martina8681 martina8681 komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knihu jsem dostala nahodou od kamarada do čtečky a jsem ráda, že jsem za to nemusela utratit peníze ale jen trochu času... už od začátku to na mě pusobilo jako pokus o radoby vtipnou knihu která nemá s dobrou knihou moc společného. Utržkovité psaní, zpočátku samá zavorka, která měla asi zpusobit u čtenáře smích. Ano, přiznávám se, knihu jsem proste po třetině odložila. Nedalo se to. Kdyby byl alespoň zajímavý příběh...

04.02.2019 odpad!

Tajemství kosmetiky Tajemství kosmetiky Vít Syrový

Pro mě zásadní kniha v oblasti kosmetiky a zdraví. Měl by si ji přečíst každý, je opravdu napsaná moc hezky, aby to pochopil každý a nejen chemik, jelikož složení kosmetiky a pod. je dnes opravdu velký oříšek a pro běžného člověka je těžké rozeznat, co je dobré a co naopak ne. Vše do sebe najednou zapadá a když se naučíte znovu používat zapomenutou intuici půjde vše snáz.

30.10.2018 5 z 5

Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Terry Jones

Pro mě je tahle knížka pohádek ojediněle krásná, vtipná a plná nečekaných zvratů. Líbí se mi jak bortí status klasických pohádkových postav, příběhů a tak nějak se s tím nemaže, což je mi sympatické.

18.01.2019 5 z 5