marti7729 marti7729 komentáře u knih

Nový začátek Nový začátek Nora Roberts

uplne nevim co bych ke knize rekla. Tema bxlo zajimave a melo potencional, ale celkove mi prijde, ze byla odflakla. a kdyz nevime jak zaujmou co udelame ? no narveme tam virus co vyvrazdil vsechny a v lidech propudil zazracnoz magockou moc... na muj vkus preplacane, neucelene ..

18.11.2020 2 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

uzasna, strhujici, plna akce a zvratu. klidne by si zaslouzila trochu vice stran. Na muj vkus kratka, ale urcite autora, zaradim mezi mou cetbu. Po docteni se dostavil WOW EFEKT. Nemohu jinak nez vrele doporucit

09.10.2020 5 z 5

Duch Duch Danielle Steel

v prve rade musim rici, ze tito neni obvykly muj zanr, precetla jsem ji diky typu moji maminky. obe mame rady romany kde se neco deje a muze byt jako vedlejsi produkt romanek. No jenze to jsem si nevybrala zrovna nic co mi mamka popisovala ???? Kazdopadne i sladke knizky jsou obcas fajn. Takze proc se ji vyhybat ? Kniha krasna , snadno se cetla, pribeh byl zajimavy, osudy pekne propletene. Na muj vkus celkem kratka a konec by si klidne jeste 50-100 stran urcite zaslouzil,cale jinak opravdu nemuzu jinak nez hodnotit kladne a doporucit ????????

07.10.2020 5 z 5

Nová pestrobarevná vyprávění o zvířátkách Nová pestrobarevná vyprávění o zvířátkách Elke Meinardus

moc milá kniha plna dobrodruzstvi ruznych zviratek. pohadky tak akorat pro prcky od 2 let. Kazdy pribeh asi 10 stran. text je velky a je vhodny i pro prvni cteni. v knize jsou velikanske ilustrace a na kazde strance vetsinou kolem 5 vet. ilustrace jsou uzasne. V knize jsou klasicke pohadky a co se mi libi, je i nekolik pribehu kde dite ma volbu rozhodnout o deji (napr. kudy se ma otacek vydat - lesem nebo prejit pres silnici). Doporucuji

27.09.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

uchvatna, napinava kniha. prelouskano behem chvilky. Uplne jsem se tedy u ni nebalo, na to potrebuju vic, ale je dotahla, zajimava, urcite neprohloupite. ja ji uprimne vzala podle obalky ???? jsem rada, ze mi padla do oka. Dobre straveny cas ????

27.09.2020 5 z 5

Utěšitelky Utěšitelky Ruth Hallo

Uzasne ctiva kniha plná hrůz, které byly spáchaný na ženách a mladých divkach v době války. Neumím si představit, neco takoveho zažít. Jsem vděčná ze ziju v jiné době. Kniha se cetla sama...

10.09.2020 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Taková jednodušší četba , moc hezky napsaný , rychle čtivý , dej absolutně předvídatelný .. přesně toto jsem hledala a dostala. není to můj obvyklý žánr, ale ráda občas proložím něčím jednodušším u čeho zas tak nemusím přemýšlet . za mě super

Nůž Nůž Jo Nesbø

no mám z toho takové rozporuplné pocity. možná je to tím, že jsem nůž četla jako první, místo abych začala od začátku případů Harryho , ale špatně se mi četlo, nemohla jsem se začíst, opravdu jsem uvažovala od odložení, příběh zajímavý, ale nějak na mě vůbec nezapůsobil, že by mě vytáhnul a já knihu nechtěla odložit, to tu bohužel neproběhlo . zkusím dám šanci a přečíst si i první díly , třeba změním názor..

Z deníku ajťáka Z deníku ajťáka Lukáš Pavlásek

Chtěla jsem něco oddechoveho a jednoduššího na čtení, tak jsem si u skládani prádla zapla tuto audioknihu, abych vyplnila čas trochu zabavneji. No nebyla to nejšťastnější volba, protože ten přednes Pavlaska fakt nemám ráda. Nakonec jsem knihu docetla a musím konstatovat, že to není ani moc vtipné. Ano čte se to dobře ale za me ne. Půlka knihy tvoří datumy, zbytek rádoby vtipné příběhy. Je to moje první kniha, které fakt nedám ani 3 hvězdy, protože já doporučím tento brak nekupovat. Dneska může psát každý, tato kniha je tím důkazem..

10.09.2020 odpad!

Moje první čtení - Pohádky na dobrou noc Moje první čtení - Pohádky na dobrou noc kolektiv autorů

Dostali jsme. No popravdě pohádky se mi moc nelíbí, ale nicméně tady nejde úplně o mě a dcerce se líbí. Má krásné obrázky, které zaujmou i nejmladší čtenáře, pohádky i pro rodiče nečtenáře - zvládnou to, nic dlouhého :)

Morfeův gen Morfeův gen Tibor Rode

Od knihy jsem dostala to co slibovala anotace - nesmírně poutavý příběh, který mě nutil číst dál a dál. Krásně se četla, díky krátkým kapitolám skoro sama, velice napínavá. Pro mě velké překvapení. Od autora si určitě ještě něco přečtu.. Líbí se mi, že je konec tak trochu otevřený, úplně nabádá k dalšímu dílu...

12.08.2020 5 z 5

Na louce Na louce Jiřina Lockerová

Další krasne leporelo od stejne autorky Jiřiny Lockerove. Realistické krasne obrázky jako živé. Bohužel nebudou mít dlouhou životnost, ale za 30 Kč nečekám zázraky. Určitě doporucuju

V lese V lese Jiřina Lockerová

Krásné leporelo, uzasne ilustrace jako živé. Jen mě mrzí, že se celkem brzy (již druhý den) už bohužel natrhlo. Tudíž nebude mít dlouhou životnost a přitom mladsi dcerka není žádný likvidátor. Ale za ty peníze, musím hodnotit 5*

Rok v lese Rok v lese Emilia Dziubak

Nádherná kniha s nádhernými ilustracemi. Dá se s ní pracovat hned na několik způsobů, ani po půl roce neomrzela a čte se u nás prakticky nonstop, ještě stále objevujeme něco nového. Dá se díky ní hodne vyprávět a ve vyprávění se stridam s dcerkou. Naprosto úžasná kniha, mela by byt v každé knihovně.

09.08.2020 5 z 5

Jak vychovat úžasné dítě podle principů Montessori Jak vychovat úžasné dítě podle principů Montessori Tim Seldin

Pro začátečníky vhodná kniha, která nastini co to vlastně montessori je. Pro pokročilé bych nedoporučoval, nic jim už nedá. Krásné se cetla, skoro sama, doplněna o pěkně fotky. Za me spokojenost.

Kniholap Kniholap Helen Docherty

Vzhledem k tomu, že jsem ji kupovala v akci 5 za cenu 1 tak jsem nečekala buhvi jaké dílo. Ale.. Ono me to velmi mile překvapilo. Krasny knížka o zvířátkách žijících ve stromu a milující čtení pohádek před spaním a najednou začnou knizky mizet.. Nádherná kniha, plná krásných ilustrací, větších rozměrů, čte se ve verších, dlouhá tak akorát před spaním. dcerka se do ní naprosto zamilovala, jen mě mrzí, že má slabé stránky, urcite za me by byly lepší tvrdé, protože mám doma likvidátora. Ale jinak mohu doporučit všem.

Malý hrdina Malý hrdina Nicola Kinnear

Krásný milý příběh, plný krásných ilustrací, jen mi vadí zo sesitove zpracování. Ale vzhledem k tomu, že příběh i ilustrace se dcerce líbí, tak hvězdu nesrazim, ale jsem zvedava zda ji zlikviduje... Snad ne..

09.08.2020 5 z 5

Lidské tělo zevnitř: Prozkoumej nejúžasnější stroj na světě - sebe! Lidské tělo zevnitř: Prozkoumej nejúžasnější stroj na světě - sebe! Luann Colombo

Moc doporucuju jako první knihu o těle. Je uzasne zpracována a hezký se s ní pracuje, dcerku baví zkoumat jednotlivé části těla, informací je tam tak akorát aby to nezahltilo dětskou hlavicku. Dcerka ma 3 roky a opravdu ji baví.

Luna a ryba Luna a ryba Lisa Aisato

Pěkná kniha s pěkným příběhem. Vybrala jsem ji kvuli bohatým ilustrací a málo textu, který bude zvládat i tatínek nečtenář ???? obrázky jsou naprosto úchvatné, ale taky dost tmavé a zrovna ma 3letá dcerka se jich trochu boji, tak odkladam na pozdější dobu ????

09.08.2020 5 z 5

Velkolepá kniha o mořských tvorech Velkolepá kniha o mořských tvorech Tom Jackson

Krasna kniha formátu A3 o mořských rybách. Krásné zpracována, opravdu obří obrázky. Dcera 3r nadšená