maminaOlina maminaOlina komentáře u knih

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Na to jak byla tato kniha vychvalovaná, nic moc. Ale není to můj styl, takže po přečtení jsem trochu moudřejší.

26.05.2022 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Krasna odpocinkova kniha, cetla jsem ji jedn9m dechem.

13.02.2022 5 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Je naše vlastnitcví krásné literatury a jsem pyšná, že jsme měli tak skvělé básníky i když v té době skvělí nebyli.

22.06.2022 2 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Nikd dřív jsem tuto knihu nečetla, věděla jsem zhruba o čem je a nelákalo mne to. Nyní jsem knihu dočetla a dala mi hodně o povaze lidí, emocích, citech, náturách.

13.05.2022 2 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Ano nemá chybu

07.05.2022

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Ke konci jsem byla tak napjatá, že jsem čtení knihy přerušovala, ale stálo to za to, doporučuji

30.04.2022 5 z 5

Bodyguardka Bodyguardka Katherine Center

Pohodové úsměvné čtení

17.04.2024 4 z 5

Agentka Agentka Hana Parkánová-Whitton

Odpočinkové čtení. Kniha se dobře četla a mohla jsem jí i na chvíli odložit a potom zase číst. A nyní z ní mám dobrý pocit

25.01.2024 4 z 5

Pan Kaplan má třídu rád Pan Kaplan má třídu rád Leonard Q. Ross (p)

J e to kniha ze života a úsměvná, ráda se k ní vracím, pokud jsem smutná nebo až zoufalá

20.11.2023 4 z 5

Neználek na Měsíci Neználek na Měsíci Nikolaj Nikolajevič Nosov

Neználka v dnešní době děti už neznají, ale je pořád něco, co je v něm poučné a i moudré. Já tyto knížky mám v knihovně a někdy se k nim vracím.

20.11.2023 4 z 5

Než vybledne den Než vybledne den Kristína Hušeková

No plně rozumím té spisovatelce, napsala to hezky, v dnešní době, když již nepořádáme čajové dýchánky, kde bychom mohly referovat o všem možném, abychom zjistily, že jen nám se nedějí špatné věci, tak proč o tom nenapsat. Četla jsem to bez dechu a vzpomínala.

27.05.2023 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Můj šálek to tedy není, přečetla jsem knihu, ale radši zůstanu u svého romantického a historického.

28.11.2022 2 z 5

Manželkou podruhé Manželkou podruhé Melanie Summers

úžasné, krásné a i trochu poučné, jaký život může být, kprostě jsem ji četla jedním dechem

05.09.2022 5 z 5

Volání divočiny Volání divočiny Jack London

Četla jsem to jedním dechem a jsem ráda, že žiji v jiné době.

07.05.2022 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

No v první řadě je to pro mne odpočinková četba, a ano knihu jsem četla pomalu jedním dechem.

20.03.2022 4 z 5

Jane - moderní příběh Jany Eyrové Jane - moderní příběh Jany Eyrové April Lindner

Kniha se mi dobře četla, zaujalo mě přesunutí děje do 21. století, ale opravdu moc krásné počteníčko

06.05.2024 4 z 5

Den, kdy jsme se potkali Den, kdy jsme se potkali Roxie Cooper

Úžasné čtení obzvlášť v autobuse, když jedete daleko, nebo v čekárně také, opravdu se mi tato knížka moc líbila a dobře četla.

27.01.2024 4 z 5

Den, kdy jsme se potkali Den, kdy jsme se potkali Roxie Cooper

Pro mne úžasné čtení do autobusu při jízdě více jak 2 hodiny a při čekání

27.01.2024 4 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

nejdřív jsem váhala, ale potom jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Fakt hustě napsané, jako by nás znal a propojení s Prvokem, Šamponem, tečkou a Karlem bylo také úžasné.

08.01.2024 3 z 5

Ples u vévodkyně Ples u vévodkyně Martina Monošová

Čtení bylo odpočinkové a příjemné , i když zápletka byla trochu trhlá, ale jako odpočinkové čtení, úžasné

20.12.2023 2 z 5