megamysl1901 megamysl1901 komentáře u knih

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Napínavé a čtivé, bohužel na mě to bylo moc překombinované a konec byl trochu nedotažený. I přesto stojí za přečtení. Dávám 3*

08.01.2023 3 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Tak ani poslední díl nezklamal. Vše bylo vysvětleno a líbí se mi, že nekončí příběh šťastně jako u jiných knih. Celou sérii hodnotím 5* a řadí se mezi mé TOP knihy/série.

04.01.2023 5 z 5

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

I druhý díl byl parádní. Pomalu se řadí mezi mé TOP série. Velice doporučuji. 5*.

26.09.2022 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Na tuto sérii jsem se velmi těšila, koupila jsem hned všechny tři díly. První díl byl fantastický a už se vrhám na druhý. Nálepka "jen pro silné povahy" nelže. Navíc jsem zatím u žádné knihy neviděla, že by obálka nesloužila jen pro zaujmutí čtenářů. Neprozradím více, jelikož by to byl spoiler. Za mě 5*.

19.08.2022 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Velmi čtivé a zajímavé. Sice nepatří mezi TOP thrillery ale určitě stojí za přečtení.

28.07.2022 5 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Překvapuje mne nízké hodnocení. Kniha byla velice čtivá, napínavá a plná tajemství. Doporučuji. 5*

09.07.2022 5 z 5

Štvanice Štvanice Lucy Foley

Super kniha. Od autorky si určitě přečtu i ostatní knihy. Doporučuji. 5*.

16.06.2022 5 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Na začátek chci říct, že se nejedná o duchařinu, ikdyž to tak v anotaci zní. Jedná se o mysteriózní thriller. Toto mě upřímně na začátku zklamalo, když jsem to zjistila ale poté mě kniha pohltila a žádné duchy jsem nepotřebovala. Kniha je velice čtivá, napínavá, plná zvratů a má originální příběh a opravdu děsivý. Přečetla jsem ji za 2 dny a zařadila se mezi mé TOP. Není to pro slabší povahy. Doporučuji a dávám 5*.

16.06.2022 5 z 5

Anonymita Anonymita Arno Strobel

Skvělá detektivka. Líbilo se mi nezvyklé prostředí. Snad co nejdříve vyjde další případ. Určitě doporučuji. 5*.

12.06.2022 5 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Super kniha, originální příběh. 5*. Doporučuji.

09.04.2022 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Super kniha. Určitě si přečtu další. Doporučuji.

19.01.2022 5 z 5

Jessičin slib Jessičin slib Jill Childs

Super kniha, jen ten konec mě zklamal, čekala jsem ho jiný. 4*

12.01.2022 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Opět nezklamala. Parádní čtení. Doporučuji a hodnotím 5*.

27.11.2021 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Paráda. Krátké kapitoly, napínavé a plné zvratů. Doporučuji a hodnotím 5*.

19.11.2021 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Naprosto parádní. Určitě se vrhnu i na další autorovy knihy. Příběh byl napínavý, plný zvratů a překvapení. Doporučuji a hodnotím 5*.

14.11.2021 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Naprostá paráda. Mohu jen doporučit. 5*.

28.10.2021 5 z 5

Údolí tyrannosaura Údolí tyrannosaura Douglas Preston

První setkání s autorem a paráda. Baví mě knihy od Lincolna Childa a ani Douglas Preston nezklamal. Těším se i na jejich společné knihy. 100% doporučuji pro milovníky záhad a tajemství. Hodnotím 5*.

24.10.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

První setkání s autorkou a naprostá paráda. Napětí až do samého konce. Kniha se řadí mezi mé nejoblíbenější a určitě si přečtu i další. 100% doporučuji. Hodnotím 5*.

05.10.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Naprosto skvělá kniha. Řadí se mezi mé nejoblíbenější. Moc se mi líbí originální příběh. S tímto tématem jsem se ještě v žádné knize nesetkala. 100% doporučuji a hodnotím 5*.

30.09.2021 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Naprosto úžasné. Duchařské, děsivé a napínavé. Hodně se mi líbí autorčin styl psaní. Kniha má krátké kapitoly, takže se čte sama. Vřele doporučuji a hodnotím 5*.

22.09.2021 5 z 5