megamysl1901 megamysl1901 komentáře u knih

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

Moje první zkušenost s autorem a naprostá paráda. Jeho styl psaní se mi moc líbí. Napínavé a zároveň děsivé. Určitě si přečtu i další jeho knihy. 100% doporučuji a hodnotím 5*.

12.09.2021 5 z 5

Ledová kletba Ledová kletba Lincoln Child

Další super knížka. Napínavá a místy i strašidelná. Popisy útoků šelmy až brutální, za to velice povedené. Na 100% doporučuji. Hodnotím 5*.

09.08.2021 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Moje první kniha od autorky a za mě super. Příběh byl zajímavý a napínavý. Nevidím nic špatného na tom, když se autoři inspirují jinými. Určitě si přečtu také Kříďáka a Ti druzí. Doporučuji. Hodnotím 5*.

01.08.2021 5 z 5

Nebezpečné lži Nebezpečné lži Becca Fitzpatrick

Kniha mě velice překvapila. Romantiku moc nemusím ale tady byla příjemně zasazena do napínavého příběhu. Četla se sama. Doporučuji všem a hodnotím 5*.

20.07.2021 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Super knížka. Byla děsivá a plná napětí. Před spaním jsem ji radši nečetla, jinak bych se bála usnout. Doporučuji všem, kteří mají rádi duchařské příběhy a rádi se bojí. Hodnotím 5*.

17.07.2021 5 z 5

Hlubinná bouře Hlubinná bouře Lincoln Child

Parádní. Můj nejoblíbenější autor. Doporučuji všem, kteří mají rádi záhady a tajemství. Hodnotím 5*.

10.07.2021 5 z 5

Dopisy mrtvých Dopisy mrtvých Luca Veste

Parádní detektivka od začátku až do konce. Nedokázala jsem se odtrhnout. 100% doporučuji. Hodnotím 5*.

01.07.2021 5 z 5

Naplněná proroctví Naplněná proroctví Jaromír Jindra

Kniha se četla velice dobře. Velmi zajímavé příběhy (proroctví). Doporučuji. Hodnotím 5*.

Zapomenutý pokoj Zapomenutý pokoj Lincoln Child

Toto je má první zkušenost s autorem a naprostá spokojenost. Moc se těším na ostatní díly série. Těm, kteří mají rádi záhady, určitě doporučuji. Hodnotím 5*.

Chlapec v parku Chlapec v parku Ashley J. Grayson

Nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla. Super psychologický román. Od příběhu jsem se nedokázala odtrhnout a konec byl naprosto parádní. Určitě doporučuji. Hodnotím 5*.