Malý hrdina

Malý hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402939/bmid_maly-hrdina-MU9-402939.png 5 36 36

Může se z králíčka, který všechen čas tráví doma, vyklubat malý hrdina? Karlík vyráží na své první dobrodružství a je úzkostí bez sebe. Venku však čeká úžasný svět - stačí sebrat odvahu a vykouknout ze dveří... Zábavný, povzbudivý příběh, který dokazuje, že jsme mnohem statečnější, než si myslíme.

Literatura světová Pohádky Pro nejmenší
Vydáno: , Omega

A little bit brave , 2019

Atlantis
24.04.2023 5 z 5

Králíček Karlík je pecivál. Jeho kamarádka ale žije pro dobrodružství. A když se kámoška jednoho dne vrátí, musí i ten největší sralbotka vyrazit na záchranu.
Malý hrdina je skvělá dětská kniha. Příjemně velký formát, naprosto bezkonkurenční ilustrace a v neposlední řadě vtipný a milý příběh. Čtení jsme si užili já i dcera.

Briv
01.10.2022 5 z 5

* Ty ilustrace jsou tak krásné. Úplně to pohladilo po duši. Možná mě to bavilo o trochu více než syna, ale fandil Karlíkovi, ať se nebojí a vyrazí ven za Týnou. A jak se o Týnu bál, ať ji nesežere vlk! Taky nás knížka často vedla k tomu, že jsme nezapomněli doma zalít kytky a často jsme pekli, protože co kdybychom potkali venku vlka a potřebovali bychom taky někoho zachránit :).
Příběh nese krásné poselství o překonání sebe sama, odvaze i pomoci druhým. Knížka nás moc bavila. Hodnotíme 5 *.

JessieEx
23.09.2021 4 z 5

Kniha nádherná na pohled i příběhem. Byl by to opravdu skvost dětské knihovničky, kdyby to nebyl paperback. Nevím, co nakladatele vedlo k tomu, udělat dětskou knihu v paperbacku, mě tohle zklamalo natolik, že strhávám jednu hvězdičku. Obrovská škoda, kniha je krásná pro velké i malé a skrývá v sobě milé poselství!

Margaritta1987
02.03.2021 5 z 5

Krásný příběh a moc povedené ilustrace

muchomurka
03.02.2021 5 z 5

Krásná knížka. Moc se mi líbily ilustrace a stejně tak i naší malé prďolce. Příběh je akorát dlouhý/krátký, že i prďolka vydržela poslouchat, než jsem jí ho celý přečetla. Moc hezká knížka s poselstvím. Tuhle stojí za to si pořídit do knihovničky.

marti7729
09.08.2020 5 z 5

Krásný milý příběh, plný krásných ilustrací, jen mi vadí zo sesitove zpracování. Ale vzhledem k tomu, že příběh i ilustrace se dcerce líbí, tak hvězdu nesrazim, ale jsem zvedava zda ji zlikviduje... Snad ne..

Gibis
22.05.2020 5 z 5

Jak se z vystrašeného králíka Karlíka stane hrdina. Překrásné obrázky a i příběh je takový miloučký :) Bude se líbit těm nejmenším, ale třeba i začínajícím čtenářům, protože textu je jen troška a písmena jsou velká.

Varjohukka
07.09.2019 5 z 5

Nádherně ilustrovaná knížka o vystrašeném králíčkovi, který nakonec sebere odvahu se vydat za dobrodružstvím. Minimum textu je super pro mladší děti, které ještě neudrží dlouho pozornost. Věřím ale, že i starší si z knihy něco odnesou.

capricornus
01.04.2019

Nádherná a poučná knížečka pro malé i velké.

antonin0999
27.02.2019 4 z 5

Příjemná jednohubka pro malé čtenáře, kteří se bojí světa. Našel jsem si v ní i něco pro sebe a své strachy z létání. Pěkné ilustrace příběh hezky doplňují. Líbí se mi, že byl za hlavní postavu zvolen králíček, ti jsou totiž skutečně největší strašpytlíčci.

2018  91%Malý hrdina
2021  90%Draci se nedělí