Mentolka78 Mentolka78 komentáře u knih

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

Výborné čtení, napínavé. Pořád jsem hledala vraha v někom jiném, závěr mě překvapil. Věřím, že díky otevřenému konci se dočkáme dalšího pokračování :-o

16.05.2023 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

První kniha od této autorky (šla jsem dle hodnocení) a výborné čtení, mohu jen doporučit. Kniha má děj, spád, čte se úplně sama.

16.05.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Super kniha, hodně čtivá, zajímavá, odehrávající se v horském prostředí. Hodnotím velmi dobře. Jediné, co mi trošku chybělo, bylo víc náhledu do mysli toho, co unášel ženy. Jinak nemohu vytknout nic. Přidávám si do oblíbených.

15.03.2023 5 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Knihu mam rozectenou a jsem zklamana. Jakysi chaos v textu. Vracim se, nevim, o kom autorka vlastne pise. Je to pro me velmi nectiva kniha a nevim, zda ji doctu. Na druhou stranu je zde popisovano neco noveho, co se tyka tehotnych zen v Osvetimi.

23.11.2020

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Úžasně čtivá a napínavá kniha. Doporučuji všem. Za 2 dny přečtená.

18.05.2020

Vrány Vrány Petra Dvořáková

WoW! Po prvních pár stránkách jsem si říkala, ze Barča je v pubertě, zlobí, prudí... Ale ty tresty děs! Únik žádný... Neskutečně silný, dojemný příběh. A konec mně vyrazil dech! Je to moje 3. kniha od autorky s naprosto jiným námětem než píše a úžasně čtivá. Doporučuji!

02.02.2020

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Dlouho jsem váhala s koupí této knihy a nelituji. Čtivé, ze života, vtipné. Určitě doporučuji :-)

27.01.2020

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Úžasně propletené, promyšlené a zvrácené. Doporučuji všem.

04.04.2019 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Přečtena za 2 dny jedním dechem. Krásná až děsivá kniha, zejména ten blázinec. To snad ani není možné, co vše se mohlo dít. Doporučuji!

18.05.2020

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Touto knihou jsem odbočila od detektivek a mohu říct, že se mně opravdu líbila. Krásně psané, čtivé a závěr trochu překvapivý, i když jsem si celou dobu lámala hlavu s tím, proč si právě Moniku vybrala k napsání knihy. Doporučuji.

30.03.2023 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Uzasne vtipna a oddychova kniha. Kdo si takovou touzi precist, vrele doporucuji! ????

10.11.2020 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Na knihu jsem se tesila dle doporuceni a ve vysledku me moc nebavila. Vadilo me, ze problemy Sage, ktere tam hraly hlavni roli, byly s psycholozkou trochu upozadeny, za me zbytecne roztahla kniha, mohla mit min stran. Luca ideal skoro kazde z nas :-) No a, ze bude mit kniha 2.dil??

31.10.2020 3 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

Přesně takovou romanťárnu a vtipnou knihu jsem potřebovala. Knížka mě bavila, doporučuji všem, kdo ví, že to dobře skončí a chtějí se zasmát :-)

08.11.2023 5 z 5

Čtyři vichry Čtyři vichry Kristin Hannah

Nadherna, smutna kniha plna odhodlani a sily. Dlouho jsem zvazovala jeji koupi a nelituji. Vubec jsem netusila, co Ameriku v uvedenych letech postihlo. Respektive, ze az tak moc to bylo zle. Bala jsem se, ze kniha bude spis plna fakt na ukor pribehu, ale nebylo tomu tak. Vse bylo krasne propojene a ctive.

25.08.2023 5 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Četla jsem oba díly a řekla bych, že druhý předčil první. Milé, vtipné, napínavé, oddychové čtení. Údajně jsou v originále 4 díly, tak se lze ještě na co těšit :-) Určitě doporučuji jako oddychovou romantickou jednohubku.

10.05.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Moje první knížka od této autorky a moc se mi líbila. Doporučuji. Ovšem, jak čtu níže, kdo četl knih od ní víc, tak může srovnávat.

26.05.2021

Třpytivá hodina Třpytivá hodina Iona Grey

Na tuto knihu jsem se tesila, zejm.po precteni Dopisy, ktere nikdo necetl. Prvni polovina nic moc, zvejkala jsem ji doslova. Od pulky ctive, dechberouci,napinave.

23.02.2020 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

První třetina knihy za mě nic moc, taková nuda. Donutilo mě číst % hodnocení. Pak zápletka dostává širších rozměrů. Amber byla dobrá mrcha :-) Víc se mi pak líbila druhá část, tu jsem tam vůbec nečekala doslova jsem četla jedním dechem - z pohledu Daph. Závěr dobrý, možná až moc překroucený.

08.02.2019

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Ze zacatku oddychovka, pak o skutecnem zivote. Knizka se mi libila, ctiva, pohodova, az na zaver
...

23.04.2021 4 z 5

Věci, na které nastal čas Věci, na které nastal čas Petra Soukupová

Z knihy mam spis smisene pocity. Chvilemi se mi cetla hodne dobre a chvilemi nuda. Nelibil se mi pohled Loly, holky, co ma 10 roku. V knize uvazovala jako dite skolkou povine. Celkove dobre cteni, ale... Nevim, zda si od teto autorky jeste neco prectu.

10.01.2021 3 z 5