Miky88 Miky88 komentáře u knih

Bobky od Bobka - Ze zápisníku ředitele zoo Bobky od Bobka - Ze zápisníku ředitele zoo Miroslav Bobek

Knihu jsem objevila úplně náhodou a jsem za to velmi ráda. Je skvělé, že sloupky byly vydány takto spolu, protože jde o velmi zábavné a oddechové čtení. Jako velký milovník ZOO Praha a zvířat obecně jsem se dozvěděla něco málo z jejich "zákulisního" života. Všem vřele doporučuji.

14.02.2019 5 z 5

Padlý anděl Padlý anděl Daniel Silva

Někdy dost nadnesené, ale i přesto vás děj vtáhne a vy se necháte únest příběhem Gabriela Allona... Občas je některý díl slabší a některý silnější a k těm silnějším se řadí i Padlý anděl..

13.10.2017 5 z 5

Lásky a sňatky Habsburků Lásky a sňatky Habsburků Gabriele Praschl-Bichler

Kniha je vhodná pro toho, kdo se zajímá o historii a k tomu ho zajímají nějaké ty perličky, co se v dějepise neučí. Moc dobře napsaná kniha.

03.10.2014 5 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Za mě byla kniha dobrá - dozvěděla jsem se spoustu věcí o seriálu. A ano, čekala jsem původně něco jiného, ale ve finále tam bylo hodně věcí ze zákulisí, které jsem ani nevěděla, takže jsem spokojená. A třeba autorka ještě někdy napíše něco, co bude víc o přátelích a třeba to dobarví i fotkama. Ale i přesto stála kniha za přečtění.

04.06.2020

Deník Libora Podmola Deník Libora Podmola Libor Podmol

Libor Podmol je borec a jeho deník je jako on - prostě super. Líbí se mi, že píše tak jak to v tu chvíli cítí... Na nic si nehraje... Těším se na pokračování ????

08.04.2020 5 z 5

Hasiči Hasiči Roman Kutálek

Knížku jsem přečetla jedním dechem za jedno dopoledne a musím upřímně říct, že je to skvělá kniha. Je tam moc hezky popsáno jak to chodí u hasičů - zásahy, výcviky i ta lidská stránka. Smekám před každým hasičem - dobrovolným i profesionálním. Doporučuji aby si tohle přečetli všichni - aby věděli co práce hasiče obnáší...

04.01.2020 5 z 5

Brdy - tajemné hory v srdci Čech Brdy - tajemné hory v srdci Čech Martin Čihař

Krásně napsaná kniha o Brdech, která se věnuje celému území Brdské vrchoviny. Každý si tam najde to své - od Prahy až po Nové Mitrovice. Člověk zde najde hodně zajímavostí, které nevěděl a nebo věděl, ale nevěděl to okolo... Velké plus má poslední část, kde jsou výborné tipy na pěší výlety. Takže doporučuji jak knihu, tak výlet do Brd :-)

07.10.2019 5 z 5

Oko kyklopa Oko kyklopa Arnošt Vašíček

Věděla jsem, že kniha bude jiná než třeba Strážce duší nebo Ďáblova lest, ale i tak jsem se do ní pustila. Kniha se četla docela dobře, děj byl jiný než znám u pana Vašíčka, ale i tak to bylo příjemné oddechové čtení. Jen jsem asi úplně nepochopila závěr knihy. Ale nevadí - stejně mám autorovy knihy ráda :-)

14.05.2019 4 z 5

Kniha byla zajímavá, příběh se mi líbil, ale mě osobně vadil styl psaní, který je spíš pro teenagery. Z toho důvodu bych dala jen 4 z 5 hvězdiček...

27.11.2017 4 z 5

Návrat Strážce duší Návrat Strážce duší Arnošt Vašíček

Moc se mi líbil i seriál, ale kniha je prostě kniha. A tato je naprosto vynikající. Příběhy Katky Nelserové a Armína jsou dobbře propracované a čtou se "samy". Je vidět, že Arnošt Vašíček je opravdu skvělý autor.

29.09.2014 5 z 5

Sedm záhad Strážce duší Sedm záhad Strážce duší Arnošt Vašíček

Vemi dobrá kniha, kde se dozvíte jak to ve Strážci duší doopravdy bylo. Kniha se dobře četla, jen občas to trošku "pokulhávalo".

26.09.2014 4 z 5