MarkétaI. MarkétaI. komentáře u knih

Sex, lži a rande přes internet Sex, lži a rande přes internet Rachel Gibson

Romantická kniha, kde se objeví vrah a sympatický detektiv :-)
Je to taková oddechová kniha, která se mi líbila.

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha se mi líbila. Bylo to milé, nenáročné čtení u kterého jsem se občas i zasmála. Žádné drama se v knize nekoná, což jsem já osobně uvítala.

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha Nevítaný host je pěkná a čtivá detektivka, kterou jsem přečetla za den. Vraha jsem v průběhu čtení nezjistila, takže jsem na konci byla rozhodně překvapená. Jo, kniha stojí za přečtení.

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Jsem nadšená!
Pacient je první kniha od tohoto autora a už se těším na další.
Kapitoly jsou krátké, což mi vyhovuje. Každé slovo jsem hltala očima a od čtení jsem se nemohla odtrhnout.
A ten konec byl parádní! Miluju knihy, kde jsem až do konce napnutá jak to vše dopadne..

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Neuvěřitelné. Kruté. Smutné.. Člověku se ani nechce věřit, co všechno lidé dokáží udělat jiným lidem. Myslím, že na tento příběh nezapomenu.

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Rok jsem se na knihu chystala a těšila. Bohužel přišlo zklamání. Kniha mě nebavila. Při čtení jsem se nudila. Marně jsem čekala na nějaký "wow" moment.

Lady Fuckingham / La Rose d'Amour Lady Fuckingham / La Rose d'Amour Oscar Wilde

Kdo má zájem o knižní porno, tak toto je ta správná volba. Nevím, co jiného o knize napsat :-D Snad jen - všude jenom sex, sex a sex.

20.06.2020 3 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Jsem romantická duše, takže se ke knížce velice ráda vracím :-) Je to nenáročné a oddechové čtení :-)

Hřích první noci Hřích první noci Jana Pronská

Příběh se mi zdál zajímavý, tak jsem si knihu koupila, bohužel přišlo zklamání. Knihu jsem dočetla do konce s velkou námahou.

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

Kniha, kterou rozhodně doporučuji. Neuvěřitelný, smutný, ale hodně čtivý příběh o životě fotografa z Osvětimi.

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Za okny déšť, na stole káva, já zabalená v dece, ale díky této knize jsem se přesunula do ulic Kodaně.
Kniha je milá, čtivá.. nechybí útulná kavárna, dobré jídlo a hlavně romantika.
Má romantická duše je opravdu potěšena a ke knize se ráda vrátím :-)

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Konec je jasný hned od začátku. Žádné drama, ale příjemná oddechovka :-) Kniha ke které se ráda budu vracet.

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kelly Oram

Na druhý díl jsem se moc těšila, bohužel přišlo zklamání. Knihu jsem s námahou přečetla celou a vím, že už po ní nesáhnu.

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Čekala jsem velkou romantiku. Takový ten známý příběh, ale v knize je i vážně téma. I přesto je to oddechová kniha, která se čte skoro sama.

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

Tak právě tato kniha je moje srdcová záležitost, kterou si vždy ráda přečtu :-)
Kdo má rád příběh Čachtickém paní, tak knihu doporučuji.
Láska, zrada, tajemství, lež.. to vše a ještě víc.

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Smutný, neuvěřitelný příběh o hrůzách, co se skutečně staly.
Měla jsem sice problém se začíst, takže jsem knihu musela odložit a vrátit se k ní později, ale i přesto doporučuji.

20.06.2020 4 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Na knihu jsem se dlouho těšila, ale nevím nevím.. mám smíšené pocity.
V knize mi chybělo drama, akce, nějaký nečekaný zvrat. Prostě nějaký ten "wow" moment, protože jsem se celou dobu celkem nudila.
Hlavní hrdinka mi moc sympatická nebyla.

20.06.2020 3 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kniha je čtivá, napínavá, prolíná se zde minulost a současnost. Jenom jsem asi čekala, že se budu víc bát :) I když.. objevil se i takový ten divný pocit, kdy jsem se kolem sebe musela rozhlednou a ujistit se, že se mnou v místnosti není někdo další :)