Marie022 Marie022 komentáře u knih

Řeč květů Řeč květů Vanessa Diffenbaugh

Knížka byla vcelku zajímavá, Victoriin život byl vcelku smutný a její chování docela pochopitelné, ale občas mě už štvala. Ovšem když jsem se brodila v těch scénách věnovaných porodu a potom mateřství myslela jsem, že už ji nedočtu, přišlo mi to hrozně zdlouhavé a popisovala to jako nějaký horor. Nicméně nakonec jsem ráda, že jsem vydržela a knihu dočetla do konce.

02.05.2021 3 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Super. Dalo to odpovědi na hodně otázek.
Jenom by mě zajímalo jestli JD zamýšlel tu podobnost s aktuální situací.

11.02.2021 5 z 5

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Tahle kniha a i následující díly se mi možná líbily o trošku víc než Nástroje smrti. I když mě neustále mátlo to, že se příběh odehrává před Nástroji, ale to je čistě můj problém. Každopádně celá série byla perfektní, doporučuji.

09.02.2021 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nejlepší byly asi části věnované vlkodlakům a to, že se to celé nemotalo jenom kolem Belly a Edwarda (za mě já je moc nemusím), ale bylo to docela dobré.

01.02.2021 3 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Knihu jsem četla před několika lety, líbilo se mi, že se v díle víc psalo o vlkodlacích než pořád jenom o upírech. Bella mě s tím svým neustálým kňučením neskutečně štvala.
Tři hvězdičky (oprava dvě) jenom pro ty vlky.

01.02.2021 2 z 5

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

Napínavé až do konce :)

01.02.2021 5 z 5

Nespavost Nespavost R. Jenn Johansson

Je v ní hodně překlepů, občas se v tom blbě orientuje. Ze začátku jsem si říkala co to je za blbost, ale v každé kapitole čekalo něco, o čem jsem musela vědět jak to dopadne. Pak už jsem si na ty překlepy a styl jakým je Nespavost napsaná, zvykla. A nelituju ani jedné minuty tahle knížka mě vytrhla z nečtecího období.
Jenom mě mrzí že u nás není 2. a 3. díl, moc by mě zajímalo jak se to bude dál vyvíjet.

29.01.2024 4 z 5

Krvavý polibek Krvavý polibek Lisa Jane Smith

Říši temnot mám moc ráda a ani tentokrát nezklamala. Oddechové čtení.

19.08.2022 5 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Jako první jsem viděla film, ten mě uchvátil. Kniha je taky skvělá, ale nebylo to to co jsem očekávala že budu číst.

07.01.2022 3 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Mám doma všech osm dílů téhle úžasné série a kdykoli nevím co číst je to záruka že se do knížky začtu a skoro jedním dechem ji zhltnu.

10.08.2021 5 z 5

Roztomilí čibíci Roztomilí čibíci Joanna Zhou

Mám asi deset knížek naučte se kreslit a neskutečně mi pomohly, ale v tomhle stylu jsem se naprosto našla :)

14.07.2021 5 z 5

Vanesa – Neohrožená Vanesa – Neohrožená Joachim Masannek

Četla jsem si ji už před lety. Na to, že nejsem fanoušek fotbalu si myslím že je skvělá.

14.03.2021 4 z 5

Červený hedvábný šál Červený hedvábný šál Federica De Cesco

Další kniha kterou jsem si četla, když mi bylo 10. Četla jsem si ji o prázdninách, nemohla jsem se od ní odtrhnou a nakonec ji přečetla za pár hodin. jenom se teda musím přiznat že u konce jsem bulela jak želva

07.03.2021 5 z 5

Čarodějka Issy Čarodějka Issy Melvin Burgess

Knihu jsem četla, když mi bylo asi deset, tehdy se mi strašně líbila, úplně na mě dýchla ta ponurá, středověká atmosféra, každé slovo jsem doslova hltala. Za mě skvělá knížka, kterou bych rozhodně doporučila.

07.03.2021 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Jako první jsem viděla film a po shlédnutí jsem byla naprosto přesvědčená, že si chci přečíst knihu a ta byla ještě lepší než jsem si myslela že bude.

13.02.2021 5 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Podle mě super začátek super série, musím si koupit i pokračování.

09.02.2021 4 z 5

Vítejte na onom světě Vítejte na onom světě Tonya Hurley

Moc mě bavila, od začátku do konce super.

01.02.2021 4 z 5

Odkaz Dračích jezdců – komplet Odkaz Dračích jezdců – komplet Christopher Paolini

Tuhle sérii jsem naprosto milovala a pamatuji si, jak jsem nedočkavě čekala na vydání třetího a čtvrtého dílu.

31.01.2021 5 z 5