Mi-šu-le Mi-šu-le komentáře u knih

Opona: Poslední případ Hercula Poirota Opona: Poslední případ Hercula Poirota Agatha Christie

Dlouho jsem nechtěla číst poslední případ mého oblíbeného Hercula Poirota, aby "nepřišel konec."
Opět parádní díl, který nezklamal a jako závěr byl výborný a důmyslný. Poirot je a bude mojí srdeční záležitostí.

28.12.2017 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Parádní kniha, jako všechny od autorky, postavy mě bavily a už se nemůžu dočkat dalšího dílu, na Wolfeho jsem zvlášť zvědavá. :D

15.07.2017 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Pro mě první kniha s Poirotem a jsem nadšená, přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla se odtrhnout. Teď se konečně podívám na film. Doporučuji všem!

30.04.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Mám z knihy divný pocit. Některé části byly skvělé a moc jsem se nasmála, ale většinou jsem se nutila číst dál. Možná kdybych nečetla tolik pozitivních ohlasů, tak bych nebyla zklamaná. Jsem zvědavá, jaké bude pokračování.

03.01.2017 3 z 5

Pták Ohnivák a jiné pohádky Pták Ohnivák a jiné pohádky Karel Jaromír Erben

Tyhle pohádky jsem měla moc ráda.

26.03.2016 5 z 5

Společenské vědy v kostce: pro střední školy Společenské vědy v kostce: pro střední školy Jaroslav Hladík

Na zdrávce mi stačila, ale na gymnázia rozhodně nedostačující.

29.09.2015

Ferda Mravenec Ferda Mravenec Ondřej Sekora

Pěkná dětská kniha.

20.02.2015 4 z 5

Obrázky z českých dějin a pověstí Obrázky z českých dějin a pověstí Zdeněk Adla

Hezky zpracovaná kniha, jak pro děti, tak pro dospělé.

20.02.2015 4 z 5

Maminčiny pohádky Maminčiny pohádky Ludmila Tesařová

Doporučuji taktéž, kniha je úžasná.

Tatínkovy pohádky Tatínkovy pohádky Karel Jaromír Erben

Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství. Skvělá.

20.02.2015 5 z 5

Cipísek Cipísek Václav Čtvrtek (p)

Jako malá jsem knihy od Václava Čtvrtka četla neustále.

20.02.2015 5 z 5

Rumcajs Rumcajs Václav Čtvrtek (p)

Jako malá jsem knihy od Václava Čtvrtka četla neustále.

Život jako pohádka Život jako pohádka Zuzana Francková

Moje druhá autorčina kniha, super,líbila se mi.

20.02.2015 5 z 5

Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku Proč muži chtějí sex a ženy potřebují lásku Allan Pease

Dobrá, ale jsou lepší knihy s tímto tématem. Některé informace jsou již dávno známy, hlavně nám, ženám.

20.02.2015 3 z 5

Oznamuje se vražda Oznamuje se vražda Agatha Christie

Další skvělá kniha. :-) Těším se na další. :-)

28.11.2014 5 z 5

Cosmopolis Cosmopolis Don DeLillo

Kniha je zvláštní, četla jsem ji dlouho, úplně to není můj styl, významu se mi dostalo, až v doslovu. Nebýt toho, tak bych pravý smysl knihy nepochopila. Nelituji, že jsem knihu četla, přesto, že se nečetla vůbec snadno. Pokud se rozhodnu číst od autora další knihy, tak až s odstupem času, když budu vědět, co mě asi čeká.

05.10.2014 3 z 5

Dům u kanálu Dům u kanálu Agatha Christie

Moje první kniha od Agathy a velmi se mi líbila, těším se na autorčiny další díla.

09.08.2014 4 z 5

Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Pierre Franckh

Opět hezká kniha, plno pozitivního myšlení, což rozhodně prospěje.

21.05.2014 4 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Kniha se mi líbila, zajímavé, čtivé.

21.05.2014 4 z 5

Hra svalů Hra svalů Simona Monyová (p)

Ze života, přečteno jedním dechem, kniha se mi líbila.