Svatba v Mitfordu přehled

Svatba v Mitfordu
https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22499/svatba-v-mitfordu-22499.jpg 4 30 30

Mitford série

Epizoda z románové ságy o obyvatelích idylického amerického městečka v Severní Karolíně se vrací k událostem kolem sňatku jejího hlavního hrdiny otce Tima. Autorka úsměvně popisuje slavný okamžik, kdy se otec Tim rozhodl požádat o ruku svou sousedku, výtvarnici a autorku dětských knížek Cynthii Coppersmithovou, průběh jejich poněkud výstřední svatby i nekonvenční svatební cestu. S laskavou sympatií popisuje autorka nejen pocity a činy novomanželů, ale i reakce překvapených farníků, kteří chtějí milovanému pastýři připravit důstojné oslavy tohoto závažného životního kroku.... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Vyšehrad

A common life , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Svatba v Mitfordu. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
26.04.2022 4 z 5

Tahle útlá knížka se vrací k svatbě otce Tima a Cynthie, ke které došlo o několik dílů dříve. Je to velmi milé zavzpomínání na tuto skvělou událost. Má oblíbená série. Doporučuji.
Velmi uspokojivé.

Jonna
04.07.2020 3 z 5

Asi nejslabší kniha celé série, asi i proto, že byla psaná zpětně.

iška
26.01.2020 3 z 5

Úsměvný příběh. V celé sérii o Mitfordu rozhodně není nejlepším, ale je to epizoda, která sem patří.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Svatba v Mitfordu v seznamech

v dalších seznamech1x