Mikuše-Ivet Mikuše-Ivet komentáře u knih

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Že začátku to vypadalo nadějně a zajímavě, ale čím dál jsem se v knize dostávala, tím vím jsem se nudila. Děj se na můj vkus táhl. Vše bylo do sebemenšího detailu popsány a co se týkalo akce, tak místy se něco dělo, ale to bylo vše. Na knihu jsem se hodně těšila, protože to byla první kniha od české autorky s tak velkým hodnocením, ale přišlo zklamání.

05.02.2021 2 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Dlouho jsem kolem knihy jen kroužila a vyhýbala se jí, tak dlouho až jsem dala do kupy celou sérii. Po půl roce jsem se odhodla se do ní tedy pustit a musím říct, že byla chyba, že jsem nezačala dřív. Kniha se dobře čte, nejsou v ní žádné zdlouhavé řeči okolo a ničem. Jsou v i vtipné dialogy, které mě pobavili. Určitě doporučuji a podzim se do dalšího dílu

15.04.2021 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Další úžasný příběh. Tento díl byl spíše psychologický, ale i tak se moc dobře četl. Nevím proč jsem se této sérii tak dlouho vyhýbala....

22.04.2021 4 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Jak já nemám ráda knihy s otevřeným koncem s dalším dílem v nedohlednu.... Další skvělý díl této série....

16.02.2023 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Nevěřila jsem, že může být druhý díl lepší, než první, ale zde jsem se spletla. Druhý díl jsem si užila víc jak první

13.08.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Někdy míň je víc a zde se to vyplatilo. Za mě lepší než první díl

30.11.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Už se těším na další díl

12.10.2021 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Tak tahle kniha byla velkým zklamáním. Hlavní hrdina se choval jako nesamostatné 15 leté dítě. Ona? Tak se o něj starala a chovala jako ke svému dítěti či chůva.... Nevím, ale mě to nenadchlo

01.09.2021 2 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Nebylo to špatný. Hodnotím knihu jako průměr. Dobře se čte a není zbytečně zdlouhavá. Největší zklamání na mě čekalo na konci. První řadě jsem si myslela, že kniha má pokračování, ale pak jsem zjistila, že tomu tak není. Zklamalo mě to, že jsem se ani na konci nedozvěděla tajemství manžela zavražděné a ani jaké tajemství se skrývali v telefonu zavražděné

05.02.2021 3 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Tomu říkám příběh. Chvíli nahoře, pak zas dole.... Další povedená kniha od autorky.

27.04.2021 5 z 5

Trón zo skla Trón zo skla Sarah J. Maas

Na sérii jsem se hrozně moc těšila a nejen kvůli recenzím, ale kvůli zajímavému příběhu. Což o to větší přišlo zklamání. Těšila jsem se na nelítostnou vražedkyni bez slitování a místo toho jsem dostala holku co si na hromadu věcí stěžuje. Co se týče děje, tak musím uznat, že se velmi dobře četl, což podpořilo mé odhodlání knihu dočíst, i když místy mě přišla nudná a zdlouhavá. Ptala jsem se na názor ostatních jestli tomto způsobem dej pokračuje a nebo jestli se rozjede, tak jsem byla ubezpečena, že první dva díly jsou zdlouhavé a nudné, ale od třetího dílu se to pořádně rozjede. No, takže sérii dávám šanci a pokusím se prokousat i druhým dílem a doufá, že ve třetím se to zlepší, protože jestli ne potom nechápu tak skvělé recenze.

16.02.2021 2 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Po dílů napsáno krví, jsem se hodně bála, že to bude mírné zklamání, ale opak je pravdou... Chris Carter je zpátky.... Doufám, že už přemýšlí nad dalším případem pro Roberta a Carlose...

14.03.2023 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Co se týče knihy jako takové, tak nemůžu moc toho vytknout. Postavy jsou sympatické, děj není táhly. Hlavně se děj dobře čte, ale měla jsem problém se do děje začíst. Je to třetí díl z této série a melo to stejný dopad jako předchozí. Tuhle knihu jsem spíš brala jako příjemné počtení.

09.12.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Co na to říct..... Kniha byla určitě jiná. Styl psaní mi vyhovoval, líbili se mi vtipné dialogy a i když kniha byla bez nijak velké zápletky, tak mě kniha určitě moc líbila. Určitě si pořídím i jiné knihy od autorky.

02.07.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Na knihu jsem se hrozně moc těšila, ale popravdě čekala jsem víc. Četla se dobře, ale do šťastného konce se dostali až moc snadno.

09.03.2021 3 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Po cca roce jsem se pustila do dalšího dílu a musím říct, že to byla chyba. Uznávám, že první díl byl takový zdlouhavý a hodně seznamovací, což druhý díl je opak. Děj je nabitý tajemství, které se odkryjí, ale ne úplně a né vše co se dozvíte je pravda. Druhý díl byl pro mě úžasný zážitek, který jsem četla jedním dechem a okamžitě jsem se pustila do posledního dílů. Jsem zvědavá ak to vše dopadne

19.01.2021 5 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Knihu jsem si pořídila v akci 1+ 2 zdarma a neměla jsem moc velké očekávání. Kniha se dobře četla a styl psaní mi také vyhovoval. Určitě se mi líbilo, že to byla příjemná změna, když byl dej vyprávěn z pohledu oběti a ne vraha. Jediné co mi vadilo bylo to, jak se děj místy opakoval a kolikrát v nepodstatných věcech. Kdyby kniha byla o 100 stran min udělá by autorka líp.

16.01.2021 4 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Co říct.... Na knihu jsem se svým způsobem těšila, protože předchozí kniha od autorky se mi celkem, ale tahle byla velké zklamání. To, že místy byly vtipné dialogy vůbec nezachránilo knihu od toho abych se do ní chvílemi nemusela nutit. Jak bylo řečeno v předchozím komentáři tak i mě dost vadily odpovědi typu ,, mmmmm, mmmmm " připadalo mě to jako, že autorka neví co napsat či jako kdyby usínala na klávesnici s písmenem M.

12.12.2020 2 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Právě jsem dočetla tuto knihu, kterou jsem pár týdnů odkládala a jsem na sebe naštvaná, protože ta kniha opravdu stojí na přečtení. Od knihy jsem že začátku moc nečekala a pokládala ji za další fantasy pro mladší ročníky, ale musím uznat, že i když nejsem cílová skupina pro, kterou je kniha určena, tak jsem si knihu užila. Kniha se příjemně četla a dej příjemné plynul. Když jsem se dostala za půlku nemohla jsem jinak než knihu dočíst. Musím se přiznat, že na konci mi pár slz ukaplo. Za mě určitě doporučuji

27.11.2020 5 z 5

Vánoční lásky Vánoční lásky Vi Keeland