. Tentokrat jsem odhadla i vraha, ale jista jsem si nebyla nicim, tak 5*. :)

27.11.2017 5 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Knizka se cetla moc dobre (cetla jsem anglicky, takze cesky preklad hodnotit nemuzu), hlavni hrdinka obcas lezla na nervy, ale to byl asi ucel. :-)

V zaveru knizky jsem nemohla prestat cist, takze za to davam 4*.

Poznamka:
Omlouvam se za psani bez diakritiky, nemam ceskou klavesnici. :)

16.10.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knizku jsem cetla v originale, tim pro me byla zajimavejsi, jinak ve zkratce: priblizne prvni pulka knizky me uplne vtahla do deje, nemohla jsem ji odlozit, druha pulka uz mi prisla slabsi, misty jako roman typu '50 odstinu sedi', coz me prestalo bavit. :-)
Od nametu jsem cekala neco vic, proto hodnotim jako prumer.

16.10.2017 3 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Knizka me bavila, ke konci me docela nastvala Maddy i jeji mama svym chovanim, ale tak to ma vlastne byt, ze knizka vyvola emoce. :-) Cetlo se to dobre (cetla jsem anglicky, takze netusim, jakou kvalitu ma cesky preklad), no a konec byl celkem fajn.

15.08.2017 4 z 5