mario.nette mario.nette komentáře u knih

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Tohle jsem četla na základce - někdy v sedmé třídě. O prázdninách na chatě a milovala jsem to. Moc krásná knížka :)

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

(SPOILER) Že prý kniha nepůjde odložit. Nooo, nešla :) přečetla jsem za jeden den, opravdu super! A nečekaný konec? Opravdu jsem nečekala to, co se tam stane. Teď pozor - pokud jste knihu nečetli - NEČTĚTE DÁL, BUDE SPOILER :) No, takže - jakmile pán domu vyhodil paní domu a řekl pomocnici, že jakože konečně a že se těšil, až budou tady spolu žít...řekla jsem si, že je něco špatně. Přišlo mi to fakt hodně zvláštní. Říkala jsem si, že on bude nějaký divný a taky že jo. A pak, co mu udělala :) zasloužil si to. No a konec? Po tom, co si ona prožila a půjde do toho znovu? :D má být pokračování a tam asi bude jasné o co půjde. Každopádně pokud vyjde, určitě si to přečtu. Za mě super!

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Musím říct, že kniha mě moc nenadchla. Docela hned mi došlo, o co tam půjde. A jak mě to dítě naštvalo!!! :( Prostě Hana je stejně nejlepší knížka od paní autorky :)

05.03.2024 2 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Asi jsem opravdu jediná, ale za mě rozhodně ne :D totální fantasmagorie, no. Omlouvám se fanouškům, ale to se nedalo ....

11.05.2020

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Hezky se to četlo. O Amiších vím, jak žijou (viděla jsem tehdy nějaký dokument) a tak jsem si knížku koupila. Moc mě to bavilo a konec jsem teda fakt nečekala. Koupím si další knihy od paní autorky :)

15.06.2020 4 z 5

Bílá Masajka Bílá Masajka Corinne Hofmann

Hezky napsané a člověk se dozvěděl, jak tam žili (žijí?). Bavilo mě to! :)

07.05.2020 4 z 5

Mazací tramvaj Mazací tramvaj Magda Stachula

Tak tohle mě hodně bavilo! Zas trochu jiný styl - jak každý vyprávěl za sebe, navíc kraťoučký kapitoly. Nevíte, kdo je teda ten špatnej. Trochu jsem tušila pak už, ale rozhodně pro mě bylo velký překvapení to, co tam pak bylo (nebudu spoilerovat). Na obale psali, že nemůžete přestat číst - a já opravdu nemohla :D přečetla jsem jí za den. Anita, hlavní hrdinka, mě teda štvala - tou svojí posedlostí miminem. To bych jí propleskla. Ale tak co, je to jen knížka a teda hodně dobrá knížka! :) a ten konec - mazací tramvaj prostě nezklamala ;) jojo, nikdy nevíte, kdo vás sleduje....

25.05.2018 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Něco jiného, než jsme u Darcy zvyklí :) konec mě tedy nepřekvapil, čekala jsem to. Jsou ale lepší knihy od ní (ty o domech)

24.03.2024 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Četlo se to hodně dobře. Docela krátké kapitoly a střídání - to mě bavilo a nutilo číst dál, jak tohle všechno dopadne. Za mě super! Myslela jsem, že to bude mít nějaký nečekaný konec, překvapení. To sice nemělo, ale i tak skvělá kniha. A také plus za větší písmenka :)

11.03.2024 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Tohle mě opravdu hodně bavilo! :) chystám se na další knížku paní autorky.

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak já nevím. Čekala jsem od toho víc...nějaký nečekaný konec nebo tak nějak. Nepřekvapilo mě to a nijak jsem z toho šokovaná nebyla. Četlo se to dobře, to zas jo. Vadily mi pasáže sexu, moc. Nemám tohle opravdu ráda, nerada o tom čtu. Každopádně mě konec jaksi zklamal - jak jsem psala, čekala jsem od toho víc.

01.03.2021 2 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Tohle bylo taky super! Mozna lepsi nez prvni kniha. Navic, pani autorka miluje kocicky a je to v knihach videt. Ten konec ❤️ a Daniela jsem mela rada, moc.

07.06.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Kolem této knihy jsem chodila a nakonec jsem si jí musela koupit. A udělala jsem moc dobře!!! Protože tohle mě opravdu strašně moc baví :)

06.08.2018 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Tohle jsem četla taaaak dávno! A opravdu mě to moc moc bavilo. Přečetla jsem to fakt rychle no a ten zkažený odporný svět drog - strašný :(

Andílek Andílek Lucinda Berry

(SPOILER) Chris mě neuvěřitelně štval, jak se toho spratka zastával. A jakmile ta zrůda zabila kočičku - ta by šla z domu hned! I kdyby předtím byla týraná, nezájem. Jednou by sáhla na zvíře a já bych šla asi sedět. Pardon. Každopádně bylo to hezký, napínavý a jsem ráda, že to takhle dopadlo a nedivím se tý její mámě, že to zavírala do skříně a přivazovala.

13.09.2021 3 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

...jednoho rána svět se ti promění v píseň, to křídla ti dá, zmizíš v oblacích nám... ♥ přečteno za jedno odpoledne.

07.05.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Precteno za jedno odpoledne. Za me super!

16.09.2018 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Cože? Co jsem to četla za totální kravinu?! Tuhle knížku jsem si vzala na dovču a opravdu jsem se u jejího čtení neskutečně nudila. Nesympatický postavy, děj totálně o ničem a dočetla jsem to s přeskakováním stránek. Už nikdy od tohoto "pana spisovatele" no dvojice (LOL) nic číst nebudu -_- knížku jsem tam nechala na lavičce s lístečkem ZDARMA - takovej odpad jsem fakt zpátky do ČR netahala :D

21.06.2018 odpad!

Hana Hana Alena Mornštajnová

Dokonalost! Za mě nejlepší kniha za rok 2017 + ještě s jednou ♥

16.02.2018 5 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Tak mě se to teda fakt moc líbilo :) hlavní hrdiny jsem si oblíbila hned a po dočtení jsem si objednala další dvě knížky od autorky.

13.09.2021 5 z 5