Dědictví přehled

Dědictví
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202353/bmid_dedictvi-FTj-202353.jpg 3 23 23

Andy Larkham má zpoždění. Má jít na pohřeb svého oblíbeného učitele, který mu kdysi řekl: „Nikdo to nemá jednoduché.“ Andy už vůbec ne – kariéra se mu zasekla na mrtvém bodě, právě má hluboko do kapsy a jeho snoubenka se ho chystá pustit k vodě. Pohřeb má však nečekanou dohru a Andy si musí položit otázku – co všechno udělá, aby svůj život změnil? Nicholas Shakespeare nás vezme na pozoruhodnou cestu, na níž zavítáme do Turecka počátku dvacátého století i do současného Londýna a setkáme se s pokušením, které skýtá nečekané zbohatnutí, s tajemstvími rozvrácených rodin i s cenou, kterou člověk platí za to, že sám sebe nezradí. Je to příběh o lásce, promeškaných příležitostech i o tragédii zrady. Je to skutečný moderní román.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

Inheritance , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dědictví. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
07.08.2023 1 z 5

Knihu jsem zvládla přečíst do první třetiny, bohužel mě ničím nenadchla ani neoslovila. Přišla mi dost nudna a proto jsem ji již nedokázala číst dal

michaela3542
16.03.2022 3 z 5

Knížka mě bavila hned od začátku a četla se mi dobře.

Penicuik333
14.12.2020 2 z 5

Snadno zapomenutelná kniha. Minimální první třetina byla přímo nudná, zbytek byl alespoň celkem čtivý, ale celkový dojem je dost rozpačitý.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dědictví v seznamech

v Právě čtených1x