Maňule Maňule komentáře u knih

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Ach, Gumpe, ty citová ždímačko, tys mně dal! Málo stránek a srdce na šrot, silný příběh a nějakou ,,čecháčkovskou mluvu" neřešte, důležité je poselství. Tak, a já se půjdu přitulit k tomu našemu chlupáčovi.
DOPORUČUJI!!

03.01.2020 5 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Uf....To je jeden z emočně nejsilnějších příběhů, které jsem kdy četla a chybí mně na jeho ohodnocení hvězdy. Tak krásně napsané, tolik lásky, tolik smutku...
Doporučuji!

14.08.2019 5 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Kniha mi byla doporučená a docela příjemně mě překvapila. Se spoustou myšlenek se mohu ztotožnit a o některých budu i přemýšlet. Pan Czendlik je zajímavá osobnost s nekonvenčními názory.

10.11.2018 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Ja jsem nadšená, tohle se povedlo! Rozhodně román vybočuje z té nekonečné řady podobných. Byla jsem napnutá a bavila jsem se skvěle.

18.10.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Skoro mi to přijde, že tato kniha rozdělila čtenáře na ,,líbilo - nelíbilo":-). Já tedy určitě patřím do té druhé skupiny. Větší množství vypravěčů působí rušivě, děj nemá spád, napětí téměř žádné.
Ne, nelíbilo !!!

29.07.2017 2 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Bezva oddychovka, četla se mně dobře, postavy nijak sympatické, jak bývá v těchto thrillerech už skoro pravidlem a závěr mě fakt překvapil :). Asi brzy nebudu vědět o čem kniha byla, ale teď jsem spokojená.

02.03.2019 5 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Nádherný příběh, vůbec jsem nečekala, že mě tak dostane. Jsou zde výborně a pro mě uvěřitelně zachyceny pocity hlavní hrdinky. Silný příběh a volba, která není předvídatelná ani jednoduchá, tak si přichystejte kapesníčky a čtěte.
Doporučuji!

27.02.2019 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Nádherná kniha, poutavý pestrý děj a nečekané závěrečné překvapení. Příběh mě naprosto dostal, podle mě jako světový bestseller určitě ano!
A velké doporučení!

23.10.2017 5 z 5

Motýlí ostrov Motýlí ostrov Corina Bomann

Mám ráda příběhy, ve kterých se prolíná minulost a současnost a objevují se stará tajemství. A tento krásný romantický příběh se mně moc líbil.

21.11.2018 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Také jsem knížku koupila v Levných knihách a jsem nadšená. Výborná kniha, čtivá, napínavá, přečetla jsem ji za dva večery! Doporučuji.

12.02.2020 5 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

I třetí díl byl skvělý, bavil mě, napínal a i když je těch jiných thrillerů plno, tahle trilogie nezapadne, aspoň u mne ne.
A budu vyhlížet další kousky této severské dvojice!

24.09.2017 5 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Nádherný příběh lásky, krásně se čte, doporučuji všem romantickým duším.

03.04.2020 5 z 5

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Příjemné romantické počtení, které v tom předvánočním shonu potěší.

17.12.2018 3 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Výborná detektivka, ostatně jako všechny, které jsem od autorky četla. A jdu hned na další díl :).

29.10.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Tak za mne velké zklamání. I sága může mít nějaký děj, být zajímavá, osoby poutavě napsané a děj pestrý. Tady jsem z toho nic nenašla, thriller jsem v tom určitě nehledala a nějaké ságy již přečetla. Další díl zkoušet nebudu.

03.11.2017 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Další skvělý díl této série, a na to, jak je i tato kniha poměrně obsáhlá, nenudila jsem se ani chvilku. Pan Nesbo zkrátka umí !!!

22.07.2017 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Výborná kniha a jako autorčina prvotina...neskutečné!!! Napínavé od počátečních stránek a skvělý styl psaní.

17.06.2017 5 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Další vydařený román této autorky, napínavý a s nečekaným závěrem. Autorku mám moc ráda a ještě jsem od ní špatnou knihu nečetla. Doporučuji !

30.04.2018 5 z 5

Třetí hlas Třetí hlas Rolf Börjlind

I Třetí hlas byla výborně napsaná detektivka s dobrou zápletkou a Olivia a Tom skvělé postavy. Této dvojici seveřanů to píše! A já jdu na třetí díl.

25.08.2017 5 z 5

Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně Elena Ferrante

Dočetla jsem, ale žádný zázrak to nebyl. Strašně zdlouhavé, popisné a nezáživné čtení. Nechala jsem se nalákat vysokým hodnocením, ale za mě ne. Možná po čase zkusím další díl (pokud nebudu mít co číst:-)).

22.07.2018 3 z 5