martina8681 martina8681 komentáře u knih

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knihu jsem dostala nahodou od kamarada do čtečky a jsem ráda, že jsem za to nemusela utratit peníze ale jen trochu času... už od začátku to na mě pusobilo jako pokus o radoby vtipnou knihu která nemá s dobrou knihou moc společného. Utržkovité psaní, zpočátku samá zavorka, která měla asi zpusobit u čtenáře smích. Ano, přiznávám se, knihu jsem proste po třetině odložila. Nedalo se to. Kdyby byl alespoň zajímavý příběh...

04.02.2019 odpad!

Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Dobrou s kobrou aneb Třicet legrácek před usnutím Terry Jones

Pro mě je tahle knížka pohádek ojediněle krásná, vtipná a plná nečekaných zvratů. Líbí se mi jak bortí status klasických pohádkových postav, příběhů a tak nějak se s tím nemaže, což je mi sympatické.

18.01.2019 5 z 5

Tajemství kosmetiky Tajemství kosmetiky Vít Syrový

Pro mě zásadní kniha v oblasti kosmetiky a zdraví. Měl by si ji přečíst každý, je opravdu napsaná moc hezky, aby to pochopil každý a nejen chemik, jelikož složení kosmetiky a pod. je dnes opravdu velký oříšek a pro běžného člověka je těžké rozeznat, co je dobré a co naopak ne. Vše do sebe najednou zapadá a když se naučíte znovu používat zapomenutou intuici půjde vše snáz.

30.10.2018 5 z 5