Marketplace Marketplace komentáře u knih

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Velmi čtivě napsaná kniha a proto dávám 5 hvězdiček. Má to ale sem tam nějakou chybičku, která ovšem tolik nevadí. Americký patriotismus je jednou z nich, ale přes to se člověk přenese - jsou to přece Američané :) Spousta lidí na temné straně, ale to je asi taky možné. Takže prima počteníčko a brzy asi popadnu druhý díl.

11.10.2020 5 z 5

Neuvěřitelné příhody z hor Neuvěřitelné příhody z hor Martin Úbl

Parádní historky, člověk knihu přečte skoro jedním dechem. Sám jsem párkrát s partou v horách byl, tak není problém vžít se do určitých situací, které autor popsal. Za mě jednoznačně 5*.

03.08.2020 5 z 5

Lituji, minuli jsme přistávací dráhu Lituji, minuli jsme přistávací dráhu Antje Blinda

Kniha se dá doslova shltnout. Opravdu zábavné čtení.
Než jsme přistáli na Mallorce, prolétali jsme temnou nocí a naprostou mlhou, když sebou letadlo nakrátko škublo. Skoro všichni pasažéři začali tleskat, jelikož se domnívali, že jsme dosedli. Vzápětí se ozval v reproduktorech kapitán:"Děkuji za potlesk, ale je poměrně běžné, že před přistáním vysouváme podvozek."

02.08.2019 5 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Epické zakončení trilogie. Dá se říct, že celá série je kvalitní braková literatura a už se těším na Stalingrad.

30.06.2019 5 z 5

Krásky a vetřelci: Pulp stories Krásky a vetřelci: Pulp stories * antologie

Čekal jsem trochu více krásek a vetřelců, ale celkově dobrá kniha. Kniha mne navnadila na díla Petra Heteši, od kterého jsem dosud nic nečetl.

25.12.2023 4 z 5

Užvaněný milionář Užvaněný milionář Gerry Duggan

Co to proboha je za slátaninu? Příběh absolutně o ničem a tak to nezachránila ani celkem povedená kresba. Dal bych 0.5 hvězdy, ale to bohužel pro tento komiks nejde.

16.09.2022 odpad!

V ledovém sevření V ledovém sevření Jakub Mařík

Parádní knížka. 2. díl série, kterou budu chtít asi přečíst celou. Podle mě byl 1díl o něco lepší než tento. Tady mi chyběla taková ta detektivka. Jinak ale opět velmi čtivé a velmi barvitě popsané. Kniha nabitá akcí.

04.09.2022 5 z 5

Život v dodávce - Náš příběh Život v dodávce - Náš příběh Forest Trenz

Celkem pěkně popsaný život a rok cestování v dodávce. Některé názory však s autorem nesdílím, ale to už vystihla christine 1554. Pěkné fotky a dobré je také vědět, že avokádo může psům hodně ublížit...

02.08.2022 4 z 5

Virus omega Virus omega Mark E. Pocha (p)

Slušná jízda a to doslova. Cesta nesourodé skupinky lidí během pandemie (při které zemřelo 96% obyvatel) do Rimavské Soboty. Kniha nepostrádá napětí, překvapivé zvraty a pěkně to odsýpá. Přečtena za 2 dny a asi se poohlédnu po dalších knihách tohoto autora.

06.06.2022 5 z 5

Ve stínu slunce Ve stínu slunce Jakub Mařík

Kniha byla přílohou časopisu Pevnost. Tentokrát se dá říct, že se trefili přímo do černého. Nikdy mě nebavily příběhy z vesmírných lodí, ale tohle je výjimka potvrzující pravidlo. Je to detektivní, akční, sci-fi příběh, který je napínavý od začátku až do konce. Pěkné počteníčko, určitě se poohlédnu po dalších dílech série.

16.04.2022 5 z 5

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Spousta super hlášek, méně sexu než obvykle, trochu zašmodrchaný příběh, ale je to prostě čtivá Kotletovka.

21.03.2022 5 z 5

Mistr stavitel Mistr stavitel Julian Gough

Pěkné obrázky, hezký příběh, správná dvojka, vtipné a poučné.

19.02.2022 5 z 5

Nečekané přátelství Nečekané přátelství Julian Gough

Pěkné obrázky, hezký příběh, správná dvojka, vtipné a poučné. Za mě 5*

01.01.2022 5 z 5

Kosmičtí Avengers Kosmičtí Avengers Brian Michael Bendis

Jedna z příloh časopisu Pevnost. Neurazí, nenadchne.

24.12.2021 3 z 5

Studie v růžové Studie v růžové Steven Moffat

Hezká kresba, příběh pravděpodobně podle seriálu, který jsem nesledoval. Tak shlédnu aspoň tento díl. Je to zajímavá jednohubka.

21.12.2021 4 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Řekl bych, že Kotleta má na víc. Zajímavé prostředí, ale příběh tak nějak postrádal šťávu.
Asi nejvíc mě pobavila hláška, že v Kladně stála socha hokejisty s fakt děsivým účesem, co snad tohle město založil nebo osvobodil, ale teď na něj jenom srali holubi.

28.10.2021 4 z 5

Ztracen v džungli Ztracen v džungli Yossi Ghinsberg

Nejdříve jsem si přečetl knihu a teprve poté shlédl film. Podle mne film ani nemá cenu shlédnout, protože se skutečným příběhem se dost rozchází a to i v podstatných věcech. Takže hodnocení knihy 5* a filmu 2*.

26.08.2021 5 z 5

Vinnetou III Vinnetou III Karel May

Kdo jako malej neměl rád Vinnetoua a Old Shatterhanda? - filmy jsou podle mě super, kniha má trochu jiný příběh, ale o to zajímavější je to čtení. Ano, je to tak trochu dětské čtení, ale proč se v dospělosti nevrátit do dětství.

23.05.2021 5 z 5

Poutnice – Tři cesty do Santiaga Poutnice – Tři cesty do Santiaga Alena Ježková

Kniha se čte velmi dobře a jsou v ní i krásné černobílé fotky. Tak teď už se jen vydat na vlastní pouť :)

23.05.2021 4 z 5

Císařovy nové šaty Císařovy nové šaty Hans Christian Andersen

Pohádka, kterou zná snad každý. Není třeba většího komentáře než - pěkná :)

13.12.2020 5 z 5