Bobky od Bobka - Ze zápisníku ředitele zoo přehled

Bobky od Bobka - Ze zápisníku ředitele zoo https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150256/mid_bobky-od-bobka-ze-zapisniku-reditel-554-150256.png 4 53 53

VÝBOR ZE SLOUPKŮ, které každý týden publikuje ředitel Zoo Praha. Ze zápisníku ředitele zoo se dozvíte mnohem víc než jen to, jak se autor vypořádal s žertíky ohledně svého jména. Pozve vás do velice zajímavé restaurace. Společně pak zavzpomínáte na zvířecí hvězdu Moju, naučíte se, jak se správně nanáší make-up podle poslední zoo módy a nahlédnete do sexuálního života kaloňů. Budete v té nejlepší společnosti! Seznámíte se s Eberhardem, Arankou, Bikirou a Kvídou a mnoha dalšími celebritami. A určitě ještě nevíte, kdo je Otorongo... Výběr textů Jana Ptačinská Jirátová.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bobky od Bobka - Ze zápisníku ředitele zoo. Přihlašte se a napište ho.

Sova15
22.12.2021 4 z 5

Příjemné krátké povídky, které odhalí zákulisí pražské ZOO.

mot33
30.01.2021 5 z 5

Krásné kratké povídky z pražské zoo o jejich obyvatelích.Mě se to osobně líbí povídka na dvě tři stránky,ve které j řečeno vše.

Miky88
14.02.2019 5 z 5

Knihu jsem objevila úplně náhodou a jsem za to velmi ráda. Je skvělé, že sloupky byly vydány takto spolu, protože jde o velmi zábavné a oddechové čtení. Jako velký milovník ZOO Praha a zvířat obecně jsem se dozvěděla něco málo z jejich "zákulisního" života. Všem vřele doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Bobky od Bobka - Ze zápisníku ředitele zoo v seznamech