martina1797 martina1797 komentáře u knih

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Krásná a dojemná kniha, která vtáhne do děje od první stránky. Standard této autorky, jedna z mých nejoblíbenějších...

07.04.2024 5 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Trošku slabší, hodně předvídatelný děj. Nebylo to úplně uvěřitelné, ale jako odpočinkovka mezi svátky, proč ne...

03.01.2024 3 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Za mě rozhodně nejlepší ze série. Moc hezky se četla.

02.01.2023 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Nemám slov, jednoduše úžasné od první do poslední stránky.

29.12.2022 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Bylo tam všechno, co od takového žánru očekávám. Možná závěr trošku víc překombinovaný, ale nějak mi to nevadilo. Opět příjemné čtení.

09.08.2022 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Za mě je Colleen prostě jedna z nejlepších současných autorek. Její knihy si šetřím a přečtu si vždycky jednou za čas. Miluju styl, kterým píše a opravdu nechápu, jak dokáže člověka okamžitě vtáhnout do děje. Pak už jenom čtete a knížku prostě nedokážete odložit. Podle mě opět krásný příběh o komplikovaných vztazích, plný emocí. Rozhodně doporučuji.

03.08.2022 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Obě autorky mám opravdu ráda, takže jsem na tuhle knížku opravdu moc těšila. Za mě ovšem trošku zklamání, nebylo to špatné, dobře se četla, ale něco tomu chybělo.

01.08.2022 4 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Tak tahle série má opravdu stoupající tendenci, díl od dílu lepší. Skvělý příběh, zajímavá zápletka a sympatické postavy. Za mě super.

24.07.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Romantický příběh dvou mužů... No nejdřív jsem si říkala, že tenhle díl rovnou přeskočím, ale dobře jsem udělala, když jsem si ho přečetla. Opět moc pěkně a čtivě napsané. Doporučuji.

18.07.2022 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Mám pocit, že tahle série je díl od dílu lepší a zápletky zajímavější. Příjemné čtení z vysokoškolského prostředí.

14.07.2022 5 z 5

Pomýlené srdce Pomýlené srdce Samantha Young

Jedna z mých oblíbených spisovatelek, která mě opět nezklamala. Hrozně silný příběh, plný zvratů a emocí. Rozhodně stojí za přečtení.

11.07.2022 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tuto autorku si přidávám do mých top. Skvělý příběh, moc hezky se mi knížka četla. Jediné, co mi malinko vadilo, bylo hodně časté používání některých frází, zvlášť na začátku knížky. Ale to se dalo přehlédnout.

10.07.2022 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Hodně odpočinkové čtení, místy mi trošku vadila taková předvídatelnost děje. Ale jako nenáročné romantické čtení na léto, proč ne...

28.06.2022 3 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Za mě perfektní dovolenková knížka. Děj má spád, okamžitě se dostanete do příběhu, který je čtivý. Určitě doporučuji a těším se na pokračování.

25.06.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

První knížka od této autorky a už jsem běžela do knihkupectví pro další. Skvělé to bylo, co dodat. Děj pomalu plyne, začtete se a najednou zjistíte, že jste u konce téměř pětiset stránek. Moc příjemný styl psaní, který se vážně senzačně čte.

23.06.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Po skvělém hodnocení tady jsem čekala asi trošku víc. Nebylo to špatné, taková odpočinkové čtení na dva večery. Ale určitě mám oblíbenější kousky v tomto žánru.

23.06.2022 4 z 5

Okno s dívkou a ptáčkem Okno s dívkou a ptáčkem Dagmar Digma Čechová

Velmi milé překvapení, asi má nová oblíbená česká autorka. První část se zdála být klasická romantická pohádka, pak přišel zajímavý zvrat a nečekaný závěr. Možná ten konec mohl být malinko propracovanější a delší. Nicméně se mi kniha moc líbila a čtení jsem si užila.

10.05.2022 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Moc hezký příběh plný romantiky i smutku. O osudu, který není vždycky fér, ale jde o to, jak se k němu člověk postaví. Příjemné čtení.

08.02.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Wow, tak tohle bylo pro mě jedním slovem dokonalé. Neuvěřitelně citlivé a emotivní čtení. Tato autorka patří k mým oblíbeným a touhle knihou to opět potvrdila. Kdyby šlo dát víc hvězdiček, bez váhání je dám.

06.02.2022 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Knížka se rozhodně dobře čte. Pro mě možná až moc nereálný a místy přeslazený děj. Ale pro milovnice romantiky to bude určitě správná volba.

05.02.2022 4 z 5