Mikuše-Ivet Mikuše-Ivet komentáře u knih

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Příjemné čtení. Čte se to dobře a rychle, ale ke konci jsem se začala nudit, ale pak poslední stránka mě dostala.

12.12.2021 4 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Za mě, zatím nejlepší kniha od autorky

25.11.2021 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Kniha se velmi dobře, jako všechny knihy od autorky, ale chyběla mi tam nějaká zápletka.

21.09.2021 3 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Z knihy mám smíšené pocity... Vzhledem k tomu, že se kniha četla dobře, tak jsem přímouřila oči, když se některé odstavce opakovaly. Chvílemi jsem se nudila, ale na druhou stranu jsem byla zvědavá jak to vše dopadne

14.09.2021 3 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Kniha se příjemně četla. Až na pár zdlouhavých míst, kde se nic moc nedělo, mě kniha moc bavila.

13.09.2021 4 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Jako nemůžu říct, že to bylo špatný, dobře se to četlo, ale prostě až do třičtvrtě knihy to byla docela nuda. Kvůli tomu konci dávám slabé 3*

11.06.2021 3 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

Abych byla upřímná, tak tato kniha od autorky mě vážně nebavila. Kromě krátkých vtipných dialogů se děj dost táhl. Ale kniha se četla dobře, takže jsem to nakonec přečetla. Bohužel, tohle dílo nebude patřit k mým oblíbeným.

09.06.2021 2 z 5

Na knihu jsem se hodně těšila a měla jsem proč. Kniha je jak přebalem, tak i samotný obal krásný. Kniha je po celý příběh krásně ilustrovaná, což z celého příběhu dělá o to víc nezapomenutelný. Je pravda, že kapitoly na sebe nenavazují, ale i tak to ničemu nevadilo. I když kniha svým vzhledem nezapadá úplně k sérii krutý princ, tak i tak stojí za přečtení. Já jsem prostě z knihy nadšená.

03.06.2021 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Na mě kniha měla docela pomalý rozjezd, ale dobře se četla a za půlkou se to rozjelo. Řekla bych, že to byla fajn oddychovka

13.04.2021 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

No co říct... Stejně jako první díl je to chvílemi zbytečně dlouhý a nudný, ale jsou tam okamžiky kdy už se v tomto dílu dělo něco víc. Tak uvidíme snad ten další už bude stát za víc jak 2,5*

18.02.2021 3 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Od knihy jsem toho moc nečekala, vzala jsem si jí spíš abych zaplnila jedno volné odpoledne. Možná proto mi přišla jako milá oddychovka, která se mi nakonec líbila.
Theodore Alwyn Morgan. Nevím, kam se odsud vydám, ale slibuju, že to nebude nuda.

14.02.2021 4 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Od knihy jsem toho moc nečekala, vzala jsem si jí spíš abych zaplnila jedno volné odpoledne. Možná proto mi přišla jako milá oddychovka. Na začátku jsem se párkrát zasmála a celkově se kniha příjemně četla.

13.02.2021 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Jo tak tomu říkám jízda. Je pravda, že to bylo chvílemi zdlouhavé, ale kupodivu si i tak nemůžu stěžovat. Musím uznat, že to byl docela chaos a a říkala jsem jsi jak z toho spisovatel vybruslí a jestli opravdu vše na konci bude dávat smysl a hlavně jestli dokáže vše vyjasnit. Musím uznat, že jsem koukala. Co se týče konce, tak nevím jak to vnímat, na jednu stranu mě bylo Bishopa líto, že to skončilo jak to skončilo, ale když si zase vezmu jaký stylem docílil všeho co chtěl, tak se nemůžu tomu konci divit. Určitě se těším na další díla od tohle spisovatele

21.01.2021 5 z 5

Prokletý trůn Prokletý trůn Joelle Charbonneau

V této knize je ukázka toho jak se člověk může změnit, když má před sebou vidinu moci. Jak z člověka, který stojí pevně nohama na zemi a snaží se pomáhat ostatním se může proměnit v sobce, který nemýlí na nic jiného než na svojí vidinu úspěchu a je schopný pro svůj úspěch jít doslova přes mrtvoly. Tento a druhý díl jsem dostala k Vánocům a dosti jsem se bála jaký to bude, protože jsem se docela lekla toho hodnocení, ale byla jsem příjemně překvapená. Děj hezky plynul, i když ke konci knihy dej se víc rozjel. Čtení nelituji a hned se pustím do dalšího dílu. Nikdy nedejte na hodnocení.

05.01.2021 4 z 5

Moje nejoblíbenější jednorázovka Moje nejoblíbenější jednorázovka Christina Lauren

Co to bylo? No popravdě jsem od knihy čekala víc... Mnohem víc než jsem dostala. Kniha se dobře čte, ale to bude, tak asi vše. Do čtení jsem se musela chvílemi nutit, protože jsem se dost nudila. Čekala jsem příběh, který bude plný energie a žhavých scén, ale dostala jsem jen nudný příběh s nulovou zápletkou.

01.01.2021 2 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Tato kniha mi přišla jako spojení dvou jiných, které jsem už četla. A to, krásná katastrofa a v ringu.

21.02.2023 2 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Ze začátku jsem měla problém s jmény. Pak jsem se do děje začetla... Stále jsem čekala na nějakou pořádnou zápletku, které jsem se moc nedočkala.... Pořád jsem měla pocit, že děj není úplný a tak jsem se koukala na úryvky jiných knih od autorky a zjistila jsem, že jsem měla pravdu... I když je to uváděno jako nezávislá série, stejně jako ty předchozí díly, tak i přesto, na sebe díly navazují. Takže po díle zjizvený král se vrhám na knihu šest vran. Pak si přečtu sérii griša a pak teprve vládu vlků a snad se konečně dočkám úplného děje....

25.05.2022 4 z 5

Tohle není žádná lovestory Tohle není žádná lovestory Mary Hargreaves

Tak touhle knihou jsem sáhla vedle..... Bohužel ani nedočteno

08.12.2021 1 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Co na to říct..... Kniha nebyla špatná, ale jak už bylo řečeno, prvního čeho jsem si všimla bylo, že je to směs krutého prince, selekce a trochu jako skleněný trůn. Přišlo mi to, jako taková směs různých fantasy knih pro mladší generace. Hlavní hrdinka mě chvílemi štvala svou naivitou a celkovým přístupem. Hodnotím slabšími 3*

30.10.2021 3 z 5

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Kasie West

Další příjemné poctění od autorky.

28.10.2021 4 z 5