Margaritta1987 Margaritta1987 komentáře u knih

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Řeknu to upřímně první půlhodinu jsem uvažovala, že audioknizku vypnu. Pak mě příběh trošku zaujal a nakonec u knihy vydržela. Kdybych jí cetla jako náctiletá, tak bych z ní byla odvařená a zabouchnutá do Petera.
Příběh, ale pěkně odsýpal a jako celek se mi líbil

21.04.2021 3 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Moc hezky napsané vyznání lásky synovi a manželce, dobře namluvené Lukášem Hejlíkem. Pro mě asi nejlepší byla poslední kapitola.

04.03.2021 3 z 5

Kaktus Kaktus Sarah Haywood

Audiokniha se četla dobře. Hlas k hrdince sedl (když se moc nehodí, tak často ani nepokračuji ve čtení). Ženská pichlavá, jak její sbírka kaktusů. Tušíte, jak knížka skončí, ale to mi nevadilo. Dokonce ke konci padlo par slz.

06.02.2021 3 z 5

Hurá na řeku Hurá na řeku Nicholas Oldland

Povedené ilustrace, hezky zpracované příběh s ponaučením. První příběh se mi líbil asi více.

04.01.2021 4 z 5

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Pokud se vám líbí Bridget Jones nebo jste kdysi četli Lanczovou, tak se vám kniha bude určitě líbit

30.12.2020 4 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Wau, ta chemie mezi nimi

23.09.2023 5 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Tuhle knížku jsem si vzala sebou na dovolenou. Na pláži nebo na terase s bulharským sladkým vínem vínem se četla jedna báseň. Rosiie mi byla sympatická a knížka naplnila vše co jsem od ní čekala. Skvělá oddechovka

22.08.2023 5 z 5

S láskou z Riviéry S láskou z Riviéry Jules Wake (p)

Julie Caplin opět nezklamala. Knížka mě bavila od začátku do konce a u téhle jsem opravdu až do posledních stránek netušila, jak dopadne.

11.04.2023 5 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Knížka má o hvězdičku více než předchozí díl Hořící měsíc. Vcelku jsem se nasmála, četla se dobře a Anne s Chrisem byli sympaťáci

30.04.2022 4 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Pohodová knížka na 2-3 večery. Četla se svižně a postavy mi byly sympatické.

30.04.2022 3 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Knížku jsem četla ušima. Vybrat Adélu Kubačákovou aby knížku nečetla, byla skvělý nápad. Někdy jsem nad Annou kroutila hlavou, několikrát se nahlas zasmála a jednou ukapla i slza.

26.03.2022 5 z 5

InTyMně InTyMně Markéta Lukášková

Kniha mě bavila a zavzpomínala jsem na některé své zážitky z dětství

02.10.2021 5 z 5

Sedne mi Ládíkův smysl pro humor. Audiokniha se poslouchala dobře. Bavila mě tedy o dost více než jeho cesta po Nepálu a Číně, ale zase o trošku méně než cesta po Turecku a Izraeli

18.05.2021 3 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Jako audiokniha fajn, ale kdybych jí mela číst, jako klasickou knihu, tak ji snad odložím v polovině

14.03.2021 2 z 5

Malý hrdina Malý hrdina Nicola Kinnear

Krásný příběh a moc povedené ilustrace

02.03.2021 5 z 5

Nemocnice - Místo, které znám Nemocnice - Místo, které znám Susa Hämmerle

Kniha nám moc pomohla. Půjčila jsem ji před plánovanou synovou ortopedickou operací (3roky). Na příběhu dívky, která se zraní při tělocviku, je skvělé popsaný rentgen, narkoza, sádra i pobyt v nemocnici s rodičem.
Všem rodičům, které tahle situace bohužel čeká, tuhle knížku doporučuji. Nechala jsem ji v knihovně na ortopedickém oddělení v Dětské nemocnici v Brně, tam pomůže a do naší knihovny jsem sehnala další.

Včelař Josífek Včelař Josífek Simona Smatana Čechová

Knížku jsem synovi cetla již před rokem, ale tak mě zaujala, ze s klidným svědomím muzu dat plny počet hvězd. Příběh je jednoduchý, ale krásný a dojemný. Ilustrace skvrle sednou k příběhu

Podzim - Obrázkové příběhy Podzim - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

Všechny knihy od autorky patří už třetím rokem ke stálicí a věřím, že ještě pár let budou i s druhým synem. Jak stárne, tak knihu používáme různě. Nejdříve uvažujeme barvy, pak hledáme určité osoby (věci) na jednotlivých stránkách, doplňujeme slovní zásobu. Když je starší, tak vymyšlíme k obrázkům příběhy.

Léto - Obrázkové příběhy Léto - Obrázkové příběhy Rotraut Susanne Berner

04.01.2021 5 z 5

Já a pan Jones Já a pan Jones Lucy Diamond (p)

Kniha se čte opravdu dobře.

30.12.2020 4 z 5