markinho962 markinho962 komentáře u knih

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Strašně nadhodnocená kniha, zase Made in USA

10.11.2021 3 z 5

Amanda Amanda Kristýna Sněgoňová

Prďácké pokračování a slyšet jako audioknihu k nezaplacení. Audiokniha 5z5! Přednes a intonace hlasu na výbornou

17.03.2021 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

O chlup lepší než první díl, i když se autor snaží psát, tak vykreslení padoucha a jeho počínání je zatím trapné ve srovnání s jinými spisovateli. Ale třeba jednou se dočkáme nějakého totálního magora

05.04.2024 4 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

O něco slabší díl, i když prostředí barvitější než uzavřená města, ale zase fajnové poslouchání audioknihy. Velké plus je děj bez zbytečného natahování, vše ku věci a dozvíte se dost hmyzu

13.06.2023 4 z 5

Vítězové Vítězové Fredrik Backman

Velmi silné zakončení celé trilogie, sice lehce natahování, ale i přesto to bude 5 hvězdiček

11.05.2023 5 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

Jako ušlo to, popisy Fifinky byly to nejlepší z celé knihy, ale jelikož se to odehrává v Čechách, tak nijak zajímavé až nudné. Ono popisování cizích planet je rozhodně barvitější a zábavnější než šedé Česko. No, ale beru to! Kristýna dostává ty těžší části celé série kde není tolik akce, ve které se využívá Leoš. 4 z 5 jelikož jsem fanda série

01.04.2023 4 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Nějaké ty vtipné pasáže dnes nedokážou udělit vyšší hodnocení než v době první četby před 20lety.

11.03.2023 2 z 5

Hora duchů Hora duchů Kyle Perry

Všude samý blahovičník, ale fakt všude, tam snad není nic jiného. Zbytečně zdlouhavé, natahování děje tady neprospívá

02.02.2023 3 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Tak tohle je obrovské zklamání, oproti předešlím dílům odpad. Taková nehorázná nuda. Jestli na to měl dopad koronavirus, nevím, ale tohle jsem nečekal

06.10.2022 2 z 5

Postřižiny Postřižiny Bohumil Hrabal

Upřímně mě kniha nevtáhla jako film,řekl bych že je to dost preceňované dílo a nebýt filmové adaptace, tak by... Doplňte si každý sám

09.08.2022 2 z 5

Aga Aga František Kotleta (p)

No nebyl to nejlepší díl,ale i přes naprosto nudný začátek,kdy jsem si říkal jestli to nedali psát někomu třetímu, to byla jízda. Mohlo dojít sice k oživení života v aréně,tam si mohl autor víc hrát, ale výsledek byl nakonec fajnový.

15.07.2022 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Prďácké, zamotané a klasické, nenudící, prostě fajn

31.05.2022 5 z 5

Spasitel Duny Spasitel Duny Frank Herbert

Přes velmi utahaný začátek se dojde k naplnění

10.03.2022 4 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Audiokniha od p. HOLÉHO je výborný přednes tohoto fenomenálního díla a už se těším na audio pokračování.

19.02.2022

Rudý vrabčák Rudý vrabčák František Kotleta (p)

Dám 5 hvězd, ale nějak se mi to lépe čte od Kristýny, ale scéna s kopulujícím jídlem bude legendární

14.01.2022 5 z 5

Šprti & frajeři Šprti & frajeři Kristýna Sněgoňová

Tato polovička dua píše snad lépe než pan Kyša, a strašně doufám, že 4.dil nepokazí(všichni jsme zvědavý na mezidruhovou erotiku) , ať se máme co těšit na 5. a 6. díl psaný souběžně

07.10.2021 5 z 5

Darth Bane: Dynastie zla Darth Bane: Dynastie zla Drew Karpyshyn

Nevím jak u vás, ale knihy s tématikou hlavních "padouchu" jsou nejlepší, thrawnova trilogie, stará a nádherně se rozjíždí i nová, a teď tohle.

23.09.2018 5 z 5

Krev pro divoženku Krev pro divoženku Kristýna Sněgoňová

Nuda, první díl byl lepší, tady se na prvních 100 stránkách nic vlastně neděje

13.05.2024 2 z 5

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

Jako chápu, že Kristýna je fanouškem seriálu Hvězdná brána, ale cpát ji v jakémkoliv provedení do svých sérií podruhé v tak krátkém sledu, to chce odvahu. Tady to funguje dle mě lépe, jelikož v této sérii se to bere více s humorem a to sedí víc. Jinak příběh zas tak moc nenabízí, je sice správně urychlený, ale něco tomu přeci jen chybí, navíc její akční scény nejsou jako LK. Hlavně bychom chtěli asi všichni vydat aspoň 5 čísel komiksu, což jsem ji psal, ale dostal jsem jen lajk mého dotazu, který určitě dostala po vydání knihy na toto téma nespočet

03.12.2023 4 z 5

Jako pro Potterfily nutnost, ale ani to mi nedovolilio dát vyšší hodnocení, informace ok, ale přeslazené komentování všeho mi nepřijde jako reálné. Chtělo by to něco, z čeho si sedneme na zadek, ale takhle mi za nejlepší část přišla epizoda s Alanem a jeho pláštěm.

03.10.2023 3 z 5