martina2540 martina2540 komentáře u knih

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Velmi čtivá knížka, doporučuji ji, i když konec jsem takhle očekávala.

29.11.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Knížka byla velmi čtivá, konec mě překvapil. Je to jedna z nejlepších knih, co jsem za poslední dobu četla.

09.10.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Velmi napínavá a čtivá kniha, která mě dost překvapila. Doporučuji ji.

26.09.2021 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Kniha se mi líbila, doporučuji ji.

17.09.2021 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Parádní a čtivá knížka, kterou jsem ale chtěla na začátku odložit, neboť nemám ráda knížky, kde je znám vrah už v počátku knížky. Jsem ráda, že jsem to neudělala.

17.07.2021 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Pro mě to byla jedna z horších knížek od autorky, chvíli jsem si už myslela, že ji odložím, děj mi připadal nudný a táhl se, ale kniha byla čtivá a dočetla jsem ji.

21.04.2021 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha se mi četla jedním dechem, hlavně její poslední třetina. I když už jsem jednou četla thriller s podobnou zápletkou i průběhem, stejně jsem nedokázala uhodnout, jak vše dopadne.

09.01.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Kniha se mi moc líbila, je to první kniha od autora, určitě brzy sáhnu po další, i když výjimečně jsem konec tušila dřív. Na druhou stranu ne až takhle detailní, to pro mě bylo překvapením.

06.01.2021 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Jedna z nejlepších knih, které jsem za poslední dobu četla. Přečetla jsem ji jedním dechem.

28.11.2020 5 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Kniha se mi velmi líbila, doporučuji

28.03.2024 5 z 5

Faleš Faleš Sibel Hodge

Kniha se mi poměrně líbila, byla čtivá, ale chyběl mi konec, ze kterého by mi spadla brada na zem, jak se mi stává u jiných thrillerů

30.12.2022 3 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Kniha se mi moc líbila, zejména její kratší rozsah i čtivost.

16.05.2022

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Kniha se mi líbila, i když některé věci zůstaly nevysvětlené. Konec mě překvapil, i když mi přišel trochu překombinovaný.

09.04.2022 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kniha byla čtivá, neměla žádné slepé místo, určitě si přečtu další díly.

04.03.2022 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Kniha se mi líbila, doporučuji ji, ale nebyla z těch pro mě top knih.

01.03.2022 5 z 5

Pasažér 23 Pasažér 23 Sebastian Fitzek

Vynikající čtivá kniha, úplně mi připomněla několikadenní plavbu lodí. Doporučuji

26.01.2022 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Kniha se mi nečetla úplně dobře, byla spíš průměrná, určitě by šla zkrátit, aby dějová linie zůstala zachována, ale po dalším dílu pravděpodobně opět sáhnu.

07.01.2022 4 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Lisa Ballantyne

(SPOILER) Celá kniha pro mě byla velmi čtivá a posledních několik kapitol jsem musela přečíst najednou. Pachatele jsem v jednu chvíli tušila hlavně kvůli komentářům zde na databázi, ze kterých mi vyplynulo, že kolem půlky už bych ho měla znát, pak mě autorka tak zmátla, že byl pro mě konec částečně překvapením.

10.12.2021 5 z 5

Poslední lov Poslední lov Deon Meyer

Kniha se mi moc líbila, i když to není žánr, který čtu obvykle, půjčila jsem si ji omylem. Byla napínavá a do poslední chvíle jsem nevěděla, jak dopadne.

24.11.2021 5 z 5

Drahá ženo Drahá ženo Kimberly Belle

Kniha se mi dobře četla, příběh mě bavil a zajímalo mě, jak vše dopadne.

04.11.2021 5 z 5