Michaeles Michaeles komentáře u knih

Šprti & frajeři Šprti & frajeři Kristýna Sněgoňová

Na začátku mě trochu dělalo problém se začíst, ale od zvratu to byla až do konce doslova jízda a nenechala mě kniha ani na chvilku odpočinout od čtení. Další skvělý díl serie.

20.03.2024 4 z 5

Planeta idiotů Planeta idiotů Roman Bureš

Absolutně skvělá kniha u které jsem se nenudil ani chvilku. Jen škoda toho závěru (epilogu) ten už tam byl navíc. Mohlo to zůstat otevřené a každý si mohl domyslet konec jaký by chtěl. Nicméně od poloviny jsem knihu přečetl na jeden den.

29.12.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Kniha se četla dobře a rozhodně byla lepší jak první díl, ale za mě až moc natahování a vlastně takové točení po spirále pořád dokolečka.

02.08.2023 3 z 5

Karambol Karambol Håkan Nesser

Další skvělá detektivka od tohoto autora. Děj vás soslova pohltí

25.04.2023 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Jak chytit seriového vraha, který nikdy neútočí stejným způsobem dvakrát? I když podle anotace knihy, bysme se to měli dozvědět, opak je pravdou. Nejen tato kolej této knihy zůstala otevřená a abychom se dozvěděli, kam tedy vede, budeme muset sáhnout po dalším dílu, což mě dost mrzí a proto to hosnocení.

Kniha sama o sobě neni špatná, i když občas je děj moc natahovaný a občas se mezi dějovými linkami doslova skáče.

05.09.2022 3 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Skvělá detektivka. Ihned jsem se začetl a až do konce mě kniha nepustila.

18.08.2022 5 z 5

Hardcore Hardcore Jiří Kulhánek

Občas jsem měl problémy se začíst. Jinak kniha sama o sobě byla dobrá, ale některé pasáže mi nesedly.

18.08.2022 3 z 5

Čas mrtvých Čas mrtvých Jiří Kulhánek

Skvělý začatek série. Hodne akce, skvěle se to četlo.

27.06.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Na prvotinu to rozhodně nebylo špatné, ale jak již zde bylo psáno, kdo má načteno více detektivek, tak je to pro něj takový průměr.

25.03.2022 3 z 5

Operace Thümmel Operace Thümmel František Kotleta (p)

Pecka!

05.03.2022 5 z 5

Čarodějův odkaz Čarodějův odkaz Ondřej S. Nečas (p)

Čekal jsem úplně něco jiného. Je to taková pohádka pro starší děti.

30.12.2021 3 z 5

Münsterův případ Münsterův případ Håkan Nesser

Dobře napsaná detektivka.

12.11.2021 4 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Nářez z prvního dílu, pokračoval i v díle druhém. Skvěle napsana kniha, spousty hlášek, božstva, akce, krve ...

24.10.2021 5 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Klasická kotletovka. Děj běžel jak kůň při velký pardubický. Nechyběla akce, sex brutalita a skvělý hlášky.

12.10.2021 5 z 5

Příliš krátký provaz Příliš krátký provaz Matthew FitzSimmons

Nenadchla ani neurazila. Prostě kniha co se jednou přečte a uz se k ní člověk nevrátí. Prvni polovina se mě četla tak špatně, že jsem knihu chtěl několikrát odložit, konec se rozjel, i když byl tedy až moc přitažený za vlasy ...

16.09.2021 2 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Úžasná kniha, čtenář se celou dobu soustřední na jesno dějovou linku a na konci knihy se připomene i druhá. Perfektně napsáno, krátké kapitoly jsou super.

27.08.2021 5 z 5

Stalingrad Stalingrad František Kotleta (p)

Jedna z horších knih od Kotlety. Kromě bitev, sexu a neustálého utíkání v knize v podstatě o nic nešlo. Děj jsem hledal až do konce knihy a nenašel. Na každé druhé straně jen, až zbytečné, vulgarismy a nasledné i několikastránkové popisování bitev a neuvěřitelně uvěřitelných přežití.

05.08.2021 2 z 5

Skála Skála Peter May

Perfektně napsaná kniha. Prolínání dvou časových linek se mi moc líbila. Už se těším na pokračování.

27.07.2021 5 z 5

Sonáta pro Azazela Sonáta pro Azazela Dušan Fabian

Dobře napsaná, skoro až hororová kniha. Četla se skvěle, občas proběhl nějaký vtípek.

02.06.2021 4 z 5

Neotvírej tuhle knihu! Neotvírej tuhle knihu! Andy Lee

Na zasmání skvělé, ale jinak bych to jako knihu opravdu nenazval.

10.05.2021 3 z 5