MarketaK.1 MarketaK.1 komentáře u knih

Blues pro bláznivou holku Blues pro bláznivou holku Václav Hrabě

Naprosto mě ztrhla... přečetla jsem jí úplně jedním dechem... :D

29.02.2016 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Knihu máme v povinné četbě k maturitě a na doporučení spolužáku jsem se do ní pustila taky... Byli nadšení..."Začátek slabší, ale ten konec je fakt skvělej."
Začátek mě tak unudil, že jsem nebyla schopná ani nějak pořádně vnímat konec... Docela škoda, že mě kniha nedokázala více vtáhnout do děje. Byla hezká, super námět jen je to nuda...

20.07.2018

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

4 hvězdičky jen kvůli té dlouhé, nudné, popisné kapitole. Všem doporučuji, dokonalý příběh!

16.01.2018 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nejkrásnější kniha, co jsem kdy četla.

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Knihu jsem měla přečtenou za pár dní, ovšem to trvalo docela dlouho. V podstatě už na začátku jsem tušila jak příběh asi dopadne, tak se mi knihu nechtělo moc dočítat... Ale jinak nic proti, je fajn. "Vyčistí, nepoškrábe."

30.08.2021

To (ne)dáš! Jak zvládnout Spartathlon a leccos dalšího To (ne)dáš! Jak zvládnout Spartathlon a leccos dalšího Konstantin Wiesner

Zajímavé čtení. Vtipné, motivační, oddychové.

10.11.2020 5 z 5

O myších a lidech / Plameny zářivé O myších a lidech / Plameny zářivé John Steinbeck

Velmi dobrá četba... Zajímavý konec, který jsem nečekala.

23.02.2016 5 z 5

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Krásný obal i krásná kniha. Dobře a rychle se četla.

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Nejdříve jsem měla obavy, že mě kniha nebude bavit, ale potom mě velmi překvapila a zaujala.

Tweety s city Tweety s city Elizabeth Rudnick

Kniha se mi nelíbila. Děj byl velmi předvídatelný, styl knihy psaný v tweetech mě neoslovil, spíše se mi špatně četl. Kniha byla taková suchá, jak už u sociálních sítí bývá... Nedokázala mě vtáhnout do děje, ale pro odpočinek či četba na poslední chvíli není špatná.