Mathiola8 Mathiola8 komentáře u knih

Tři dámy na zhubnutí Tři dámy na zhubnutí Lucy Diamond (p)

Naprosto skvělá čtivá kniha. Dosti jsem se bavila. Je to oddechovka, která Vás může i povzbudit a naladit k hubnutí, cvičení, nebo jen dodat sebevědomí. Doporučuji

13.01.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Skvělá kniha, po jejím přečtení jsem si dokoupila všechny knihy série. Všechny jsem četla jedním dechem.

10.01.2017 5 z 5

Po letech jsem se k Herriotovi vrátila a je pořád je stejně úžasný. Miluji jeho příběhy, jsou plné humoru, lehkosti, lásky. Výborná oddechovka:)

10.01.2017 5 z 5

Než jsem si zvykla na jinou formu tak nuda, pak se člověk začte a za jeden večer přečteno;) Příběh pěkný, jen mi chyběl klasický popis, takhle je to moc krátké.

10.01.2017 4 z 5

Zbavte se nepořádku s feng-šuej Zbavte se nepořádku s feng-šuej Karen Kingston

Úžasná kniha, psaná s lehkostí. Ráda se k ní vracím. Určitě doporučuji

10.01.2017 5 z 5

Film mě naprosto uchvátil a tak jsem se rozhodla si přečíst knihu. Recenze skvělé. Kniha sama mě moc nezaujala. Poprvé musím říct, že filmové zpracování se mi líbilo více než kniha.

10.01.2017 2 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Ze začátku velmi čtivá, ke konci již trochu náročnější. Pro mě velmi zajímavá. Pozitivní přístup k životu a nedat se pokořit svým strachem, milovat samu sebe a žít :)

10.01.2017 4 z 5

Mark Dzirasa - 21 dnů Mark Dzirasa - 21 dnů Jaroslava Timková

Úžasná kniha, rozhodně stojí za přečten:)

03.02.2013 5 z 5