medvidek medvidek komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Pokud chcete uprostred noci brecet kvuli holocaustu, je pro vas tato kniha to prave.

Když v ráji pršelo Když v ráji pršelo Jan Otčenášek

Ach, moje dalsi oblibena, Petr a Ludmila, Sumava, nekdy jim zavidim a jela bych s nimi...nebo misto nich...

23.02.2011

Mischling Mischling Affinity Konar

Je to kniha, kterou jsem cetla rok a probrecela u ni tuny kapesniku. Neni to nic pro slabe povahy a i ja, ktera bezne cetla Arnosta Lustiga a jine knihy z obdobi holocaustu jsem proste nemohla. Ta kniha musi dostat bud 1 hvezdicku nebo 5. Je pro "hnusna" kniha protoze z cloveka vyrve srdce a poslape ho. Jen si preji, aby bylo v te dobe vic "Otcu dvojcat" a mene "Strycku".

06.01.2018 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Normalne ceske knihy "ze soucasnosti" moc nectu, ale dostala jsem k Vanocum a precetla totalne na jeden zasah. Totalne me to rozsekalo, kniha, ktera me donutila brecet v 1 rano.

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Zacatek me vubec nezaujal, ani jeden z hrdinu mi nebyl nejak extra sympaticky, vetsina policistu byla podivne vykreslena. Pribeh se casem docela rozjel, ze jsem ho docetla pomerne rychle, nejak mi tento styl nesedel.

20.05.2016 2 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Brecela jsem. Brecela jsem jako zelva. Dalsi kniha, kterou nectete pokud mate depky. Budete brecet taky.

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Nenavidim tu knihu, nenavidim autorku a presto je to za 5. Cetla jsem to v anglictine a bulela a bulelala a bulela. Totalne jsem nesnasela Anny matku, totalne fandila Anne at vyhraje svuj proces a ten konec - konec vsechny totalne rozseka. Emotional rollercoaster.

08.05.2016 5 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Opet to ma vynikajici spad, ale postavy mi hrozne moc pripominaji postavy ze Sigmy, jsou tu jasne paralely (Jordan-Painter, Erin-Lisa, Rhun-Vigor). Kazdopadne je to rollercoaster od zacatku do konce. Totalne ctive!

04.03.2017 4 z 5

Intriky, lži, protekce i hrdinství aneb utajované drama letu kosmické lodi Voschod 2 Intriky, lži, protekce i hrdinství aneb utajované drama letu kosmické lodi Voschod 2 Pavel Toufar

Nikdy jsem o letectvi a kosmonautiku moc nezajimala, ale rozhodne me tyto pribehy zaujaly, vzhledem k dobe a politicko-ekonomicke situaci.

09.05.2016 4 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

Ta kniha se strasne lidem strasne libi, tak jsem si ji chtela precist. Je to oblibena kniha moje sestrenice, ale ja jsem ji cetla s nechuti. Prisla mi totalne nudna, s postavami jsem se nedokazala ztotoznit, vubec se mi to nelibilo.

09.05.2016 1 z 5

Se(x)znam Se(x)znam Joanna Bolouri

Asi jsem divna, ale nic z toho mi neprislo ani divne, ani sokujici. Konec se dal tak trochu cekat ale jako oddechovka postaci.

08.05.2016 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Zklamani, totalni nuda oproti puvodni trilogii...

08.05.2016 2 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Kniha mnohem mnohem drsnejsi nez film. Totalni narez na psychiku.

08.05.2016 4 z 5

Pokušení Katarina Pokušení Katarina Jan Otčenášek

Miluju tuto knihu. Je asi moje nejoblibenejsi ceska kniha. Mam jednu Inge a prave pasaze s Inge jsou pro me ty nejlepsi.

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Mam to vydani z roku 1960 a hrozne se mi libi i uprava, tak kniha..prvni vetu uz mi nekdo ukradl, presto je krasne, dojemne a smutne

23.02.2011 4 z 5

Hrdinové jako my Hrdinové jako my Thomas Brussig

Ach, jak ja mam rada Klause Ulschtze ci jak se jmenuje, rada...

Klec pro majáky Klec pro majáky Mike Perry

zazitek z tehle knihy me primel k registraci na server, protoze mam silenou potrebu se sverit s tim, ze kazdy z nas ma svou Radku, nekoho koho silene miluje a stejne silene nemuze mit...odpoledne koupeno a nesla jsem spat, dokud jsem to neprecetla...silny zazitek

23.02.2011 5 z 5

Nevinná krev Nevinná krev James Rollins (p)

Prijde mi to moc jako natahovani, klidne se mohlo skoncit prvnim dilem, ale opet je to silene napinave.

04.03.2017 3 z 5

Poslední orákulum Poslední orákulum James Rollins (p)

OBSAHUJE SPOILER
Ze zacatku me to moc nenadchlo, Pripjat a Cernobyl uz jsou docela odehrana temata, moc nemusim ani simpanze, ale vynikajici zaver to dotahuje. A Monk zije! U smrti Marty jsem si pobrecela. Ale z 5 dilu co jsem zatim cetla me tenhle bavil asi nejmin.

04.03.2017 4 z 5

Jidášův kmen Jidášův kmen James Rollins (p)

Monk se po Painterovi stal mou nejoblibenejsi postavou, opet skvele napsane, specialne pasaze na lodi a na ostrove. Zaver jako vzdy nervy drasajici. Kowalski je taky super!