mayinka mayinka komentáře u knih

All inclusive All inclusive Hans Gunnarsson

327 stranek. Zacatek vypadal dobre...spisovatel hleda nekvalifikovanou praci, treba v mensim skladu, archivu apod..... ale co si myslet o zbytku? To Vam neporadim ;) zkuste si to precist sami ;)

13.07.2018 odpad!

Rodinná čest Rodinná čest Robert B. Parker

Ale jako fajn.... Sunny a Spenser maji stejne problemy i stejne zazemi a rodinne usporadani.... oboum "spadne z nebe" decko na vychovu.... je to takove kopirovani sam sebe. Nerikam, ze to bylo spatne....

07.07.2018 3 z 5

Cukrářova dcera Cukrářova dcera Laura Madeleine

Souhlasim s whiolet........"Dějová linka z roku 1910 byla příjemná, na chvíli mě přenesla do Paříže a já se zamilovala do cukrářského umění". Tam jsem se zacetla. Chvilku jsem koketovala s myslenkou, ze si prectu jen tyto kapitoly. Nakonec jsem to precetla cele.

04.03.2018 3 z 5

Dům u hřbitova Dům u hřbitova Joseph Thomas Sheridan Le Fanu

Nejvic me stvalo, ze nejaky milovnik cestiny, opravoval chyby v knize. No to bych ho bacila po hlave. Ja je sakra taky vidim, ale kdo vezme propisku do ruky a cmara v knizce je ....

27.02.2018 2 z 5

Tentokrát to vyjde! Tentokrát to vyjde! Gilles Legardinier

Knihu jsem cetla v kvetnu a nechala jsem si odtup k napsani komentare,... a ted uz si ani nevzpominam, o cem ta kniha byla.

20.08.2017 2 z 5

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Jsem rada, ze se Gabriel nedozil světové valky. Je to po dlouhé dobe kniha od ceske autora/autorky ktera byla prijemna, ctiva, laskave moudra.

09.02.2017 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Precteni mi trvalo hodinku a pul :) o dnesni silvestrovske noci :) takze konec tretiho dilu a cekame na dil ctvrty.

31.12.2016 3 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Kniha je lepsejsi nez film. Ale obrecela jsem film i knihu.

26.10.2016 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kolikpak te hlavni hrdince asi bylo.... priznam se, ze jsem si ji postavila do veku pomalu ctyricet a sportovec mi pripadal tak do petadvaceti.
Precteno, ale...... cist to znovu nebudu... pripadala jsem si jako pri cteni Harlekínky.
Jo a jeste:
Grilované nektarinky s ovčím sýrem
4 nektarinky – zralé, ale pevné
8 plátků prosciutta
100 g ovčího sýra
Sůl
Pepř
olivový olej
Nektarinky omyjeme, rozpůlíme a zbavíme pecky. Pokud je prohlubeň po pecce malá, můžeme ještě kousek dužiny vydlabat. Lehce osolíme, opepříme, zakápneme olejem a vložíme na gril. Grilujeme minutu z každé strany a sundáme. Díru po pecce naplníme na kousky nakrájeným kozím sýrem

tak ovci nebo kozi? :)

20.05.2016 2 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Před deseti minutami jsem knihu docetla. Je drsna. Premyslim, zda bych si ji koupila (mam ji z knihovny) a chtěla bych ji mit doma a třeba se k ni jednou vratila (rada se po case vracim ke stejnym kniham).... Realna predstava, ze ziji taci lide - matky - dcery - mam husi kuzi....takze nechtela.

22.04.2016

Svatba v Mitfordu Svatba v Mitfordu Jan Karon

A celou tuhle serii ctu kazdy rok, vzdy kdyz jsem unavena nebo pochmurnost dosahuje vyssich hodnot. A prave ted jsem zase u sesteho dilu :))

25.02.2016 5 z 5

Mapa času Mapa času Félix J. Palma

Diky poslednim komentarum jsem knihu zacala cist. Cekala jsem bombastickou bombu, natesenost na dovolene, zacnu cist a nemohu napsat, ze jsem zklamana, ALE cekala jsem vic. Mozna az se mi to rozlezi :) v hlave, tak to vice ocenim. Zatim jsem si z knihy odnesla jen to, ze svet je jedna velka pretvarka :)))

06.07.2015

Smutný medvídek Smutný medvídek John J. Lamb

Asi budu jedina, ktera si mysli :) ze je divne, ze chlap ... policejni dustojnik ... letity polda, ma zalibu v plysakach? :) nevim, nesedi mi to.

30.04.2015

Dva hroby Dva hroby Lincoln Child

Uz jsem asi nasycena agenta Pandergasta. Tezce se mi to cetlo.

26.10.2014

Kdo zachránil jeden život Kdo zachránil jeden život Ilona Borská

Overila jsem si na spolecenske veceri, ze uz ani starsi rocniky nectou. A ani byvale pedagozky neznaji takovou zakladni osobu jako je dr. Hamza. Smutne. Ja jsem za to rada, ze jsem na tuto knihu natrefila.

04.09.2014

Kabinet kuriozit Kabinet kuriozit Lincoln Child

edit:
docteno jiz pred nejakou dobou, prestoze to byla prvni kniha (od techto autoru) a uz jsem jich od te doby precetla vic, musim konstatovat.. ano, umi to lepe :) ale protoze to byla prvni kniha, co jsem cetla.. tak to bylo vyborne... bala jsem se u ni. Jake ja jsem mela sny :))
------------------------------

:) mam rozecteno na strane 93 a musim se usmat... nasla jsem celou serii v knihovne mezi cervenou knihovnou :)) dalsi, az to doctu.

01.08.2014

Dědictví Dědictví Nicholas Shakespeare

Nedocteno. Bohuzel.

10.06.2014

Jako v kávovém mlýnku Jako v kávovém mlýnku Cleo Coyle (p)

Ja mam opacny nazor nez LemonCake, prijde mi, ze se psani, zlepsilo oproti prvni knize. Uz je tam i trochu okmbinace, prekvapeni a konec nebyl tak uplne ocekavany. Ikdyz, aby bylo mozne psat dalsi dily, bylo potreba nechat hlavni hrdince prostor :)

09.06.2014

Žluté oči krokodýlů Žluté oči krokodýlů Katherine Pancol

tema neni puvodni,... uz to v literature bylo a vzdycky to dopadlo stejne. Nekdo za nekoho napise knizku, je uspesna a ten nekoho to neunese. Ale jeste jsem to necetla na 605 strankach :)
Take nelegitimni dcera :) mi prisla uz dost utazena gumicka na spodarech.

23.04.2014

Polibek čarodějky Polibek čarodějky Melissa de la Cruz

to je ale slatanina :/ na tri sta stranek

11.03.2014