maminaOlina maminaOlina komentáře u knih

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Odpočinková, letní, pohodová kniha i trochu erotiky tam je.

07.08.2023 1 z 5

Kluk napravo Kluk napravo Kate Stewart

Odpočinková letní kniha, díky za ni

24.07.2023 4 z 5

Pozlacený měsíc Pozlacený měsíc Joy Jordan-Lake

Tento styl většinou nečtu, ale bylo to tak napínavé až do samého konce a též je to o životě ve sklastiých horách a bohaství a chudobě

10.04.2023 4 z 5

Strážce z Vysočiny Strážce z Vysočiny Hannah Howell

Knihu jsem četla jedním dechem, je sice ze staré doby, ale nic neubírá na nátuře lidem, každá doba má své.

20.03.2023 4 z 5

Lvice Lvice Iny Lorentz

Náherné, nejen že jsem si četbou zvedla sebevědomí, ale knihu jsem přečetla jedním dechem a i když to je z historie, někteří lidé jsou svou povahou známí i dnes

14.03.2023 4 z 5

Kolja Kolja Zdeněk Svěrák

krásný, trochu poučný, trochu vzpomínek co bylo, ale film jsem viděla jako první a nemělo to chybu

12.01.2023 4 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

No četla jsem knihu v každé volné chvilce, takže ano strašně mě zaujala, je o lidech a jejich životech a povahách a tak. Doporučuji přečíst, pokud člověk neví kudy kam, je rozhozený. Děkuji, že knioha byla napsána

14.10.2022 4 z 5

Drahý podvodník Drahý podvodník Nicole Byrd

Odpočinková kniha, která se dá odložit. vzít s sebou na cesty a tak

10.07.2022 4 z 5

Perla Perla Tiffany Reisz

Kniha se mi dobře četla, autorku mám ráda

24.05.2022 3 z 5

Komu zvoní hrana Komu zvoní hrana Ernest Hemingway

Kniha je dobrá, ale ne pro mne. O životě v době určité a za určitých podmínek. Je fakt, že některé části se mi vryly do paměti.

20.05.2022 3 z 5

Ďábel nosí Pradu Ďábel nosí Pradu Lauren Weisberger

Filmová verze mne moc neoslovila, proto jsem se domnívala, že kniha bude lepší. Nebyla a asi to není můj styl.

09.05.2022 2 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Kniha se mi líbila a pro každého tam je něco, ať se jedná o bájné bytosti nebo o popis brnění atd. Byl to takový hezký útěk od reality.

07.05.2022 3 z 5

Zajatá královna Zajatá královna Alison Weir

Ano začátkem jsem se také prokousávala, ale potom se to četlo samo. Zvážila jsem hned jaký mám krásný a spokojený život, vodu na dosah, teplo a na hlavu mi neprší.

07.04.2022 4 z 5

Rozchodové řízení Rozchodové řízení Petr Procházka

čekala jsem odpočinkovou knihu a místo toho jsem se snažila vmyslet do mysle kluků

27.05.2024 5 z 5

Vdovou proti své vůli Vdovou proti své vůli Georgette Heyer

zajímavé čtení a pochopení, jak to měly dříve ženy těžké

25.05.2024 4 z 5

Železný klíč Železný klíč Marie Janíčková

Četla jsem knihu na cestách a několikrát jsem ji i odložila, jsem ráda, že jsem ji dočetla do konce, život lidí je různý, ale stále jsou hodní a zlí.

28.04.2024 2 z 5

Královský dar Královský dar Elizabeth Chadwick

krásná kniha z historií a řekla bych, že si z toho můžeme vzít trochu poučení do dnešní doby. Četla jsem ji jedním dechem.

17.04.2024 5 z 5

Králova msta Králova msta Elizabeth Chadwick

Mám ráda tento styl psaní a historii, ze začátku jsem se nomhla prokousat, ale potom jsem zase nechtěla přastat číst. Dobře se mi četla.

23.03.2024 3 z 5

Vikingův plášť Vikingův plášť Elizabeth Chadwick

O této autorce vím, že mě nezklame, píše dle mého gusta, půjčila jsem si tuto knihu a udělala jsem dobře

29.02.2024 4 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Byla to pro mne neznámá spisovatelka, ale kniha je dobře napsaná, takže mě se líbila moc

11.12.2023 4 z 5